64 927 объектов

Квартира срочно не дорого
Квартира срочно не дорого Навоийская область, Зарафшан
400 000 000 сўм
6 896 552 сўм за м²
2-комн 58 м² 3/4 эт

Квартира панельного типа. Рядом базарчик школа детский сад.

Olmazor cityda 3xonali hamma sharoiti bor yangi kvartira.
Olmazor cityda 3xonali hamma sharoiti bor yangi kvartira. Джизакская область, Джизак
270 000 000 сўм
3 552 632 сўм за м²
3-комн 76 м² 1/1 эт

Олмазор ситйда 3хонали (1-каватда) халол уй, ту́лик жихозланган, хамма шароити бор. Факат кийим бош булса булди колган хаммаси квартира ичида бор. Тадбиркорлик максадида фойдаланса булдади. Сабаби Олди кисмида 7-каватли, оркасида 16-каватли уйлар жойлашган. Уйда Кир машина, кондиционер, спалний, уголок, холодильник, телевизор, идиш товок ва хакозолар бор. Уйнинг нархи: 1-22000$ (220млн кредит колади) 2-40000$ кредит тулик ёпиб берилади. Кредит ойига 2млн дан чикади.

2 ханалы уй сатылады
2 ханалы уй сатылады Каракалпакстан, Нукус
200 000 000 сўм
66 666 667 сўм за м²
2-комн 3 м² 1/1 эт

2 ханалы жер жай. Су, тогы бар. Вай-фай интернет бар. Ишине кирип жасай бериуге болады. Келисип беремен. Адресс: Адай ауыл, Зийнет кошеси, 14 А.

Квартира продаем
Квартира продаем Навоийская область, Навои
445 000 000 сўм
6 641 791 сўм за м²
5-комн 67 м² 1/4 эт

Квартира СРОЧНА СОТИЛАДИ! Холати зу.е. роремонт килинган! 445.000.000 сум нархи келишилади ками бор. Манзил: Амир Темур кучаси Тел: 972970171 972974868

3 хонали 4этажка гиштлик уй ремонт янги нархи келишилади
3 хонали 4этажка гиштлик уй ремонт янги нархи келишилади Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
77 000 $
1 203 $ за м²
3-комн 64 м² 4/4 эт

3 хона 4чи этаж[64кв] ремонт янги евро мебеллар янги уйга мостлаб сифатли ясалган ошхона мебели (янги ] узун сифатли ясалган. мебеллар колади уй шундоккина Турин институтни оркасида жойлашган тинч ахил махалла якин атрофда боллар парки, галаба боги жойлашган 3минутлик йул оёкда ( тел: 90 9778295)

Продается новая квартира в новостройке
Продается новая квартира в новостройке Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
130 000 $
1 340 $ за м²
3-комн 97 м² 2/7 эт

Продается новая квартира в чиланзарском районе с площадью 97кв метров, рядом есть дет сад, школа #195, метро, автобусная остановка в радиусе 200 метров.

Сотилади 1х кв голдмарт ёнида
Сотилади 1х кв голдмарт ёнида Навоийская область, Зарафшан
265 000 000 сўм
6 022 727 сўм за м²
1-комн 44 м² 8/8 эт

Продается 1ком кв 8этаж 41кв 265млн. Ремонт килинди факат обой керак. Голдмарт ёнида. 933108951

Срочно продаётся квартира
Срочно продаётся квартира Самаркандская область, Самарканд
38 500 $
770 $ за м²
2-комн 50 м² 5/5 эт

2х комнатные квартира 50м2 улица Гагарина новостройка

(Navoiy) Yangi hayot 2 xonalik kvartira 1 etaj sotiladi.Jihozlari bn
(Navoiy) Yangi hayot 2 xonalik kvartira 1 etaj sotiladi.Jihozlari bn Навоийская область, Навои
680 000 000 сўм
9 066 667 сўм за м²
2-комн 75 м² 1/7 эт

Yangi uy yevro remont bilan Yangi hayot Kamalak domlaridan 2 xonalik kvartira sotiladi.1 etajda joylashgan bo'lib magazin, oziq-ovqat do'koni, apteka, pishiriq sexi qilsa bo'ladigan joy.Yangi remont bilan yashashga tayyor kvaritra. Barcha texnikalar bilan to'liq ta'minlangan. Narx barcha jihozlari bilan ko'rsatilgan

2 xonali Uy sotiladi
2 xonali Uy sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
320 000 000 сўм
5 423 729 сўм за м²
2-комн 59 м² 3/4 эт

Barcha qulayliklarga ega uy sotiladi Savdosi bor

Срочно продается 4+1/2/12 большая кв. в Центре на Нукусской
Срочно продается 4+1/2/12 большая кв. в Центре на Нукусской Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
179 000 $
1 053 $ за м²
4-комн 170 м² 2/12 эт

Срочно продается просторная с отличной ценой квартира по кадастру 4 комнатная +большая кладовая с окном, по желанию можно превратить в доп. комнату, 170 м2 в центре на Нукусской за центральной авиакассой. Банковский дом На 2 этаже 12 этажного дома 2 санузла 2 балкона Предчистовая отделка На главном вид из окна

3 xonali kv sotiladi
3 xonali kv sotiladi Хорезмская область, Ургенч
38 000 $
481 $ за м²
3-комн 79 м² 2/4 эт

Urganch shahrida joylashgan 3 xonali kvartira barcha jihozlari bilan sotiladi 4 qavatlik domning 2- qavati Mo'ljal:Sport komplex yoki manej yonida Vokzalga 10 min yol Dom orqasida Klinika, Restaran va Baliqchilik dokoni bor 19-avtobus yoliga 5min yol va 5 avtobus yoliga 1 min yol yonizmda maktab joylashgan narxi:38000 kelishiladi tel:998939220797

4-хонали квартира, 3 этаж, 132 м²
4-хонали квартира, 3 этаж, 132 м² Бухарская область, Бухара
61 000 $
462 $ за м²
4-комн 132 м² 3/4 эт

Продаётся 4-комнатная квартира в центре Бухары. Недалеко от Центральной аптеки. Учебные центры, детсады ( рус, узб), школы ( рус, узб), супермаркеты, поликлиника и другие удобства в шаговой доступности. Большая, светлая квартира. 2 балкона: 6 метров и 4 метра. Кухня и столовая раздельно. Есть кладовая. Цена 58000 $ +998948720789

4 xonali uy sotiladi
4 xonali uy sotiladi Самаркандская область, Самарканд
100 000 $
1 042 $ за м²
4-комн 96 м² 9/9 эт

Sartepo maskanida 4 xonali uy sotiladi remonti bor, isitish tizimi bor, tranvay yo'li yuzida, maktab, bog'cha, supermarketlar bor. YANGI LIFT QUYILGAN. Tel: 93 345 19 50

Квартира сотилади
Квартира сотилади Наманганская область, Наманган
35 000 $
515 $ за м²
3-комн 68 м² 1/4 эт

Наманган шахар Давлатобод туман 27-дом 17-квартира зудлик билан сотилади

Продаётся 4-х комнатная квартира
Продаётся 4-х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
90 000 $
900 $ за м²
4-комн 100 м² 1/5 эт

Продаётся 4-х комнатная квартира на 1 -этаже премум класса Площадь 100 кв в квартире ест видео наблюдение квартира полнистую у комплектована мебелю и техникой. Все вещи остаётся В полях все везде тёплые пол. Ест огород и подвал

Срочно продаётся 3-х комнатная квартира с идеальной планировкой
Срочно продаётся 3-х комнатная квартира с идеальной планировкой Самаркандская область, Самарканд
8 500 000 сўм
8 500 000 сўм за м²
3-комн 83 м² 6/7 эт

Адрес: ул. Рудакий (Икар) Тип жилья: Новостройка -Коробка Тип строения: Кирпичный Тип планировки: Раздельный Количество комнат: 3 Этаж: 6 (Имеется лифт) Этажность дома: 7 Общая площадь: 83 м/КВ Без глухих комнат Цена: 8500000 за м/кв Торг имеется. Только в наличку. Год постройки 2026

Квартира 2 хонали
Квартира 2 хонали Сырдарьинская область, Сырдарья
22 000 $
373 $ за м²
2-комн 59 м² 2/2 эт

икки хонали квартира евро ремонт килинган, 2 этажли уй 2 этажи полний обстановка кондитсионер куйилган хамма шароит бор мебеллар, гиламлар ва бошка Уй жихозлари Билан жихозланган. Нархини яна келишамиз.

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
1 512 900 000 сўм
18 450 000 сўм за м²
3-комн 82 м² 4/4 эт

Assalomu alekum Qora qamich moyqo‘rg‘on maxalada yengi navastiroyka 3xona to‘pli pol xama sharoit zo‘r sfatli aboy iwlatilgan sfatli eshiklar qoyilgan padezda damafo‘n bor do‘m oldiga shlakbavun qoyilgan. Texnikalari bilan Murojat uchun tel: 983370399

Двух комнатная квартира
Двух комнатная квартира Навоийская область, Зарафшан
35 000 $
795 $ за м²
2-комн 44 м² 3/4 эт

Ипотечный кредит хам булади Нархини келишамиз Поляни Олди 6 Мик 27-дом хх

Открыть карту Карта