66 722 объекта

Продается квартира в Сергели не далеко от Абу Сахий
Продается квартира в Сергели не далеко от Абу Сахий Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
100 000 $
1 087 $ за м²
4-комн 92 м² 1/4 эт

Продается квартира в новостройке в Сергелийском районе. Квартира с ремонтом и со всеми удобствами. Квартира 4х комнатная, 2х этажная (первый этаж с подвалом). Общая площадь 92 кв. м. Планировка раздельная. 2 сан - узла на каждом этаже. Зал с кухней внизу, и 3 спальных комнат наверху. Продается с мебелью и техникой. Квартира находится в махалле узгариш, ориентир КИА автосалон. Инфраструктура хорошая, рядом есть: Школа, Детский садик, поликлиника, магазин Хавас, Магнум, Корзинка, аптека и т д. Недалеко находится рынки Иппадром, Абу Сахий, Бек Топи и Бек барака а также продуктовый рынок Сергели и авто - рынок. Квартиру можно разделить и сделать 2 квартиры 2х комнатную и сдать в аренду. Квартира без расходов, заходите и живите. Звоните в любое время до 22:00 Квартиру могу показать так же после 18:00 до 22:00. Sergeli rayonida kvartira sotiladi, novastroykada. Kvartira remontli va hamma sharoiti bor. Kvartira 4ta xonadan iborat 2 qavatli (birinchi qavat podvoli bilan), 92 kv.m. Planirovkasi alohida 2ta san - uzeli bor har bir qavatda. Zal va kuhnya pastki qavatda 3ta xona tepa qavatda. Kvartira mebel va texnikalari bilan sotiladi. Kvartirani joylashuvi O'zgarish mahallada mo'ljal KIA avtosaloni. Infrastuktura judayam yaxshi uyni oldida maktab, bog'cha, poliklinika, magazin Xavas, Magnum, Korzinka, apteka va hokazo. Ippadrom, Abu-Saxiy, Bek Baraka, Bek Topi, Sergeli dehqon bozori va mashina bozori uzoq emas. But kvartiradan 2ta 2 xonali kvartira qilsa boladi va ijaraga bersa boladi. Kvartira tayyor rasxodsiz kirib bemalol yashasa boladi. O'zilaga qulay vaqt qo'ng'iroq qilishila mumkin faqat soat 22:00 gacham va kvartirani soat 18:00 dan 22:00 gacham kelib ko'rsela bo'ladi. Цена 100,000 $ цена окончательная. Narxi 100,000 $ охирги нарх. Контакт: +998333369986 Абдурахмон.

Срочно узимни уйимни сотаман
Срочно узимни уйимни сотаман Самаркандская область, Самарканд
720 000 000 сўм
8 000 000 сўм за м²
4-комн 90 м² 5/5 эт

Вокзал, Ширин табака оркасида 5-этажли уйнинг 5-этажида 4 хонали уй сотилади. Узимни уйим, хамма шароитлари бор.

Uy sotiladi surochni
Uy sotiladi surochni Сурхандарьинская область, Кизирик
400 000 000 сўм
57 142 857 сўм за м²
11-комн 7 м² 1/1 эт

Uy sotiladi qurilishi tugalanmagan 11 xonadan eborat xommom tvalet oshxona garaj bor gaz svet suv Internet uy telefoni kuzatuv kamira bor Narxi 400000000 milyon sum ozgina otadigan joyi bor xujatlari joyida pul nataryusda olinadi tel 77 074 93 93

Продается квартира
Продается квартира Каракалпакстан, Нукус
390 000 000 сўм
5 571 429 сўм за м²
3-комн 70 м² 4/4 эт

Квартира сатылади, кирпич жай, келисимли халда қалдырлатуғын затлар бар Массив Сарбиназ дом 4 кв31 Звандап келинг

Продается квартира новостройка массив Гулобод. 1/6/9.
Продается квартира новостройка массив Гулобод. 1/6/9. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
65 000 $
1 625 $ за м²
1-комн 40 м² 6/9 эт

Квартира новая с ремонтом. Вдоль дороги. Очень удобная. Парковка, детская площадка, рядом частная и государственная школа. Детский сад. С правой стороны Самарканд дарвоза. С левой стороны Мечеть Кукча. Рядом рынок Чорсу.

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
46 000 $
1 533 $ за м²
1-комн 30 м² 4/4 эт

Чилонзор тумани 1-кварталда 1 хонали квартира сотилади Новза метросига 5 минутлик йул Мурожат учун тел +998999081221 Без маклер Уй узимники

3 xonslu uy srochna sotiladi
3 xonslu uy srochna sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
68 000 $
1 172 $ за м²
3-комн 58 м² 1/7 эт

Tayyor uy kirib yawisiz faqat udobstva 100%

Kvartira sotiladi holati yaxshi
Kvartira sotiladi holati yaxshi Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
51 000 $
1 214 $ за м²
1-комн 42 м² 1/4 эт

Kvartira sotiladi 1hona 2hona qilingan 2ta dush 1ta hojathona bor hujjatlari hammasi joyida

Фарғона шаҳар, Ал-Фарғоний кўчаси 55/6 уй сотилади.
Фарғона шаҳар, Ал-Фарғоний кўчаси 55/6 уй сотилади. Ферганская область, Фергана
58 000 $
547 $ за м²
4-комн 106 м² 2/2 эт

Фарғона шаҳар, Ал-Фарғоний кўчасидаги 55/6 яшаш хонадони ҳамда 55/6А тадбиркорлик фаолияти учун мўлжалланган нотурар жой зудлик билан сотилади. Қулайликлар: Шаҳар марказида жойлашган, табиий газ, сув, оқава тармоқ ва электр энергия ўчмайдиган тармоққа уланган. Катта йўл бўйида жойлашган.

Sirdaryo viloyati, Oqoltin tumanida uy sotiladi !
Sirdaryo viloyati, Oqoltin tumanida uy sotiladi ! Сырдарьинская область, Сардоба
20 000 $
313 $ за м²
2-комн 64 м² 1/2 эт

#SOTILADI Oqoltin tumani, 1-mikrorayon, Ko‘rkam Diyor MFY, Quruvchilar ko‘chasida. 2 xonali uy Issiq-sovuq suv 24/7 Gaz Svet Atapleniya Wifi Signalizatsiya. 1.Konditsioner, 2.Avto-kirmoshina, 3.Shfaner, 4.Kuhinniy mebel uyda QOLADI. Hokimiyat, Sudlar, Adliya, Prokuratura,IIB, Notarius, Bank Mehmonxona, Bog'cha, Maktabga juda YAQIN. (qisqasi sentralniy) KELISHILADI. O‘TIB BERILADIGAN JOYLARI BOR ALBATTA. 996035877 991975877

3 хоналик уй сотилади Самарканд Каттакургон туман янги дом срочна
3 хоналик уй сотилади Самарканд Каттакургон туман янги дом срочна Самаркандская область, Каттакурган
380 000 000 сўм
5 428 571 сўм за м²
3-комн 70 м² 1/2 эт

Самарканд вилояти Каттакургон туманида 3 хонали уй сотилади холати яхши янги курилган домлардан Кадан молия орка томонида богчани оркаси Роял туйхона орка томонида

Квартира сотилади Каттакургон шахар 3 кават 2 хона 63 кв
Квартира сотилади Каттакургон шахар 3 кават 2 хона 63 кв Самаркандская область, Каттакурган
30 000 $
441 $ за м²
2-комн 68 м² 3/5 эт

Каттакургон шахар Мулжал Мароканд 3 кават 2 хона 63 квадрат

Srochna Uy sotiladi 2 xonali
Srochna Uy sotiladi 2 xonali Навоийская область, Учкудук
250 000 000 сўм
4 098 361 сўм за м²
2-комн 61 м² 5/5 эт

Сотилади 2 хона уй 3 хона хисоби 5 этаж уйда колади 1 камод 1 шкаф зима лето кухиный шкаф Tel: +998508846696

Квартира сотилади
Квартира сотилади Навоийская область, Навои
50 000 $
562 $ за м²
3-комн 89 м² 4/5 эт

10 м. р квартира сотилади. 3 хона 4хона килинган.

продается квартира
продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
130 000 $
1 733 $ за м²
3-комн 75 м² 3/9 эт

продается квартира, на ц13. 3/3/9 после евро ремонта, с мебелью. очень срочно квадратный метр 75. по поводу связи звонить по номеру, 998 (90) 945 42 26 очень срочно!

Продаётся 3- комнатная квартира 3 этаж
Продаётся 3- комнатная квартира 3 этаж Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
75 000 $
1 154 $ за м²
3-комн 65 м² 3/4 эт

Кирпичный дом, балкон 2×6 кв. м,рядом имеется рынок " Навруз,", рядом 2 образовательные школы, 2 детских сада, детская площадка

Продается квартира рынок Кадышева
Продается квартира рынок Кадышева Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
95 000 $
1 338 $ за м²
3-комн 71 м² 5/5 эт

Квартира 77 серия из кирпича зимой тепло летом прохладно. Есть все условия для комфортной жизни. Остальное по телефону. И есть гараж Маклеры не беспокоить!

Kvartira sotiladi 3 xonalik.
Kvartira sotiladi 3 xonalik. Андижанская область, Андижан
67 900 $
828 $ за м²
3-комн 82 м² 2/7 эт

Andijon shahar 2 kichik daha 32 a uy 3 xonalik kvartira sotiladi. Uy nomimda 3 xona 82 kv metr. Yangi qurilgan bino 2 etaj lift bor suv gaz elektr kanalizatsiya mavjud. Katta yoʻl qatnov qismidan kirganda 30 metr yuriladi hamma sharoitlar bor juda qulay uyning joylashuvi. Real haridor larga kelishiladi.

Oq tepa sohil boyida kvartira sotuvda
Oq tepa sohil boyida kvartira sotuvda Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
120 000 $
1 538 $ за м²
3-комн 78 м² 9/9 эт

Oq tepa sohil boyida 3 honali uy sotiladi.

Габус 5/4.2.8 Мирабад рн. Нукус ул.
Габус 5/4.2.8 Мирабад рн. Нукус ул. Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
410 000 $
2 216 $ за м²
5-комн 185 м² 2/2 эт

Габус 5 комнат, 185 м2, общий охранный двор, гараж на 2 авто.

Открыть карту Карта