68 181 объект

Уй сотилади кирпичныйда 4-етажли домни 2-етажида 2-хонали уй
Уй сотилади кирпичныйда 4-етажли домни 2-етажида 2-хонали уй Ташкентская область, Янгиюль
35 000 $
625 $ за м²
2-комн 56 м² 2/4 эт

Ассалому алейкум кирпичныйда 4-етажли домни 2-етажида 2-хонали уй сотилади 2-мактабни тугрисидаги дом Тел: +998 97 539 88 00

СОТИЛАДИ ! СРОЧНО! 1 хонали квартира Новостройка, Сурум
СОТИЛАДИ ! СРОЧНО! 1 хонали квартира Новостройка, Сурум Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
32 000 $
800 $ за м²
1-комн 40 м² 6/8 эт

СОТИЛАДИ ! СРОЧНО! НОВОСТРОЙКА, ПЕРВАЯ ЛИНИЯ Срочно сотилади 1 хонали уй 6 кават Сурумда янги дом, Новостройка, Катта халка йули буида Перегородка бор, стяжка бор. Кучирма бор. Умумий майдон: 40,12 м2 Ипотека кредит варианти бор! Продаётся 1/6/8 в Куйичирчикском районе, в Суруме. Вдоль новой большой кольцевой Состояние: Новостройка, коробка. Кадастр есть. Есть возможность оформить через Ипотечный кредит. Контакты: (90) 356 53 99

Pradayotsya kvartira
Pradayotsya kvartira Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
73 000 $
1 259 $ за м²
3-комн 58 м² 4/5 эт

Srochna prodam 3 komnatnayu kvartiru. Kirpicniy.

Kvartira 110 kv.m Shaxrisabz Med texnikum ro'parasida
Kvartira 110 kv.m Shaxrisabz Med texnikum ro'parasida Кашкадарьинская область, Шахрисабз
60 000 $
545 $ за м²
3-комн 110 м² 1/3 эт

Med texnikum ro'parasida uy sotiladi. 2017 yilda qurib foydalanishga topshirilgan 3 xonali uy. 110 kv.m Yaxshi lokatsiyada joylashgan. Podvali ham bor. Uydagi hamma narsa qoladi Kir moshina,Xolodilnik,2 ta konditsioner,2 ta televizor va hamma mebellar ham. Hamma xujjatlar joyida. Gaz,Svet,Suvdan muammo yuq Ipotekaga bosa ham gaplashamiz Murojat uchun Kamoliddin : +998996610065 IJARAGA HAM BERILADI

СРОЧНО 2 хона 3хона қилса бўлади!
СРОЧНО 2 хона 3хона қилса бўлади! Ферганская область, Фергана
27 000 $
563 $ за м²
2-комн 48 м² 2/4 эт

Бугун олганга жуда арзон берилади! СОТИЛАДИ! Дом радио, "Фаввора" чойхона орқасида, 4 қаватли 2чи қават, 2 хонали 3 хона қилса бўлади, верандаси бор 11м сквозняк, Пишшиқ ғиштдан қурилган, тахта пол, Ремонт яхши газ свет сув узлуксиз, газ қишдаям пасаймайди газ билан ёки кондиционер билан бемалол исиди, аристон, дамашный телефон бор, дом тинч жойда жойлашган. Мухими файз барокатга эга! 27000$ келишамиз! Қолган маълумотлар тел орқали+998907779110 911121029

2 хонали квартира сотилади (новостройки)
2 хонали квартира сотилади (новостройки) Бухарская область, Бухара
39 000 $
780 $ за м²
2-комн 50 м² 4/7 эт

6 микрорайонда 2 хонали квартира сотилади. 7 этажлик янги гиштли дом, 4 - этаж, 50 метр кв. Лифт бор 2021 - йил курилган. Барча жихозлари билан сотилади. Ор-р: Файз мебель. Уй узимизники 39 000$.

3 Xonalik uy paxtakor tumani
3 Xonalik uy paxtakor tumani Джизакская область, Дустлик
325 000 000 сўм
4 062 500 сўм за м²
3-комн 80 м² 1/2 эт

Paxtakor shahri Do'stlik MFY Mustaqillik kuchasi 6uy 3 honadon

Продаётся квартира 2 комн. 4 этажом Сагдиана 28 дом
Продаётся квартира 2 комн. 4 этажом Сагдиана 28 дом Самаркандская область, Самарканд
38 000 $
760 $ за м²
2-комн 50 м² 4/4 эт

Продаётся квартира 2 комн. и 2 балкона 4 этажом Сагдиана 28 дом Ориентир : 29 мактаб возле Серединка

Продоётся 3/1/4 Улица Хувайдо
Продоётся 3/1/4 Улица Хувайдо Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
120 000 $
1 121 $ за м²
3-комн 107 м² 1/4 эт

Продоётся 3 комнатная квартира на улице ХУВАЙДО 107кв. м кирпичная угловая Шайкхонтохурский район +998946454236

Xonadon sotiladi 3/1/5
Xonadon sotiladi 3/1/5 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
89 000 $
1 254 $ за м²
3-комн 71 м² 1/5 эт

Uy sotiladi 89.000$ sunnatiga o'tib beriladi Uy 3 xona 2ta zal ( 3x5 ), 1ta spalniy (2.5x4) Balkon 2x6 Padval 2x6 Uyni ayrim jihozlari qoladi Kapitalniy yevro remont bo'gan. Pol qismining hammasi laminat ( tarket) bo'gan qimmatidan. Uyda wife bor

Продам 2-комнатную квартиру
Продам 2-комнатную квартиру Навоийская область, Навои
380 000 000 сўм
6 229 508 сўм за м²
2-комн 61 м² 2/3 эт

* Все разговоры через телеграм или в ЧАТе Здесь! Не звонить! * Характеристики: Общая площадь: 61,5 м² (жилая площадь 40,4 м²) Этаж: 2/3 * Местоположение: • Адрес: улица Ибн Сино - отличное расположение! • Рядом: Педагогический университет, Национальный банк Узбекистана, медицинский городок, детские площадки садики, школы, магазины • Двор с зелеными насаждениями, тутовником и виноградом, создающими тень и прохладу летом * ПОЧЕМУ ЭТА КВАРТИРА - ИДЕАЛЬНЫЙ ВАРИАНТ? • Прекрасное расположение в центре города • Идеально подходит для семей с детьми - рядом детская площадка • Удобный доступ ко всем важным объектам инфраструктуры: садики, школы, магазины, милиция, почта, налоговая, больницы. * В КВАРТИРЕ ОСТАЕТСЯ: • Вся мебель • Бытовая техника: стиральная машина, телевизор, газовая плита, кондиционер * СОСТОЯНИЕ: Квартира чистая, но требуется косметический ремонт. Квартира свободная, готова к переезду сразу после покупки. * ТОРГ УМЕСТЕН! * ПИШИТЕ В TELEGRAM ИЛИ в ЧАТ Здесь : +998913365112 (общаюсь на русском)

Уи Срочно сотилади
Уи Срочно сотилади Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
105 000 $
17 500 $ за м²
6-комн 6 м² 1/1 эт

Хама шораити бор 6 хона душ бор коилика бозарга 15 минутлик йол трасага яакин

ЗУДЛИК БИЛАН СОТИЛАДИ! Дом радио,
ЗУДЛИК БИЛАН СОТИЛАДИ! Дом радио, "Фаввора" чойхона Ферганская область, Фергана
28 000 $
560 $ за м²
2-комн 50 м² 2/4 эт

ЗУДЛИК БИЛАН СОТИЛАДИ! Фарғона шахар марказда, Дом радио, "Фаввора" чойхона ёнида. 4 қаватли 2чи қават, 2 хонали, верандаси бор 2та ва яна 1та узун г шаклида ёпиқ верандалари 3та бор, сквозняк, Пишшиқ ғиштдан қурилган, тахта пол, Ремонт яхши газ свет сув узлуксиз, газ қишдаям пасаймайди газ билан бемалол исиди, аристон бор, дамашный телефон бор, дом тинч жойда жойлашган. Мухими файз барокатга эга! 28000$ КАМИ БОР КЕЛИШИЛАДИ! Қолган маълумотлар тел орқали+998907779110

Хонадон сотилади
Хонадон сотилади Хорезмская область, Караул
35 000 $
486 $ за м²
2-комн 72 м² 2/4 эт

Урганч туман марказида 2 хонали 71кв 4 қаватли уйнинг 2 қавтида жойлашган хонадон сотилади. Мўлжал эски машина трактор парки. Тел: 99 048 1771

3 Xonalik kvartira srochna sotiladi
3 Xonalik kvartira srochna sotiladi Навоийская область, Зарафшан
48 000 $
716 $ за м²
3-комн 67 м² 4/5 эт

Kvartira sotiladi remonti alo darajada 4 etajda joylashgan narxini kelishamiz Obmenam bor 2 xonalikka 1 2 etajdan bo'lsa gaplashamiz

Uy sotiladi 5 etajli dom 4etaj 2 xonali
Uy sotiladi 5 etajli dom 4etaj 2 xonali Ташкентская область, Гульбахор
32 000 $
681 $ за м²
2-комн 47 м² 4/5 эт

Xolati ortacha hamma sharoiti bor manzil Yangiyol Gulbahor Sharof Rashidov kochasi 16/73 dom

2-х комнатная квартира
2-х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
58 500 $
1 170 $ за м²
2-комн 50 м² 4/4 эт

Средняя ремонт, есть мебель и техника все остаётся, от ПАСПОРТНОГОСТАЛА 5 минут пешком, юнусобод 4квартал 54дом цена 58,500

Прадажа недвижимость
Прадажа недвижимость Ташкентская область, Чирчик
44 500 $
618 $ за м²
3-комн 72 м² 7/8 эт

Срочно прадаётся квартира в город Чирчике Карвон бозор возли дороги 3-комнотни 72кв

1 хонали квартира тезда сотилади. Уй узимники. Без маклер
1 хонали квартира тезда сотилади. Уй узимники. Без маклер Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
48 000 $
1 714 $ за м²
1-комн 28 м² 3/5 эт

Академгородок ориентир IT park 1/3/5 кирпич, балкон 1,5х3 навесной, S28м2, 48.000$ келишилади. +99893-190-67-00

СРОЧНО! Продаётся 4х комнатная квартира с хорошим ремонтом.
СРОЧНО! Продаётся 4х комнатная квартира с хорошим ремонтом. Ташкентская область, Алмалык
57 000 $
435 $ за м²
4-комн 131 м² 4/4 эт

Продаётся 4х комнатная квартира с хорошим ремонтом, ориентир ресторан (ТАБАССУМ). Общая площадь 131,3 м², жилая 68,5 м². Кирпичный дом сдан в эксплуатацию 1990г 4 этаж. По вопросам обращайтесь по номерам 977752210. 977090492. 931858382. (ТАБАССУМ) ту́йхонаси ёнида 4 хонали квартира сотилади, ремонти яхши. Умумий майдони 131,3 м² яшаш майдони 68,5 м². Ґиштли дом 1990й да курилган. 4 этажда. Саволлар бу́лса 977752210. 977090492. 931858382. ракамларига ку́нґирок килинг.

Открыть карту Карта