64 930 объектов

Квартира 2 хонали
Квартира 2 хонали Сырдарьинская область, Сырдарья
22 000 $
373 $ за м²
2-комн 59 м² 2/2 эт

икки хонали квартира евро ремонт килинган, 2 этажли уй 2 этажи полний обстановка кондитсионер куйилган хамма шароит бор мебеллар, гиламлар ва бошка Уй жихозлари Билан жихозланган. Нархини яна келишамиз.

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
1 512 900 000 сўм
18 450 000 сўм за м²
3-комн 82 м² 4/4 эт

Assalomu alekum Qora qamich moyqo‘rg‘on maxalada yengi navastiroyka 3xona to‘pli pol xama sharoit zo‘r sfatli aboy iwlatilgan sfatli eshiklar qoyilgan padezda damafo‘n bor do‘m oldiga shlakbavun qoyilgan. Texnikalari bilan Murojat uchun tel: 983370399

Двух комнатная квартира
Двух комнатная квартира Навоийская область, Зарафшан
35 000 $
795 $ за м²
2-комн 44 м² 3/4 эт

Ипотечный кредит хам булади Нархини келишамиз Поляни Олди 6 Мик 27-дом хх

Квартира 3х комнатная
Квартира 3х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
76 000 $
1 086 $ за м²
3-комн 70 м² 9/9 эт

Французская планировка Все комнаты раздельные: кухня, гостинная, 2 раздельные спальни, коридор и ванна с туалетом раздельные так де имеется балкон который можно использовать как чердак. Состояние отличное Делали ремонт для себя 5 лет назад Продаем вместе с мебелью Цена договорная Продаем срочно так как переезжаем. Звоните или пишите по номеру: 99 0085425

3х комнатная квартира
3х комнатная квартира Ферганская область, Фергана
33 000 $
423 $ за м²
3-комн 78 м² 4/5 эт

г. Фергана, Мухайё, Флагман, Военный городок

Флаг касында квартира сатылады 4комн.
Флаг касында квартира сатылады 4комн. Каракалпакстан, Нукус
480 000 000 сўм
4 660 194 сўм за м²
4-комн 103 м² 4/4 эт

Квартир сатылады, флагка караган. 4.комната. Маглумат телефон аркалы билсениз болады.

Продам квартиру 2/2/4. Своя
Продам квартиру 2/2/4. Своя Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
66 000 $
1 100 $ за м²
2-комн 60 м² 2/4 эт

Квартира своя, теплая, не торцевая, удобный 2 этаж. 2 лоджии. Рядом становка метро Киет, много транспорта автобусы, электробусы, детский сад, школа, поликлиника, магазины, базар. Требует ремонта. Торг.

Ikki xonali kvartira zudlik bilan sotiladi
Ikki xonali kvartira zudlik bilan sotiladi Ферганская область, Маргилан
22 000 $
423 $ за м²
2-комн 52 м² 2/4 эт

Murojaat uchun raqam +998905634795 Margʻilon shahar markazida uy sotiladi Ikki xonali ikkinchi qavat Dokumentlari joyida Kredit va qarzdorlik yoʻq Yangi remont qilingan va mdf eshiklar oʻrnatilgan Tashqari taraf oynalari barchasi akfa qilingan Otopleniya mavjud Uy jihozlari qoladi, wi-fi tushirilgan Uy yonida magazin,dorixona,maktab va bozor yaqin Moʻljal: Dom Gunpaning orqasida joylashgan, 1-maktab yonida

Tashkent city Mirzo Ulugbek district Karasuv 6 Tashkent city, Mirzo Ul
Tashkent city Mirzo Ulugbek district Karasuv 6 Tashkent city, Mirzo Ul Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
130 000 $
903 $ за м²
4-комн 144 м² 2/2 эт

Tashkent city Mirzo Ulugbek district Karasuv 6 Karasuboy street 9 house for sale, all conditions in the house are good, euro, renovated, our house is located in a very convenient place, near us, a school, a kindergarten, a market, a supermarket, a stop, nearby, in short, all conditions are excellent. Город Ташкент Мирзо Улбекский район Массив карасу 6 улица набережная Карасу 9 Toshkent SHahar Mirzo-Ulugʻbek tumani qorasuv 6 daxasi qorasuvbuyi kochasi 9uy for application +998995230301 +998945064854 +998555021527

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
300 000 $
2 158 $ за м²
5-комн 139 м² 1/4 эт

Продаётся квартира в Чиланзар районе 6 квартал Стар Мед Кирпичная 5 комнат все раздельные 2 отдельно сан узел есть прдвал

Tezda 2 xonalik 5 etajda joylawgan kvartira sotiladi
Tezda 2 xonalik 5 etajda joylawgan kvartira sotiladi Бухарская область, Бухара
30 500 $
587 $ за м²
2-комн 52 м² 5/5 эт

Tezda 2 xonalik 5 etajda joylawgan kvartira sotiladi narxi 30500 $ kvartira maydon 52 kvm manzil 6mikrorayon atrofida murojat uchun tel 91 4110090 Купрок квартиралар телеграм каналда

Квартира новостройка
Квартира новостройка Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
170 000 $
1 063 $ за м²
7-комн 160 м² 1/4 эт

Продам срочно квартира новостройка. Авторский проект. Рядом есть детский сад, магазин, кафе, школа, мечеть.

Яккасарай, 4 комнатная квартира, с большой квадратурой
Яккасарай, 4 комнатная квартира, с большой квадратурой Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
145 000 $
1 115 $ за м²
4-комн 130 м² 6/16 эт

Квартира с евроремонтом в центре города, уютная и тёплая зимой

Kvartira Qarshi shahrida
Kvartira Qarshi shahrida Кашкадарьинская область, Карши
37 000 $
463 $ за м²
4-комн 80 м² 1/4 эт

Kvartira 3 xona 4 xona qilingan Kondetsioner, ariston (issiq sovuq suv) otopleniya otgan remont qilingan barcha qulayliklari bor. Realno oladiganla tel qilib to'liq ma'lumot olishingiz mumkin. Manzil: Qarshi shahar 7-mittituman 4-uy 3-xonadon

Zarafshon shahar 3 mikrorayonda dom sotiladi
Zarafshon shahar 3 mikrorayonda dom sotiladi Навоийская область, Зарафшан
25 000 $
641 $ за м²
1-комн 39 м² 5/5 эт

Зарафшон шаҳрида қулай локацияда жойлашган 1 хонали (39,9 кв. метр) дом сотилади. Косметик ремонтдан чиққан. Балкон 7 метр, утеплят қилинган. Панельный 5 қаватли дом. Акфа дераза ромлар ўрнатилган. Миллий Банк ёнида. 2 - мактаб ва 4 сонли болалар боғчаси яқин. Торговый центр йўлни нариги тарафида.

Kvartira sotiladi.
Kvartira sotiladi. Навоийская область, Навои
360 000 000 сўм
6 545 455 сўм за м²
1-комн 55 м² 1/4 эт

1 xona 2 xona qilingan kvartira sotiladi. Garden house domidan. 1 etaj. Evroremont. Narxi 360 mln. Kelishiladi. +998973688600

Квартира новостройка в центре Ташкента
Квартира новостройка в центре Ташкента Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
135 000 $
1 063 $ за м²
4-комн 127 м² 2/3 эт

Свежий евро ремонт, 127 кв метров, теплый пол, wi-fi, котел, многоэтажная новостройка, очень удобное расположение для маршрутов, много магазинов вокруг, охраняемый двор, рядом школа, садик, корзинка, поликлиника, мойка

4 комната керпичный дом. Бахасы 550.0 млн. сум, барлык затлары менен
4 комната керпичный дом. Бахасы 550.0 млн. сум, барлык затлары менен Каракалпакстан, Нукус
550 000 000 сўм
5 978 261 сўм за м²
4-комн 92 м² 4/4 эт

4-ханалы керпичный дом, барлык колайлыкларга йие. Орентор ЖД вокзал базар касында, 2-б дом 16- хана

Продается 4х комнатная квартира. В центре городе Нукусе 108 поворот
Продается 4х комнатная квартира. В центре городе Нукусе 108 поворот Каракалпакстан, Нукус
500 000 000 сўм
5 555 556 сўм за м²
3-комн 90 м² 3/5 эт

Продается 4х комнатная квартира Ипотечный дом 108 поворот. Хозяин квартир +998906504840 Дарман апа

Трёх комнатная квартира в отличном состоянии
Трёх комнатная квартира в отличном состоянии Ташкентская область, Алмалык
35 000 $
461 $ за м²
3-комн 76 м² 3/4 эт

Продаётся 3- комнатная квартира в районе города Альмалык, Рамазанова (Чехова) возле городской бассейна 931188022

Открыть карту Карта