66 722 объекта

Квартира арзонгина
Квартира арзонгина Навоийская область, Навои
330 000 000 сўм
7 333 333 сўм за м²
2-комн 45 м² 5/5 эт

Арзон квартира сотилади, шинамгина бешинчи этаж, бир хона икки хоналик килинган алохида. Кухонный мебель ва гиламлар колади. Факат нахтга. Уй узимники маклермасман. 88 323 03 07 99 303 95 53.

Евро квартира 84 м2
Евро квартира 84 м2 Сурхандарьинская область, Термез
69 000 $
821 $ за м²
2-комн 84 м² 7/9 эт

2/7/9 84м2. Состояние евро ремонт. Продается вместе с мебелью и техникой. Цена: 69000$. Тел: +998915818181

Яшаш, офис, магазин ва турли хизмат курсатиш учун уй сотилади.
Яшаш, офис, магазин ва турли хизмат курсатиш учун уй сотилади. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
110 000 $
1 549 $ за м²
3-комн 71 м² 1/9 эт

Евроремонт, Хамма условиялари эга Ривера ни рупарасидаги дом. Яшаш ва офис ёки магазин учун жудда кулай жой.

Зудлик бн сотилади-Срочно продаётся
Зудлик бн сотилади-Срочно продаётся Ферганская область, Фергана
19 000 $
679 $ за м²
1-комн 28 м² 1/4 эт

Фаргона шахар Ойбекда 4 этажли домнинг 1 каватида жойлашган 1 хоналик квартира сотилади. Янги ремонт килинган ташки тарафда огороди бор, балкони йук. Нархи 19000. Уй эгаси 91.3267447

Продаётся 2-х комнатная квартира
Продаётся 2-х комнатная квартира Ташкентская область, Чирчик
33 000 $
623 $ за м²
2-комн 53 м² 1/5 эт

Продаётся 2-х комнатная квартира в 4-ом микрорайоне вдоль дороги. 1 этаж. в квартире имеется средний ремонт, имеется бытовая техника. балкон просторный. имеется центральное отопление. Просьба маклеры не беспокойте. 2 хонали квартира сотилади. 4 кичик нохияда йул юзида. квартира кисман жихозланган. урта ремонтли. Марказий иситиш тизими мавжуд. маиший техника хам мавжуд. Илтимос Маклерлар безовта килманг.

2 xonalik kvartira sotiladi
2 xonalik kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
525 000 000 сўм
10 500 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 1/4 эт

2 xonalik kvartira sotiladi 1-etaj hamma sharoiti bor posle remond. Manzil: 1-litseyni oldida.

3 х комнатная срочно
3 х комнатная срочно Навоийская область, Зарафшан
50 000 $
725 $ за м²
3-комн 69 м² 4/5 эт

Зарафшон Шахар 6-23-18 3 хоналик Уй срочно сотилали 4-этаж панельный дом получудес Якин 10 12 садик олдида ремонт уртача нархини келишамиз мурожат учун +998934622562

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Чирчик
40 000 $
741 $ за м²
2-комн 54 м² 3/4 эт

Продаётся квартира: Чирчик Район: 1 микрорайон Ориентир: 24 школа Кол-во комнат: 2 комнатная Этаж: 3 (угловая) Этажность: 4 Описание: средний ремонт Цена: 40. 000 $ Телефон: +998937119579 Альфред Телефон: +998935336440 Янна

Модерн строй 93 кв можно в Ипотеку тулов 100 фоиз булса келишамиз
Модерн строй 93 кв можно в Ипотеку тулов 100 фоиз булса келишамиз Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
135 000 $
1 467 $ за м²
3-комн 92 м² 4/12 эт

Юнусабад Малика Уста Ширин ЖК Модерн строй 3/4/12 Тель 908204877 и 914012270 тулов 100 фоиз булса келишамиз

Продам квартиру 63кв
Продам квартиру 63кв Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
59 000 $
937 $ за м²
2-комн 63 м² 8/8 эт

Состояния коробка без ремонта мансарда высота потолка 4,5метр 63кв

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
54 000 $
1 350 $ за м²
2-комн 40 м² 1/4 эт

Учтепинский район недалеко от Фархадского перекрёстка Квартира продаётся с мебелью и техникой.

Продается 3-х комнатная квартира в 8мкр-не
Продается 3-х комнатная квартира в 8мкр-не Ташкентская область, Чирчик
50 000 $
658 $ за м²
3-комн 76 м² 3/5 эт

Возле дома конечная №25 маршрутки, за домом две школы (узбекская, казахская-русская). Рынок и парк развл. 10 мин пешком, В кв имеется аристон, вай-фай, дом тел. Комнаты большие просторные потолки высокие. дверь метал. ЕСЛИ НЕ ДОЗВОНИЛИСЬ НА ОСНОВНОЙ НОМЕР, ЗВОНИТЕ +998917702825 ОРИЕНТИР КОНЕЧНАЯ №25 МАРШРУТКИ ЧИНАРА

Яшнабод тумани, Тузель-4, 77-серия, 3/1/4 квартира сотилади
Яшнабод тумани, Тузель-4, 77-серия, 3/1/4 квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
80 000 $
1 176 $ за м²
3-комн 68 м² 1/4 эт

Квартира тавсифи: Тошкент шаҳар, Яшнобод туман, Тузель-4 мавзесида 77-серия, 3 хонали квартира сотилади, 4 қаватли уйнинг 1-қавати, квартирада ошхона балконга кўчирилиб, 4 хона қилинган, хоналар, ҳожатхона ва ҳаммом алоҳида, балкон 2х6, таъмирланган, қўшимча ертўласи (подвал) ва томорқаси (огород) бор. Будадиган нархи 80 000 y. e Қўнғироқ қилинг, телефон орқали батафсил маълумот берилади, тел: 90-917-50-64, 71-297-66-59 Продаётся 3*4/1/4 квартира в Тузель-4, Яшнабадский район, 77 серия, цена 80 000 у.е. Тип жилья: Вторичный рынок. Количество комнат: 3. Общая площадь: 68 м². Этаж: 1. Этажност дома: 4. Тип строения: Кирпичный. Планировка: Раздельная. Санузел: Раздельный. Меблирована: Нет. В квартире есть: Интернет, Телефон, Кухня, Балкон+подвал, огород. Рядом есть: Поликлиника, Школа, Детская площадка, Детский сад, Остановки, Развлекательные заведения, кафе, Стоянка, магазины. Ремонт: С ремонтом. Комиссионные: Нет. ОПИСАНИЕ: Продаётся 3 комнатная квартира в Тузель-4, Яшнабадский район, 77 серия, 1-й этаж, 4-х этажный дом, 3 комнаты переделали в 4 комнаты, кухню вынесли на балкон, с ремонтом, комнаты и санузел раздельные, балкон 2х6, +подвал, огород. Окончательная цена 80 000 y. e Подробнее по телефону звоните тел: 90 917-50-64

РЯДОМ С МЕТРО Юнусабад-12, 4 комнаты 110-я серия.
РЯДОМ С МЕТРО Юнусабад-12, 4 комнаты 110-я серия. Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
96 000 $
1 200 $ за м²
4-комн 80 м² 3/4 эт

Квартира сотилади Манзил: Юнусобод 12-квартал. Параметрлар: 4 хонали, 4 қаватли уйнинг 3-қавати (4/3/4). Лойиҳа: Спецплан, французча планировка. 110 - срия Майдони: 80 кв. м. Паталок баландлиги: 280 см. Ҳолати: Хоналар кадастр бўйича алоҳида (раздельный). Санузел алоҳида, ҳожатхона кенгайтирилган. Афзалликлари: Жойлашув: Метро пиёда юрганда бор-йўғи 100 метр (жуда яқин). Уй йўлнинг учинчи қаторида жойлашган, шу сабабли шовқинсиз ва тинч. Таъмир: Сифатли таъмирланган. Электр симлари тўлиқ янгиланган, ҳар қандай кучланишга чидамли. Полша ва Испания кафелларидан фойдаланилган. Қўшимча: Зинапоя площадкада фақат иккита хонадон мавжуд. Қўшнилар жуда яхши. Жиҳозлар: Ўрнатилган мебеллар ва кондиционерлар қолади. Ҳовли ва инфратузилма: Ҳовли кенг, спорт ва футбол майдончалари мавжуд. Автомобиллар учун тўхташ жойи бор. Ҳовлида маҳалла қўмитаси ва участка нозири жойлашган (хавфсизлик юқори даражада). Уйнинг икки томони ҳам очиқ майдон, бинолар билан тўсилиб қолмаган. - - - - - - - - Продается квартира 4/3/4, Юнусабад 12 квартал, Метро в шаговой доступности (100 метров). Спецплан На лестничной площадке только две квартиры. Ремонт был сделан качественный, полностью заменена проводка, выдержит любую нагрузку, кафель использовался польский и испанский, туалет расширен. -Французская планировка. -Комнаты раздельные по кадастру. -Санузел раздельный. -Площадь: 80 кв. м. -Высота потолка 280 см. -Соседи хорошие. встроенная мебель и кондиционеры остаются. Двор большой, имеется спортивная площадка, футбольная площадка, автопарковка. Дом находится на третьей линии от трассы, поэтому тихий и спокойный, во дворе находится махалинский комитет и участковый. С обеих сторон дома пространство открытое. тел: 99895-0612992 99897-9462992

Uy sotiladi, uy sotiladi
Uy sotiladi, uy sotiladi Навоийская область, Навои
600 000 000 сўм
7 500 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 3/5 эт

Kvartira sotiladi 5 etajkani 3 etaj 3 xonalik Gaz, svet, suv bor Manzil: 14 magazin 2 maktab oldi Ipoteka bor Narxi: 600 million bo'lishi Ijara xizmati yo'q TEL: +99893 664 0052

Продается квартира
Продается квартира Ферганская область, Янги Маргилан
30 000 $
435 $ за м²
2-комн 69 м² 2/2 эт

Двух этажный дом на втором этаже двух комнатная квартира

Икки хонали квартира сотилади
Икки хонали квартира сотилади Ферганская область, Фергана
23 000 $
397 $ за м²
2-комн 58 м² 1/4 эт

Икки хонали квартира сотилади 1 чи этаж агороди бор падвали хам аристон атопления бор римонти яхши холатда кириб яшаса булади мурожат учун тилфон ракам 902917907 хахлаган вактда мурожат килишиз мумкин фаргона шахар абдула кодири кучаси 8а паликника рупарасидан кирилади

Uy sotiladi (Chilonzor)
Uy sotiladi (Chilonzor) Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
68 000 $
1 015 $ за м²
3-комн 67 м² 5/5 эт

Chilonzor, Vatan kinoteatri atrofida. Olmos to'yxonadi yonida 3 xonali kvartira sotiladi.

Срочно продаётся! [Урта Чирчик]
Срочно продаётся! [Урта Чирчик] Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
33 000 $
673 $ за м²
3-комн 49 м² 2/5 эт

КВAРТИРA СОТИЛAДИ! [арзон нархда] Aссалому Aлейкум Фақат сиз учун! Тошкент вилояти Ўрта Чирчиқ туманидан. 49.42кв. м² 3хона 5 етажли дом {2 етажида} 2022 йилда қурилган Санузел Ошхона техникалар колади, Колган нарсалар олиб чикиб кетилади Хужжатлари тўлиқ Батафсил малумот телефонда, ёки Телеграмдан ёзсангиз ҳам бўлади Aтрофда: Ташкилотлар ва корхоналар Мактаб, богча, кафе, магазинлар бор Орийентир: Хокимят, туман маркази Ёшлик кўчаси Нархи: 33,000 $ келишилади тел: 917778480

Продается своя 4-х комнатная квартира Себзор СРОЧНО.
Продается своя 4-х комнатная квартира Себзор СРОЧНО. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
120 000 $
1 237 $ за м²
4-комн 97 м² 6/9 эт

Продается своя 4/6/9 квартира (Себзар Ц17/18) СРОЧНО. Рядом : Tarnov cafe, Поликлиника №9, Safia, Korzinka, Riviera Площадь 97м2 Ремонт - средний С мебелью и техником Кол. Комнат 4 + балкон Этаж 6 Этажность 9 Не торец Цена 12 0.000 у.е. Возможно через БАНК Телефон +998-99-890-50-40 +998-33-747-38-86

Открыть карту Карта