66 707 объектов

Продаётся на Карасу-6 3/5/5, общая площадь 78м²
Продаётся на Карасу-6 3/5/5, общая площадь 78м² Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
80 000 $
1 026 $ за м²
3-комн 78 м² 5/5 эт

ШОШИЛИНЧ СОТИЛАДИ! Мирзо Улуғбек тумани, Қорасу 6, Макро супермаркет Квартира ҳақида: 3 (уч) хона, 5 қават, 5 қаватли уй. Умумий майдони 78 м2 Тоза уй, Уйнинг том қисми шифр билан қопланган Уй ҳақида: Ўз майдончаси. Яхши қўшнилар. Ҳудуд ҳақида: Дўкон, ресторан ва кафе 2, 3, 4 дақиқада пиёда. Поликлиника, мактаблар ва болалар боғчалари уй олдида жойлашган. Тинч кўча, сокин квартал, маҳалла. Дом ва подъездда камера кузатувлари ўрнатилган Ҳужжатлар битимга тайёр. Уй ўзимники маклерларсиз. Мурожаат учун +998970400064, +998916910717 (Телеграмма бор) СРОЧНАЯ ПРОДАЖА! Мирзо Улугбекский район, Карасу 6, Макро Про квартиру: Продаётся на Карасу-6 3/5/5, общая площадь 78м² 3 (трёх) комнаты, 3х трёхкомнатная Общая площадь78 м² Крыша дома покрыта шифром Про дом: Своя детская площадка. Хорошие тихие соседи. Чистый дом Про район: Магазин (Макро супемаркет), ресторан и кафе в 2, 3, 4 минутах пешком. Школы и детсады рядом дома. Спокойная улица, тихий квартал, махалля. Дома и подъезд камера наблюдения установлена. ДОКУМЕНТЫ готовы к сделке. Без посредников не обойтись, +998970400064, +998916910717

Chilonzor 10-kvartilda 4/4/4 UY O'ZIMNIKI ! 115000$ SROCHNO!
Chilonzor 10-kvartilda 4/4/4 UY O'ZIMNIKI ! 115000$ SROCHNO! Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
115 000 $
1 438 $ за м²
4-комн 80 м² 4/4 эт

Assalomu alaykum Chilonzor 10-kvartil 4/4/4 Sanuzel raldelni 4xonale uy sotiladi Uy O'ZIMNIKI! Hamma mebel texnikalari qoladi, Televizor Smart2x, Kir moshina, Xoladelnik, Kuller xammas narsalar yangi ishlatilmagan xali odam yashamagan. Xonalari razdelni Xamma xonasidan qimmat gilamlar quyilgan Tarsavoy emas Balkon 1,5/3 Remont EURO Narxi 115000$ REALNY OLADIGANLARGA SKIDKA QBERILADI! Orentir (Dubai avto tuning sentir) O'zimiz yashash uchun remont qilganmiz Qogan malumotlar telda +998906667474 +998910777277

Дом сотилади 1 2 9
Дом сотилади 1 2 9 Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
90 000 $
1 500 $ за м²
2-комн 60 м² 1/9 эт

Uy oldi Gulzor dom 2xonalik mebel texnikasi bilan sotiladi Parkovka evro remont

2 хоналик уй сотилади
2 хоналик уй сотилади Ферганская область, Фергана
27 000 $
750 $ за м²
2-комн 36 м² 4/4 эт

2 хоналик ремонти уртача уй сотилади эски миллий гвардия енидаги домда 936451983 номер агар олмасам смс езсалариз кайтараман

Квартира 3 хоналик
Квартира 3 хоналик Самаркандская область, Каттакурган
27 000 $
338 $ за м²
3-комн 80 м² 2/2 эт

3 Хонали квартира Хамма шаройтлари бор Сув. газ. сват канализаця Ремонт килинган Тел 94 990 4999. 94 3061311

Хотим продать мы благодарим от вас создали этот приложение
Хотим продать мы благодарим от вас создали этот приложение Самаркандская область, Булунгур
60 000 $
300 $ за м²
3-комн 200 м² 1/1 эт

Уй сотилади хамма жихозлари билан шарт шароитларни узим оилам билан яшаш учун жихозлаганман

Уе сотилади гарнтияа 11
Уе сотилади гарнтияа 11 Сурхандарьинская область, Учкызыл
370 000 000 сўм
92 500 000 сўм за м²
7-комн 4 м² 1/1 эт

Манзил сентир камаз хама шароети эга мебилари билан сотилади

2 xonali uy remont bilan
2 xonali uy remont bilan Навоийская область, Учкудук
350 000 000 сўм
4 375 000 сўм за м²
2-комн 80 м² 1/1 эт

Yangi Remont qilingan 2 xonali kvartira

Kvartira karobka 8-etaj navruz kafe oldida 1 xona 2 xona qilsa boladi
Kvartira karobka 8-etaj navruz kafe oldida 1 xona 2 xona qilsa boladi Навоийская область, Навои
290 000 000 сўм
5 800 000 сўм за м²
1-комн 50 м² 8/8 эт

Topshirilishi avgust sentyabr oylarida, shartnoma uzgartirilib beriladi

Srochna 4 xonali kvartira sotiladi.
Srochna 4 xonali kvartira sotiladi. Ташкентская область, Уртааул
57 000 $
594 $ за м²
4-комн 96 м² 3/4 эт

Uyda hamma sharoitla bor. Gazoviy kalonka o'rnatilgan. Poyezd yo'l stansiyasi maktab bog'cha supermarket, avtobus, damas, taksila yuradi shaharga 5 km. Kami bor. Narxini yana kelishamiza

продаётся 3 комнатная квартира авиагородок
продаётся 3 комнатная квартира авиагородок Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
96 000 $
1 067 $ за м²
3-комн 90 м² 1/5 эт

Продаётся 3-х комнатная квартира в авиагородке 5 А дом. Квартира находится на первом этаже. Соседи хорошие. Рядом находятся магазины, аптеки, детские сады, больница и поликлиника. Квартира с ремонтом.

Zakanalda 2 xonalik
Zakanalda 2 xonalik Ферганская область, Фергана
25 000 $
463 $ за м²
2-комн 54 м² 2/5 эт

2 etaj uglavoy Remonti yaxshi 25000 kelishamz realni oladgan bn Tusholmaselar sms yozila 990200194

Kvartera sotiladi. kami bor kelishamiz Halol
Kvartera sotiladi. kami bor kelishamiz Halol Сурхандарьинская область, Термез
650 000 000 сўм
6 701 031 сўм за м²
4-комн 97 м² 4/4 эт

Uy sotiladi 2 ta kansaner qoladi pardalar qoladi gaz pilita yangi quyib beramiz 1 ta tilivizor qoladi. Arientr :Jorbayeva istiqlol toyxonasi qarshisida joylashgan

Продажа Квартир Сергили массив Строитель
Продажа Квартир Сергили массив Строитель Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
952 500 000 сўм
10 132 979 сўм за м²
4-комн 94 м² 8/9 эт

Сергели массив Строитель да 4 хонали квартира сотилади срочно 8 этаж Пол таркет килинган ремонти яхши лифт карейский сув газ Светдан муаммо йук 75 000& srochna

Uy sotiladi 4 xonali gorparkda
Uy sotiladi 4 xonali gorparkda Ташкентская область, Чирчик
58 000 $
29 000 $ за м²
4-комн 2 м² 4/4 эт

4 хонали уй сотилади 4 этаж 4 этажли дом горпаркда диалог кафени оркаси ремонти яхши хамма ойнасида решоткаси бор двух контор бор уй узимники 58000$ келишамиз 97 407 4100 колган малумот тел да

Продаётся квартира
Продаётся квартира Навоийская область, Навои
72 000 $
1 059 $ за м²
3-комн 68 м² 1/5 эт

Продаётся квартира, после капитального ремонта, с мебелью и техникой, как на фото, первый этаж с подвалом. В квартире имеется вся мебель и вся техника : Холодильник, два телевизора, два кондиционера 24 и 12,стиральная машина, микроволновая печь и т. д. Вся информация по телефону.

Продаеться квартира 6мк 9дом на 1 этаже 2х комнатная
Продаеться квартира 6мк 9дом на 1 этаже 2х комнатная Навоийская область, Зарафшан
33 000 $
660 $ за м²
2-комн 50 м² 1/5 эт

Имееться большой подвал. Больница и базар в 5 минутной доступности, имееться 2 садика и школа обращаться по номеру 933121411

Сотилади. Чилонзор Д20а квартал гиштли 77 серия 3/1/4
Сотилади. Чилонзор Д20а квартал гиштли 77 серия 3/1/4 Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
95 000 $
1 301 $ за м²
3-комн 73 м² 1/4 эт

Мактаб богча маркет клиника болалар майдончаси. Убай ибн кааб масжиди тугрисида жойлашган. Кулай жойда.

Продам свою квартиру! Срочно ! Ташкент - Район - Мирза Улугбека м
Продам свою квартиру! Срочно ! Ташкент - Район - Мирза Улугбека м Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
90 000 $
1 000 $ за м²
3-комн 90 м² 9/9 эт

Продам Квартиру: Свою Ташкент - Район - Мирза Улугбека массив Карасу - 6 Ориентир - битонка 9 этажный дом Комнат - 3 (сделано 4) Этаж -9 Этажность -9 Площадь м² - 90 Состояние - Чистая

5 ХОНАЛИ КВАРТИРА! Шахар марказида
5 ХОНАЛИ КВАРТИРА! Шахар марказида Джизакская область, Джизак
55 000 $
561 $ за м²
5-комн 98 м² 2/4 эт

Квартира шахар марказида Кассоблик МФЙ, 1дом, 28кв Шароити яхши уй ремонти уртача Аристон, шахсий отопления жуда яхши кишда иситиши ! Ичимлик суви марказий кувурга уланган умуман учмеди сув! Уй иккинчи каватта жойлашган!

Открыть карту Карта