66 722 объекта

Продается 2 комнатные квартиру
Продается 2 комнатные квартиру Ташкентская область, Янгиюль
26 000 $
553 $ за м²
2-комн 47 м² 4/4 эт

Арзон нархда Уй сотилвоти янгиюл массив аноркуловда 2 хонали 4 этаж ремонти уртача шароитлари яхши нархи 26 000$маклерла безовта кимейла такалган нархи шу молжал мархабо кафе йулли ёкасида кулай жойда шахарга Бир кадрам тел: 993005646,901851634

Sergeli Sergeli tumani Quruvchi Quruvchi 7 a dom
Sergeli Sergeli tumani Quruvchi Quruvchi 7 a dom Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
85 000 $
1 518 $ за м²
4-комн 56 м² 4/4 эт

Toshket shahar Sergeli tumani Quruvchi 7 a dom 4 chi qavat 4 xonali dom sotiladi Maklerga bermaganmz Boxcha Maktab Magazin Oyngoh Mitro Hullas hamma narsa bor narxi 85 min

Срочно продам квартиру
Срочно продам квартиру Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
95 000 $
1 218 $ за м²
3-комн 78 м² 3/7 эт

3 комнатная квартира кирпичный дом 7 ми этажном 3 й этаж комната раздельные

1 xonali dom 42 dom 4 qavatda
1 xonali dom 42 dom 4 qavatda Ташкентская область, Чарвак
21 000 $
875 $ за м²
1-комн 24 м² 4/4 эт

dom sotiladi Chorvoq Dostlik mahalasi 42dom 4qavat 1-xona sotiladi.Sentni ozida Remonti ortacha Narxi boʻlishi 21 ming. Tel nomerr 93 406-02-14 Gaz, svet suv Boxcha,maktab, shifoxona oldida

Srochna uy sotiladi. Samarqand Jomboy sentr Uy tuman markazida
Srochna uy sotiladi. Samarqand Jomboy sentr Uy tuman markazida Самаркандская область, Джамбай
35 000 $
636 $ за м²
2-комн 55 м² 2/2 эт

Jomboy sentrdan Raygaz yonida 2 etaj doʻmlarda sharoitdan muomo yoʻq gaz svet issiq suv sovuq suv bor Padval bor +998945340673

Срочно продается
Срочно продается Сырдарьинская область, Сайхун
35 000 $
449 $ за м²
3-комн 78 м² 1/4 эт

Срочно продается квартира Своя в 4 микр на первом этаже.

Продаётся квартира Чиланзар р-н Домрабад
Продаётся квартира Чиланзар р-н Домрабад Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
80 000 $
1 143 $ за м²
3-комн 70 м² 1/4 эт

Хорошее место всё рядом садик, магазины, мечеть, зелёная зона, школа, поликлиника, аптеки.

Продаётся своя 3-х комнатная квартира в Чарваке (Ходжикент)
Продаётся своя 3-х комнатная квартира в Чарваке (Ходжикент) Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
50 000 $
746 $ за м²
3-комн 67 м² 3/5 эт

Продаётся своя 3-х комнатная квартира на 2-м этаже нового 5-этажного кирпичного дома. Дом введён в эксплуатацию в декабре 2019 года. Общая площадь квартиры 66,59 кв. м, жилая площадь 41,59 кв. м. Все коммуникации (электричество, газ, холодная вода, канализация) подключены. Отопление автономное, в квартире установлен современный двухконтурный котёл. Есть кухонная мебель и плита Адрес: Ташкентская область, Бостанлыкский район, г. Чарвак, ул. Нурчилар дом 17 дом.

Bektemir,Musaffo maskan kvartira
Bektemir,Musaffo maskan kvartira Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
55 000 $
1 000 $ за м²
2-комн 55 м² 4/10 эт

Kvartira 54/5kv metr,2hona,4kavatda joylashgan,75%bitgan,atapleniya,issiq suv magistral,svet gaz kirgan,stchyochikla hammasi qoʻyilgan,oʻzingiz hohlagan uslubda taʼminlashga tayyor,honaga razdelni.narhi 55$ming.

Продается 2-х комнатная квартира (2/1/4) Яшнабадский р-н, Авиасозлар-4
Продается 2-х комнатная квартира (2/1/4) Яшнабадский р-н, Авиасозлар-4 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
47 000 $
1 093 $ за м²
2-комн 43 м² 1/4 эт

Продается 2-х комнатная квартира, общей площадью 43 кв. м., на 1-ом этаже (2/1/4), Яшнабадский район, Авиасозлар-4, дом 65. Квартира находится на 1-ом этаже общежития. Есть отдельный сан-узел, кухня и погреб (кладовая). Квартира чистая и аккуратная. Рядом метро, школы, детские сады, рынок Кадышева, детские площадки.

СВАЯ СРОЧНО Чилонзор 12 3/3/4 Панель 82. 000
СВАЯ СРОЧНО Чилонзор 12 3/3/4 Панель 82. 000 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
75 000 $
1 154 $ за м²
3-комн 65 м² 3/4 эт

Срочно Продаю сваю 3комнатную квартиру. Чиланзор 12 квартал Ориентир не далеко Рынок Фарход. Тип дилья фторичный количества ком 3 тип стройка панельный Общий площадь 65 кв санузель раздельный мебель да Квартиры есть Холодильник Балкон кухни интернет С Евро ремонтом 3 этаж 4 этажный

Срочно Chirchiq 3mik 2 xona 4etaj sotiladi
Срочно Chirchiq 3mik 2 xona 4etaj sotiladi Ташкентская область, Чирчик
31 000 $
544 $ за м²
2-комн 57 м² 4/4 эт

Chrchiq 3mik 2xona uy 4etaj sotiladi remont qilingan kuxniya mebeli qoladi kelishiladi 31000$ tel 901305305

Продается 3 ком квартира Risoviy bozor oldida 3 xona kvartira sotiladi
Продается 3 ком квартира Risoviy bozor oldida 3 xona kvartira sotiladi Ташкентская область, Мирабад
73 000 $
1 090 $ за м²
3-комн 67 м² 4/4 эт

Risoviy bozordan 500 metr masofada joylashgan 3 xona kvartira sotiladi Abdurauf Fitrat ko'chasida. Yonida tug'riqxona, poliklinika, bog'cha, maktab, do'konlar, katta dexqon bozori va boshqa qulayliklar bor. 2ta yotoqxonadan 2ta oyna uyning orqa tomoniga qaraydi, daxliz oynalari esa hovliga. Atrofda 1 qavatli hususiy uylar bo'lganligi sababli oynalr ochilganda shabada yuradi. Uyni o'zi katta ko'chadan 50 metr ichkarida joylashgan. Bu yo'ldan keladigan shovqin va changni kamaytiradi. Hovlida atiga 2ta ko'p qavatli uy mavjud. Qo'shnilar do'stona va yoqimli insonlar. Qo'ng'iroq qiling! Sizga kvartirani ko'rsatib, natijada uy egasi sifatida ko'rishdan hursand bo'lamiz. Telefonga javob bera olmasam, iltimos Telegramga yozing. Продается 3х комнатная квартира на расстоянии 500 метров от Рисового рынка на улице Абдурауфа Фитрата. Рядом расположены роддом, поликлиника, детсады, школы, магазины, большой рынок и многое другое. 2 окна с 2х спален выходят на заднюю сторону дома, а окна балкона на внутренний двор. В округе находятся частные дома, что даёт возможность создавать сквозняк открыв окна с двух сторон дома. Сам дом находится в 50 метрах от большой дороги. Это уменьшает шум и пыль. Двор состоит из двух домов. Соседи дружные и приятные люди. Звоните, будем рады показать вам квартиру и в дальнейшем видеть вас в качестве нового владельца! Если не смогу ответить на звонок, пожалуйста пишите в Телеграм.

Квартира Версаль
Квартира Версаль Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
79 000 $
1 234 $ за м²
2-комн 64 м² 6/9 эт

Продаю квартиру Ориентир ресторан версаль-гунча. Дом находится на первой линии. Не торец, окна с двух сторон. В удобной локации, рядом школа, садик, Корзинка, базар Чорсу, до метро Тинчлик -500 метров. Средний ремонт.

2 хонали квартира трехлестникда
2 хонали квартира трехлестникда Навоийская область, Навои
635 000 000 сўм
10 241 935 сўм за м²
2-комн 62 м² 2/9 эт

2 хонали квартира. Амфитеатр тўғрисидаги трехлестникда жойлашган, Шаҳар марказида, боғча мактаб, корзинкага яқин. Уй пол билинган, ремонти ўртача

Ttz-2 bozorni oldida 3/4/4 bog‘cha maktab bozor transport atrofida.
Ttz-2 bozorni oldida 3/4/4 bog‘cha maktab bozor transport atrofida. Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
79 900 $
1 211 $ за м²
3-комн 66 м² 4/4 эт

Remontlari o‘rtacha bozorni oldida joylashgan 66,57kv maydoni.

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ферганская область, Коканд
58 000 $
906 $ за м²
3-комн 64 м² 4/5 эт

Продаётся квартира 3 х комнатная на 4 этаже, 5 этажного дома, с отличным евро ремонтом, тёплый пол, кафель. Со спальной мебелью, кухонный гарнитур, домофон, два телевизора 65 и 43, имеется два балкона, сквозной. Новострой. г. Коканд, ориентир Вокзал, Муз школа. Цена: 58тыс$. (707 млн сум)

Продажа квартиры
Продажа квартиры Ферганская область, Фергана
20 500 $
466 $ за м²
2-комн 44 м² 1/5 эт

Ул А Кодирий д 34 КВ 59 Ахумбаевский массив

2хона 3 хона килинган уйимизни сотамиз
2хона 3 хона килинган уйимизни сотамиз Ферганская область, Фергана
15 000 $
221 $ за м²
2-комн 68 м² 3/5 эт

Янги уйлардан, новостройка. 2 хона 3 хона килинган. Уй пишик гиштдан. Ошхона жихозлари колади. Уйга Лифт урнатилган. 17% ли кредити бор. Манзил: Пакана, Гуллола мфй Колган маълумот тел оркали. Тел килилар, нархини келишамиз: +998908434546 +998882095656

Чиланзор тумани 19квартал 25дом 1под 3этаж 7 хонадон.
Чиланзор тумани 19квартал 25дом 1под 3этаж 7 хонадон. Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
882 348 600 сўм
19 181 491 сўм за м²
3-комн 46 м² 3/4 эт

Утопленый дом расмдаги хамма нарсаси колади. Хамма шароити бор. Ориентир бозорча. холодильникLG янги. 2ой булганди. ремонти янги. супер моющий обой. кир. мсшинасиLG янги. газ плита GEFEST.телрвизор Уголок диван янги WOODLAYN 2спальний булади шкафлар. тумбалар. ошхона мебеллар янги ясатганман. узимиз учун ремонт килдиргандик

Открыть карту Карта