66 269 объектов

Квартира сотилади
Квартира сотилади Кашкадарьинская область, Карши
40 000 $
488 $ за м²
4-комн 82 м² 3/4 эт

Шахар марказидан 4 хонали квартира сотилади. 3-қават, ўрта қатор, ошхона балконга чиқарилган, яна 1 та қўшимча балкон, балкон тапчанли, wifi бор, барча камунал хизматлар 24 соат. Алохида иситиш тизими мавжуд. Баъзи жихозлар келишишга қараб қолдирилади. Манзил: 12 автобус йўналиши. Сарой мехмонхонаси ёнида.

Navoiy shahrida Uy sotiladi. Narxi 600 mln. Kelishamiz. Variant bor.
Navoiy shahrida Uy sotiladi. Narxi 600 mln. Kelishamiz. Variant bor. Навоийская область, Навои
600 000 000 сўм
7 317 073 сўм за м²
3-комн 82 м² 3/4 эт

Уй сотилади. 3 хонали. Навоий вилояти, Навоий шаҳри, Ғалаба шох 149-б, 30-квартира. Галерейка 3-этаж. Зўр ремонт қилинган. МЎлжал: Бахмал чойхона. 11-мактаб ёнида. Нархи 600 млн. Келишилади. Вариант бор. Тел: 99 501-73-37. Сухроб.

Uy 2 xonali. 43 kv
Uy 2 xonali. 43 kv Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
60 000 $
1 395 $ за м²
2-комн 43 м² 3/6 эт

Golden house uylaridan 3-etajda joylashgan.6 etajlik.Sergili hokimyati yonida joylashgan. 43 m². 2020 qurilgan yangi uy euro remot.

Жиззах шахри Зилол махалласида 3 хонанали дом сотиладти.
Жиззах шахри Зилол махалласида 3 хонанали дом сотиладти. Джизакская область, Джизак
20 000 $
313 $ за м²
3-комн 64 м² 1/7 эт

срочно продается шахри Зилол махалласида 3 дом сотилади. Яшаш учун барча шароитлари мавжуд, Подволи билан бирга. мебел билан бирга сотилади. 142 милион кредити бор. ойига 1650.000. охирги 5 йил 450 мингдан тушади.

3-комнатная квартира
3-комнатная квартира Навоийская область, Учкудук
430 000 000 сўм
3 873 874 сўм за м²
3-комн 111 м² 5/5 эт

Ремонт яхши. Срочно сотилади!

Продам квартиру свою
Продам квартиру свою Ферганская область, Фергана
30 000 $
732 $ за м²
2-комн 41 м² 3/3 эт

Срочно продаётся своя квартира

Тезда 2 хоналик квартира 4 этажда жойлашган сотилади ор: р Kонечка.
Тезда 2 хоналик квартира 4 этажда жойлашган сотилади ор: р Kонечка. Бухарская область, Бухара
29 800 $
552 $ за м²
2-комн 54 м² 4/4 эт

Тезда 2 хоналик квартира 4 этажда жойлашган сотилади ор: р Kонечка. Наршахий боги 29800$.

Телефон ОППО А 83
Телефон ОППО А 83 Каракалпакстан, Ходжейли
70 000 000 сўм
2 800 000 сўм за м²
1-комн 25 м² 2/4 эт

Ходжейли текстильнийдин домында 2-этажында 1 комнаталы квартира сатылады. Барлык колайлыклары бар. Бахасы 70 млн. Тел: 913842128

Продаётся 2х ком. квартира 2 этаж теплая Массив Навруз
Продаётся 2х ком. квартира 2 этаж теплая Массив Навруз Ташкентская область, Янгиюль
45 000 $
804 $ за м²
2-комн 56 м² 2/4 эт

Продаётся 2х ком квартира на 2 этаже 4х этажного дома, не торцевая, теплая, в хорошем районе Массив Навруз 4 дом, окна акфа, аристон, двери, потолки сделаные, недоделанный ремонт. +998886162332 +998978788807

Продаётся 3х комнатная квартира
Продаётся 3х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
50 000 $
581 $ за м²
3-комн 86 м² 5/5 эт

УЧ хонали уй сотилади барча жихожлари билан бирга манзил шарк бозорча

Продам 2х ком кв в 3мкрне
Продам 2х ком кв в 3мкрне Ташкентская область, Чирчик
35 000 $
603 $ за м²
2-комн 58 м² 2/4 эт

Продам свою 2х ком кв с мебелью можно без мебели, не торцевая на втором этаже в третьем мкрне. Пол ламинат, окна пластиковые, есть горячая вода, отопление, отдельно Аристон. Сантехника всё новое. Балкон 2*6 есть тапчан. Рядом есть школа, базар, детские сады, остановка, магазины, во дворе стоянка для авто. Очень тихий подъезд. Соседи дружные. Без маклера. 35000$ есть немного торг. +998901297747 звонить после 10:00

2 xonali dom sotiladi
2 xonali dom sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
45 000 $
849 $ за м²
2-комн 53 м² 1/4 эт

Yangi hayot tumani binokor mahalla 2xonali kvartira sotiladi

27 МКР да 1 комнаталы квартира сатылады изинде кредити бар
27 МКР да 1 комнаталы квартира сатылады изинде кредити бар Каракалпакстан, Нукус
230 000 000 сўм
8 518 519 сўм за м²
1-комн 27 м² 5/5 эт

27 МКР да 1 комнаталы квартира сатылады изинде кредити бар ремонт исленген таза жай обой басылган келип жасай бересиз 160 миллион берип калган 70 миллион кредитин толеп кетсениз болади егер калесениз 230 миллион берсениз кредитин жауып атынизга откерип беремиз кур боска звандаман анау минау деп басти катирмай алмайтин болсан + 99899 457.75.87

Продается 2-х комнатная квартира Чирчик (Октябрь)
Продается 2-х комнатная квартира Чирчик (Октябрь) Ташкентская область, Чирчик
36 000 $
667 $ за м²
2-комн 54 м² 3/4 эт

Срочно продается 2-х комнатная квартира в Октябре (ориентир кафе Сеул) Квартира просторная и светлая с хорошим видом из окон в цент, возле дома имеются все коммуникативно-развлекательные локации. Ремонт есть, но частичный так как жили квартиранты. Частное, с возможным торгом обращать по номеру +998998509370 +998990060454

Uy sotiladi 3 xonali
Uy sotiladi 3 xonali Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
50 000 $
862 $ за м²
3-комн 58 м² 4/7 эт

Srochna uy sotiladi. 7 qavatli dom 4-qavatida 3 xonali yangi remontdan chiqqan hamma sharoitlar bor Manzil: Toshkent viloyati Nurafshon shahar Mo'ljal: NBU bank ro'parasida 970361023 Bekorchilar bezovta qilmasin.

Продаётся 3-х комнатная квартира!
Продаётся 3-х комнатная квартира! Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
80 000 $
1 176 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

- Продаем 3х-комнатную квартиру в 11 квартале, Юнусабадский район. - 58 м2 + балкон (6 на 1,5). 4й этаж, 4й подъезд. 4х этажный дом. - Из старых надежных прочных домов. (Не то, что строят сейчас! ) - Можно в ипотеку, желательно перевод в банковский счет. - Ориентир: BYD office, Мега Планет, Юнусабадский базар. - Остановки с двух сторон, или метро рядом (станция Юнусабад) - Один владелец с 2005 года, кадастр есть. - Планировка дома переделана умно. Балкон переделан на кухню, коридор расширен, вход отдельно в спальные комнаты, в зал, в душевую и туалет. - Долгов нет, проблем нет, средний ремонт, сантехника и электрика как положено, состояние чистое, можно зайти и жить. - Сами живем этажом ниже. - Продаем с мебелью и техникой, или без. Окна с обеих сторон новые, все двери новые. - Центральное отопление, ванная карета, канализация, вода, газ, свет, интернет, кабель -тв, кондиционер есть. - Соседи приличные, не конфликтные! - Есть стоянка бесплатная. Или парковка с навесом, которую можно арендовать у соседей. - Большая детская площадка (их даже много вокруг дома). - Рядом есть: четыре детских сада, две школы, BYD -автосалон, автосервисы, самомойка, Мега Планет и развлекательные заведения, учебные центры, тренировочные залы, Юнусабадский базар, рестораны, кафе и множество разных магазинов/ супермаркетов. В общем, всё есть в нашем районе/квартале. - Фотографий пока нет, так как там живет квартирант. - Цена договорная! 80.000$ - Контактные данные: +998910118283, +998 973303260 • 3-x xonali kvartira sotiladi, Yunusobod tumani. • 58 m2 + balkon (6 x 1,5). 4-qavat, 4-qavatli uy. • Qadimgi ishonchli va baqvat uydan. (Hozirgi paytdagi uylardan emas!) • Ipotekaga olish mumkin, bank hisobiga o'tkazish maqsadga muvofiq. • Orientir: BYD ofisi, Mega Planet, Yunusobod bozori. • Ikki tomonlama avtobus bekati, yoki metro yaqin (Yunusobod stantsiyasi). • 2005-yildan beri egasi almashmagan, kadastri mavjud. • Uyning rejalari aqlli o'zgartirilgan. Balkon oshxonaga aylanib, koridor kengaytirilgan, kirish aloxida yotoqxonaga, mehmonxonaga, hammomga va tualetga. • Qarz yo'q, muammo yo'q, o'rtacha ta'mir, suv va elektr yaxshi, hol toza, kirib yashashingiz mumkin. • Biz o'zimiz pastki qavatda yashaymiz. • Mebel va texnika bilan/yoki mebelsiz sotiladi. Ikki tomonlama oynalar yangi, barcha eshiklar yangi. • Markaziy issiqlik, vanna kareta, kanalizatsiya, suv, gaz, svet, internet, kabel-TV, konditsioner mavjud. • Qo'shnilar adolatli, muammo yo'q! • Bepul stoyanka mavjud. Yoki qo'shma o'rtada tomli parkovka, uni xohlagan vaqtda egalaridan ijaraga olish mumkin. • Katta bolalar bog'chasi (3ta uyning atrofida). • Yaqin atrofda: to'rtta bolalar bog'chasi, ikkita maktab, BYD avtosalon, avtoservislar, avtomoyka, Mega Planet va ko'plab o'yin o'ynash joylari, o'quv markazlari, trenirovka zalari, Yunusobod bozori, restoranlar, kafe va turli xil do'konlar/supermarketlar mavjud. Umumiy holatda, bizning rayonimizda/kvartalda barchasi bor. • Hozircha rasmlar yo'q, chunki 1-maygacha kvartirachi yashaydi. • Narx kelishiladigan! 80.000 AQSh dollari. • Bog'lanish uchun ma'lumotlar: +998910118283, +998 973303260.

Продается квартира
Продается квартира Наманганская область, Чуст
35 000 $
402 $ за м²
4-комн 87 м² 1/2 эт

Продается 4-х комнатная квартира. 1 этаж общая площадь 87кв жилая 52кв. Вода холодная горячая есть, ремонт средний

2 хонали Уй сотилади
2 хонали Уй сотилади Ташкентская область, Эшангузар
85 000 $
1 197 $ за м²
2-комн 71 м² 1/5 эт

2 хонали 71 кв 5/1-этаж Евроремонт, автономный отопления газ, сув, свет хаммаси бор вайфай, автостоянка бор колган малумот телефонда

2-х комнатная квартира на Дружбе
2-х комнатная квартира на Дружбе Ташкентская область, Эшангузар
101 000 $
1 554 $ за м²
2-комн 65 м² 2/9 эт

Продаю 2-х комнатную квартиру с евроремонтом на Дружбе Народов, ориентир Нархоз, театр Мукумий, Меджик сити, концертный зал Истиклол

Квартира 3-х комнатная в Бухаре, в центре города. (Крытый рынок)
Квартира 3-х комнатная в Бухаре, в центре города. (Крытый рынок) Бухарская область, Бухара
35 000 $
515 $ за м²
3-комн 68 м² 3/4 эт

Квартира трехкомнатная в Бухаре, центр города Горгаз, без ремонта, но в очень хорошем месте, напротив кондитерская София, магазин Другой, рядом Бухоро Савдо Маджумаси.

Открыть карту Карта