66 710 объектов

Срочно продается квартира (коробка) 53,58 кв. м
Срочно продается квартира (коробка) 53,58 кв. м Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
45 000 $
849 $ за м²
2-комн 53 м² 4/10 эт

Продается коробка в новостройке. 53,58 кв. м. Сантехника, газ, свет все благоустройства проведены. Имеется лифт, домофон, железная дверь, унитаз, раковина, акфа рамы, щит, счетчик. Цена 45000у.е. (торг уместен) Собственник! Звонить на номера: +998933770500 +998 93 170 74 69 +998991476016

Uy sotiladi podklyuch
Uy sotiladi podklyuch Андижанская область, Андижан
95 000 $
742 $ за м²
5-комн 128 м² 4/5 эт

SROCHNIY SOTILADI! Andijon shahar, markazda joylashgan dom sotiladi, atrofida hamma narsa magazin tibbiy markaz apteka ploshadka. 128kv, 5 xona, katta prihojasi bor. 2 ta balkon, zal, katta spalniy 2 ta, 1 ta dedskiy xona, mehmonxona, 2 ta sanuzel, bittasi obshi ga, 2 - chisi spalniy ichida yosh oilaga mojjalangan. Jixozlar bilan sotiladi ! Alisasi ga tayyor ornatilgan, (ulavosa boldi). Xali xichkim yashamagan. (kredit asosida xam klib beriladi) Narxi 95.000$ kami bor 94 080 05 54 91 161 51 71 94 566 00 77

4xonalik uy holati ideal
4xonalik uy holati ideal Навоийская область, Навои
74 000 $
763 $ за м²
4-комн 97 м² 1/4 эт

Moliya boshqarmasini to'g'risida Baxmalni yonida

Квартира сотилади
Квартира сотилади Навоийская область, Тамдыбулак
32 000 $
381 $ за м²
3-комн 84 м² 4/4 эт

Фаргона шахар А Навои кучаси 126.20 Квартира сотилади 3 хонали 4 хона килинган Евра ремонт уй барча жихозлари бн сотилади Нархи 32.000$ ками бор Тел 91 157-71-35

Продается 2 к квартира, прямая продажа
Продается 2 к квартира, прямая продажа Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
55 000 $
1 058 $ за м²
2-комн 52 м² 3/4 эт

Срочно продается 2к квартира с мебелью и техникой. Рядом с Туринским университетом и парком Победы. Вся инфраструктура рядом. Тихое и спокойное место, есть парковка сзади дома. ул. Зиё 5, корп. 3

Квартира на Юнусабаде 3/6/6 в жилом комплексе
Квартира на Юнусабаде 3/6/6 в жилом комплексе "Nova Garden" Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
113 300 $
1 365 $ за м²
3-комн 83 м² 6/6 эт

Продается своя 3-х комнатная квартира 82.98кв. м с евроремонтом и некоторой мебелью, с кладовкой на 6 этаже в новостройке. Охраняемая территория с детской площадкой и фонтаном. Адрес: Юнусабад-4 дом 79 Ориентир: ресторан Шохсарой, кинотеатр Азия

Хонадон сотилади
Хонадон сотилади Андижанская область, Андижан
12 000 $
286 $ за м²
2-комн 42 м² 1/5 эт

Андижон шахар, янги мошина бозорнинг оодида жойлашган 5 каватли домдп 1 каватида 2 хона хонадон сотилади. Ён атрифларида болалар бргчаси, мактаблар, поликлиника, дуканлар, болалар майдончаси хамда автобус ва дамас остановкаси жойлашган. Газ, сув, свет доимий. иситиш тизими мавжуд. Ремонт уртача, темириэшик, акфа ромлар. Субсидияга олинган, колган туловлари бор.

Guliston shahar Axilik maxalada 3× xonalik Dom sotiladi.
Guliston shahar Axilik maxalada 3× xonalik Dom sotiladi. Сырдарьинская область, Гулистан
42 500 $
506 $ за м²
3-комн 84 м² 1/2 эт

Axilik maxalada 3× xonalik Dom sotiladi: Issiq suv, sovuq suv Ariston bor, bochka 500L avtomat, Nasos bor. Atapleniya chuguniviy zo'r isitadi. Moshin qo'yishga joy bor. Tashqarida sklati bor. Padvali xam bor. Oynalari Akfa/ temir reshotkalari bor. Eshiklar MDF. Sharoitlari yaxshi dom.Tel:+998944071748.

Квартира арзонгина
Квартира арзонгина Навоийская область, Навои
330 000 000 сўм
7 333 333 сўм за м²
2-комн 45 м² 5/5 эт

Арзон квартира сотилади, шинамгина бешинчи этаж, бир хона икки хоналик килинган алохида. Кухонный мебель ва гиламлар колади. Факат нахтга. Уй узимники маклермасман. 88 323 03 07 99 303 95 53.

Евро квартира 84 м2
Евро квартира 84 м2 Сурхандарьинская область, Термез
69 000 $
821 $ за м²
2-комн 84 м² 7/9 эт

2/7/9 84м2. Состояние евро ремонт. Продается вместе с мебелью и техникой. Цена: 69000$. Тел: +998915818181

Яшаш, офис, магазин ва турли хизмат курсатиш учун уй сотилади.
Яшаш, офис, магазин ва турли хизмат курсатиш учун уй сотилади. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
110 000 $
1 549 $ за м²
3-комн 71 м² 1/9 эт

Евроремонт, Хамма условиялари эга Ривера ни рупарасидаги дом. Яшаш ва офис ёки магазин учун жудда кулай жой.

Зудлик бн сотилади-Срочно продаётся
Зудлик бн сотилади-Срочно продаётся Ферганская область, Фергана
19 000 $
679 $ за м²
1-комн 28 м² 1/4 эт

Фаргона шахар Ойбекда 4 этажли домнинг 1 каватида жойлашган 1 хоналик квартира сотилади. Янги ремонт килинган ташки тарафда огороди бор, балкони йук. Нархи 19000. Уй эгаси 91.3267447

Продаётся 2-х комнатная квартира
Продаётся 2-х комнатная квартира Ташкентская область, Чирчик
33 000 $
623 $ за м²
2-комн 53 м² 1/5 эт

Продаётся 2-х комнатная квартира в 4-ом микрорайоне вдоль дороги. 1 этаж. в квартире имеется средний ремонт, имеется бытовая техника. балкон просторный. имеется центральное отопление. Просьба маклеры не беспокойте. 2 хонали квартира сотилади. 4 кичик нохияда йул юзида. квартира кисман жихозланган. урта ремонтли. Марказий иситиш тизими мавжуд. маиший техника хам мавжуд. Илтимос Маклерлар безовта килманг.

2 xonalik kvartira sotiladi
2 xonalik kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
525 000 000 сўм
10 500 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 1/4 эт

2 xonalik kvartira sotiladi 1-etaj hamma sharoiti bor posle remond. Manzil: 1-litseyni oldida.

3 х комнатная срочно
3 х комнатная срочно Навоийская область, Зарафшан
50 000 $
725 $ за м²
3-комн 69 м² 4/5 эт

Зарафшон Шахар 6-23-18 3 хоналик Уй срочно сотилали 4-этаж панельный дом получудес Якин 10 12 садик олдида ремонт уртача нархини келишамиз мурожат учун +998934622562

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Чирчик
40 000 $
741 $ за м²
2-комн 54 м² 3/4 эт

Продаётся квартира: Чирчик Район: 1 микрорайон Ориентир: 24 школа Кол-во комнат: 2 комнатная Этаж: 3 (угловая) Этажность: 4 Описание: средний ремонт Цена: 40. 000 $ Телефон: +998937119579 Альфред Телефон: +998935336440 Янна

Модерн строй 93 кв можно в Ипотеку тулов 100 фоиз булса келишамиз
Модерн строй 93 кв можно в Ипотеку тулов 100 фоиз булса келишамиз Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
135 000 $
1 467 $ за м²
3-комн 92 м² 4/12 эт

Юнусабад Малика Уста Ширин ЖК Модерн строй 3/4/12 Тель 908204877 и 914012270 тулов 100 фоиз булса келишамиз

Продам квартиру 63кв
Продам квартиру 63кв Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
59 000 $
937 $ за м²
2-комн 63 м² 8/8 эт

Состояния коробка без ремонта мансарда высота потолка 4,5метр 63кв

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
54 000 $
1 350 $ за м²
2-комн 40 м² 1/4 эт

Учтепинский район недалеко от Фархадского перекрёстка Квартира продаётся с мебелью и техникой.

Продается 3-х комнатная квартира в 8мкр-не
Продается 3-х комнатная квартира в 8мкр-не Ташкентская область, Чирчик
50 000 $
658 $ за м²
3-комн 76 м² 3/5 эт

Возле дома конечная №25 маршрутки, за домом две школы (узбекская, казахская-русская). Рынок и парк развл. 10 мин пешком, В кв имеется аристон, вай-фай, дом тел. Комнаты большие просторные потолки высокие. дверь метал. ЕСЛИ НЕ ДОЗВОНИЛИСЬ НА ОСНОВНОЙ НОМЕР, ЗВОНИТЕ +998917702825 ОРИЕНТИР КОНЕЧНАЯ №25 МАРШРУТКИ ЧИНАРА

Открыть карту Карта