66 269 объектов

Qishloq qurulish bonk yonida 5xonali uy sotiladi
Qishloq qurulish bonk yonida 5xonali uy sotiladi Хорезмская область, Ургенч
580 000 000 сўм
3 222 222 сўм за м²
5-комн 180 м² 4/4 эт

Urganch shahri Qishloq Qurulish bank yonida 5xonali uy sotiladi rimonti xali yangi pulini kelishiladi ichidagi kop narsalari qoladi iltimos bekorchilar bezota qilmasin Tel:+998941963133

Продается однокомнатная квартира
Продается однокомнатная квартира Бухарская область, Бухара
25 000 $
568 $ за м²
1-комн 44 м² 6/9 эт

Продается однокомнатная квартира в панельном доме. Квартира большая. За дополнительной информацией обращаться по телефону

Продат Квартиру в Термезе
Продат Квартиру в Термезе Сурхандарьинская область, Термез
850 000 000 сўм
5 862 069 сўм за м²
5-комн 145 м² 1/5 эт

Уй сотилади 302 Милн. Кридити бор тулов тулик амалга оширилса олувчини номига расмийлаштириб Беркман. Манзил. Термиз Шахар Мехробод МФЙ Сароймулкхоним куча 12уй 49 хонадон. Принтер. Каримбек ресторан томонда харбийлар учун курилган домлар тарафда Хамма мебель ва гиламлари колади факат бытовой техникалар олиб кетилади. Тел. 997084140

Срочно продаю 5 комнатную квартиру
Срочно продаю 5 комнатную квартиру Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
130 000 $
1 182 $ за м²
5-комн 110 м² 7/9 эт

Срочно продаю свою квартиру на Юнусабадском районе, 4квартал 5/7/9. 110 м2 общ площадь. Srochno o'z kvartiramdi sotaman Yunusobod rayonida, 4 kvartal 5/7/9 110 m2. Тг: +998909467888 шохиста

18 мкр бир хоналик квартира
18 мкр бир хоналик квартира Навоийская область, Навои
335 000 000 сўм
7 790 698 сўм за м²
1-комн 43 м² 4/5 эт

Янги бозор якинида Бир хоналик квартира сотилади Шахар иссиклик тизимига уланган галактика маркет домидан

СРОЧНО Продаётся квартира 11-11
СРОЧНО Продаётся квартира 11-11 Навоийская область, Зарафшан
300 000 000 сўм
5 263 158 сўм за м²
1-комн 57 м² 4/7 эт

Продаётся квартира по адресу 11-11 на 4 этаже прям напротив полу чудеса лифт есть квартира 1 комнатная сделана 2 комнатной Уй сотилябди 11-11, 4 этажда лифти бор полу чудес бозонрини рупарасида 1 хона 2 хона килинган

Шоденада 2 хона кв
Шоденада 2 хона кв Ферганская область, Фергана
26 350 $
439 $ за м²
2-комн 60 м² 1/4 эт

SHODYONADA 2 XONALI KV (3XONA QILINGAN) G'ISHLI DOM NARXINI KELISHAMIZ 993900718 BAXTIYOR, продаётся 2- квартира ( сделано 3-к) дом кирпичный, 27100 ещё договоримся, 993900718 BAXTIYOR

Срочно продается квартира
Срочно продается квартира Каракалпакстан, Нукус
270 000 000 сўм
4 500 000 сўм за м²
2-комн 60 м² 1/4 эт

Квартира расположена около школы Терешковой, 1го мед. училища и рес. больницы.

Уй сотилади Янгиер кучаси 25/45
Уй сотилади Янгиер кучаси 25/45 Сырдарьинская область, Янгиер
24 000 $
300 $ за м²
4-комн 80 м² 1/4 эт

Srochno uy sotiladi 1 etaj mikrarayon markazda Barcha sharoitlarga ega 4-xonali uy Gaz Svet Suv 24/soat Ariston Wi-Fi bor Nasos Qo'shimchasiga hovlisi bor Murojat uchun +998994775212 +998994732754 Mo'ljal: GRILL BARNI ORQASIDA 3-MAKTAB YONIDA Narxi kelishiladi

37000 $. 3 xonali uy.4-mavzeda joylashgan.
37000 $. 3 xonali uy.4-mavzeda joylashgan. Сырдарьинская область, Гулистан
37 000 $
500 $ за м²
3-комн 74 м² 3/4 эт

3x3x4. Hamma sharoitlarga ega 3xonali, 2x6 balkon, xonalari alohida. Sanuzel alohida. Mebel qoladi. Tarsovoy emas. Atrofida universitet, institut, maktab, boĝcha, Kollej, magazin, poliklinika va h.k. Narxi kelishiladi. Ipoteka ham bor. Maklerlar bezovta qilmasin.

Yakkasaroy tumani kv
Yakkasaroy tumani kv Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
70 000 $
1 628 $ за м²
1-комн 43 м² 6/6 эт

Yakkasaroy toyhonasini oldida joylashgan

Продается 2-х комнатная Аранча
Продается 2-х комнатная Аранча Ташкентская область, Чирчик
31 000 $
596 $ за м²
2-комн 52 м² 1/2 эт

Своя 2-х комнатная квартира в двух этажном доме коттеджного типа. На окнах имеются решетки а дверь железная. Ванная и туалет раздельные. Стены жженый кирпич полы деревянные, подвал отсутствует. Отопление контрамарка, горячая вода через титан. Обращаться по номеру телефона 97-345-87-08

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Фергана
38 000 $
487 $ за м²
3-комн 78 м² 3/5 эт

Квартира сотилади ахунбабаевский масиф за каналда 5 этажли 3 чи этаж 3 хоналик 4 хона килинган 6 метрлик веранда янги планировка отапления, аристон бор. Кухиний мебел, стенка колади Нархи 38000 ками бор еки ховли уйга бартер Тел: +998916741747

Novostroyka. dom
Novostroyka. dom Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
129 000 $
9 923 $ за м²
1-комн 13 м² 3/9 эт

Nurafshon kochada orientir RIVERA makro yengi novostroyka dom 130 kvadrat srochno sotiladi kelishilinadi

Сотиладикв 2 хона 3хона килинган 1этаж ваенни гарадок
Сотиладикв 2 хона 3хона килинган 1этаж ваенни гарадок Навоийская область, Навои
580 000 000 сўм
12 340 426 сўм за м²
2-комн 47 м² 1/5 эт

Сотилади кв 2хона 3хона килинган 1-этаж ваенни гарадок йул устида жойлашган тел 93 311 21 01

Квартира 2 хона 1 этаж подвал бн ремонт урта
Квартира 2 хона 1 этаж подвал бн ремонт урта Навоийская область, Навои
45 000 $
978 $ за м²
2-комн 46 м² 1/5 эт

2 хонали 1 этаж подвал бор шахарда Низомий 4А российский 5этажка. Домни оллида стоянка бор мошин куйишга. Ремонт уртача! Тозза узимиз турамиз. Тел: 905016962

Уй сотилади 2хонали Камчатка учинчи этаж
Уй сотилади 2хонали Камчатка учинчи этаж Ташкентская область, Коксарай
48 000 $
960 $ за м²
2-комн 50 м² 3/3 эт

Камчаткада уй сотилади 2хонали учинчи этаж учтепа районга к, ариди

Квартира 4 комнатная
Квартира 4 комнатная Джизакская область, Пахтакор
28 000 $
359 $ за м²
4-комн 78 м² 2/2 эт

Продается 4 комнатная квартирав городе Пахтакор. Все условия для проживания.

Jizzax viloyati Olmazor sityda 16etajkada 28dom 26-kvartira sotiladi.
Jizzax viloyati Olmazor sityda 16etajkada 28dom 26-kvartira sotiladi. Джизакская область, Джизак
220 000 000 сўм
2 619 048 сўм за м²
3-комн 84 м² 6/16 эт

Jizzax viloyati Olmazor sityda 16etajkada 28dom 3xonali 26-kvartira sotiladi uy yashash uchun barcha sharoitlar yaratilgan.atrofida bolalar bogʻchasi supermarketlar oʻyingohlar joylashgan.shahar markazida joylashgan.

Kvartira Sotiladi
Kvartira Sotiladi Самаркандская область, Самарканд
25 000 $
357 $ за м²
3-комн 70 м² 2/2 эт

Kvartira sotiladi Jomboy centrida joylashgan Remont yaxshi xolatda 3 xona Kv 70m Balnisa maktab yaqin 2 etajlik vtorichka narxini kelishamiz

Открыть карту Карта