65 779 объектов

Продаётся 2х Комнатная квартира. За канал. А.Кадири
Продаётся 2х Комнатная квартира. За канал. А.Кадири Ферганская область, Фергана
28 000 $
737 $ за м²
2-комн 38 м² 1/5 эт

Биринчи этаж, угловой, Бизнес килиш учун жуда кулай жой. йулни буйида, атрофи магазин, мактаб, богча, астановка, бозор.

Kvartira zudlik bilan sotiladi Do kanal militseyskiy yangi dom
Kvartira zudlik bilan sotiladi Do kanal militseyskiy yangi dom Ферганская область, Фергана
31 200 $
422 $ за м²
3-комн 74 м² 4/5 эт

Yashash uchun juda qulay joy qoʻshnilar yaxshi tinch gaz svet suv muammo yoʻq kontr isitish tizimi xoxlasangiz hamma yashash uchun qoʻyilgan mebel jihozlari sifatli yangi qolishi mumkin kriditini yopib nomingizga oʻtkazib beriladi pul juda zarur shunin uchun sotilyapdi 337555587 993855598

Квартира, 3 хоналик
Квартира, 3 хоналик Самаркандская область, Самарканд
49 000 $
700 $ за м²
3-комн 70 м² 4/4 эт

3 хоналик квартира, адрес: Согдиана, ориентир 29 мактаб. 4/4 +998915536528

Учтепа 12 квартал 3/4/4
Учтепа 12 квартал 3/4/4 Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
81 000 $
1 191 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

Продаю свою квартиру 68 кв метров. Балкон 3.5 на 1.5 не торец Частично сделан ремонт. Останется часть мебели и техника. В шаговой доступности от базара фархадский. Рядом с домом есть различные сады, школы, инфраструктура и транспорт

1 этаждан 3 хоналик кв сотилади
1 этаждан 3 хоналик кв сотилади Навоийская область, Навои
600 000 000 сўм
9 523 810 сўм за м²
3-комн 63 м² 1/4 эт

4 этажлик домни 1 -этажидан 3 хоналик квартира сотилади Миллий банк ёнида йулни устида жойлашган Подездлик дом Ибн Сино 12/29 Болалар богчаси очиш учун кулай вариант Офис сифатида хам ишлатиш мумкин Колган маьлумот тел оркали +99899 675 02 40 Алишер

Фаргона шахрида Квартира сотилади - 3 хона - Ватный районида
Фаргона шахрида Квартира сотилади - 3 хона - Ватный районида Ферганская область, Фергана
40 000 $
556 $ за м²
3-комн 72 м² 1/5 эт

Фаргона шахар, Маданият кочаси, 7/1. 3 хонали янги планировка. 1-чи этажда, 6 метр веранда. Ванна Туалет янги тамирланган. Акфа ромлар койилган. Хамма хонада отопления килинган.

2-хонали квартира сотилади
2-хонали квартира сотилади Каракалпакстан, Бустан
150 000 000 сўм
3 658 537 сўм за м²
5-комн 41 м² 2/4 эт

Элликқалъа ОФЙ (мол бозор тарафда) 4 этаж дом 2-этаж 2 хонали 2019 йил келишилган нархда сотилади мурожат учун тел +998881590076 +998933610076

Срочно Продаётся Дом со всем удобствами
Срочно Продаётся Дом со всем удобствами Самаркандская область, Самарканд
160 000 $
457 $ за м²
4-комн 350 м² 2/2 эт

Продаётся Дом в Областная больница возле Авто салона на против Областной Суд умумий ер майдони 3,2 сотиқ 2 ойлага мўлжалланган 84 м2 тайёр уй 160 м2 каробка холатда

Продается дом (подходит для бизнеса)
Продается дом (подходит для бизнеса) Ферганская область, Фергана
45 000 $
459 $ за м²
3-комн 98 м² 1/3 эт

Продаю дом с готовым бизнесом 98 кв метр электричество газ канализация все обустроено Локацию Мухае напротив магазина Осие Флагман Уй сотилади Флагман Осие ропарасида Тайор бизнес АРЕНДАТОР билан бирга Тел: 33 100 73 07 90 536 06 19

Ikki xonalik jihozlari bilan
Ikki xonalik jihozlari bilan Бухарская область, Гиждуван
46 000 $
708 $ за м²
2-комн 65 м² 4/7 эт

Ikki xonalik yangi dom yevro remont jihozlari bilan

Базардын касында Ш Рашидов кошеде таза керпич дом сатылады 3 комната
Базардын касында Ш Рашидов кошеде таза керпич дом сатылады 3 комната Каракалпакстан, Нукус
550 000 000 сўм
6 547 619 сўм за м²
3-комн 84 м² 4/4 эт

Базардын касында Ш Рашидов кошеде таза керпич дом сатылады 3 комната 84мкв, 3 кондиционер 2 спальня гарнитур, кухонный газ плита, холодильник, телевизор, Вай фай микровалновка, печка, автомат кир машын, стол стулчиклер хамме заты калады, бахасы 680 млн, 60 дом 31 кв 4 этаж, 91 300 34 11,93 777 66 58

Двухкомнатная квартира Тожмахал
Двухкомнатная квартира Тожмахал Навоийская область, Навои
650 000 000 сўм
13 000 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 3/5 эт

2 комнатная квартира, ориентир кафе Тожмахал, 3 этаж из 5

Kvartira 3 xonali
Kvartira 3 xonali Ферганская область, Кувасай
25 000 $
833 $ за м²
3-комн 30 м² 1/5 эт

3 xonali hamma sharoitlari bor wf bor gaz suv svetdan muamo yoq dakumentlari joyida tel +998941068076

Срочно продается 2/2/8, Паркентская!
Срочно продается 2/2/8, Паркентская! Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
112 000 $
1 418 $ за м²
2-комн 79 м² 2/8 эт

Продается двух комнатная квартира с мебелью и техникой (Новостройка). Есть арендатор, (идеально подойдет как для проживания так и для сдачи в аренду). Расположена около клиники Вита Альянс.

Sergeliyda qurilgan Yangi Yevro Remont Honadon
Sergeliyda qurilgan Yangi Yevro Remont Honadon Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
105 000 $
1 094 $ за м²
3-комн 96 м² 8/10 эт

Sergeliy Star house arientir KIA avtasalon,oldida Korzinka supermarket va Magnun supermarket bor,Sergeliy 4 bekat Metroni oldida.

Продам квартиру. Sergeli sotiladi.Sergeli 7 da 3 xona 2- etaj sotiladi
Продам квартиру. Sergeli sotiladi.Sergeli 7 da 3 xona 2- etaj sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
92 000 $
1 108 $ за м²
3-комн 83 м² 2/9 эт

Srochna sotiladi. 3 xonali 2 -etaj 9 etajli dom Remonti alo darajada.Toza va fayzli uy. 2 ta balkonli. 2 ga 3 va 2 ga 6 Yol yuziga yaqin.Unaqa ichkari emas. Joylashuvi idealna- bogcha 599 yaqin 317,300,284 - maktabla yaqinida 10 poliklinika Ozoda va Olam klinikasi yonida Magazin, chasniy maktabla yaqinida Qoshnila inoq,zamonaviy lift ornatilgan Zamonaviy bolalar oyinhohi qurilgan Derazala akfadan hamda reshyotkasi bor. Karidor srudiya korinishida ochilgan va 3 xona 4 xona qilingan.Liftovaya ham bor.Remontlari toza kirib yashasa,maza qiladi,rasxodi yoq.Xujjatlari joyida.Bazi mebellar qoladi.Shu uyda yashab baraka topdik,kam bolmadik.Uy juda yaxshi proyektda.Xonalari keng va katta.Pul zaril bolganligi sababdan sotuvga qoydik.

2VA3 xonali uylar sotiladi. Hamma qavatida uy bor. Bino yangi
2VA3 xonali uylar sotiladi. Hamma qavatida uy bor. Bino yangi Бухарская область, Шафиркан
400 000 000 сўм
4 081 633 сўм за м²
10-комн 98 м² 5/5 эт

Shofirkon markazida joylashgan. Zamon talabiga javob beradi. Bino 2024 yil qurilgan.

Jay satiladi 22 mkrda
Jay satiladi 22 mkrda Каракалпакстан, Нукус
310 000 000 сўм
103 333 333 сўм за м²
3-комн 3 м² 4/4 эт

Jay satiladi 22 mkrda 7/3 dom gagarin mektep aldinda

Продаётся квартира 3/7/9
Продаётся квартира 3/7/9 Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
85 000 $
934 $ за м²
3-комн 91 м² 7/9 эт

Продаётся 3х комнатная квартира улучшенной планировки. Переделаная в 4х комнатную Алмазарском районе. В шаговой доступности находится метро Беруни, а также парк Победы. Имеется порковочное место с навесом. Эко базар, корзинка, школы, детские сады. Квартира чистая. Можно заехать и сразу жить. Торг уместен.

квартира сотилади
квартира сотилади Навоийская область, Навои
42 300 $
498 $ за м²
3-комн 85 м² 5/5 эт

Дом тури-5 каватли поезд Квартира- 5-каватда 3 хонали Хоналари- алохида ичма ич эмас Афзалликлари- хожатхона ва ювунишхонаси алохида, 2та балкони бор Ориентир- ГАЛАБА ШОХ КУЧАСИ 133 ДОМ. эски 80-магазин ва эшмуроддента уртасидаги узун дом. мактаб, богча ва янги бозорга якин жойлашган. Холати-уртача Нархи-530000000[беш юз уттиз миллин] нархи ремонт учун бироз утиб берилади мурожат ун тел 90 717 17-11

Открыть карту Карта