65 779 объектов

2х комнатная квартира
2х комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
47 000 $
723 $ за м²
2-комн 65 м² 3/5 эт

Уй Самарканд Шахар Саттепо 5-микрарайонда жойлашган.

2 хонали Уй сотилади
2 хонали Уй сотилади Бухарская область, Бухара
32 000 $
593 $ за м²
2-комн 54 м² 4/4 эт

2 хонали Уй сотилади холати яхши 4 этаж Шарк 1

Nova Sitiroyka 31a
Nova Sitiroyka 31a Самаркандская область, Самарканд
492 000 000 сўм
10 468 085 сўм за м²
2-комн 47 м² 4/6 эт

Nova Sitiroyka yevro remont 1 xona 2xonalik qilingan 47 kv 4 itaj vakzal 31 a uy shikolatkani oldida

1 хонали уй сотилади
1 хонали уй сотилади Бухарская область, Галаасия
25 000 $
543 $ за м²
1-комн 46 м² 5/7 эт

Горгаз. 1 хонали 5 этажда янги уй сотилади

Срочно продаётся 2.ком. квартира в Джамбайском районе.
Срочно продаётся 2.ком. квартира в Джамбайском районе. Самаркандская область, Джамбай
30 000 $
625 $ за м²
2-комн 48 м² 4/4 эт

Новостройка в Джамбайском районе с ремонтом. 4этаж 2ком. квартира. с мебелью. 30000.цена договорная. Звонить по телефону 979280530.

Oydin bozorcha qarshisida Kamolot uyi sotiladi
Oydin bozorcha qarshisida Kamolot uyi sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
32 000 $
492 $ за м²
2-комн 65 м² 1/4 эт

71B uy, 1-qavat, 49-xonadon. Uyning narxi 32000 AQSh dollari. Ikkilamchi ipoteka kreditiga ham sotiladi. Uy A.Navoiy ko‘chasida, Oydin bozor Qarshi davlat texnika universiteti yonida juda qulay joyda joylashgan. 2026-yil uchun mulk solig'i, shirkat va kommunal to'lovlar to'langan. Derazalar chiroyli panjaralar bilan o‘ralgan, kirish, oshxona, 1 ta yashash xonasiga mebel qo‘yilgan, suv uchun 850 litr yomkost va yangi nasos va Royal suv isitgich o‘rnatilgan. Gaz, suv, elektr, isitishda muammo yo‘q. Uy g‘ishtli, qalin devorli (65 sm), oldida yangi bolalar maydonchasi, mevali daraxtlar va gullar ekilgan yer maydonchasi bor. Tinch joy, shirkat ham shu yerda joylashgan.

Kvartira sotiladi temir yoʻl vakzal
Kvartira sotiladi temir yoʻl vakzal Ферганская область, Коканд
40 000 $
533 $ за м²
3-комн 75 м² 4/4 эт

Темир йул вагзал худудида квартира СОТИЛАДИ 4кават (гиштлик) 3хона (4 килса булади) ремонт килинган Акфа ром тахта эшиклар Мухит ало тинч Газ свет сув доимий Котта йулга йакин Мулжал: Темир йул вагзал Темир йул поликленика Нархи: 40000$ +998905568033

Samarkand shaxrida uy sotiladi
Samarkand shaxrida uy sotiladi Самаркандская область, Самарканд
38 200 $
670 $ за м²
2-комн 57 м² 4/5 эт

Samarqand shaxri Abu Bakr Roziy ko'chasida 5 qavatli uyning 4-qavatida (Sagdiana) 2-xonalik remontdan chiqgan Yashash uchun hamma sharoitlari bor kirib yashash kerak Naqdga Nomer telefon : +998933400450

Srochno sotiladi
Srochno sotiladi Навоийская область, Навои
700 000 000 сўм
233 333 333 сўм за м²
4-комн 3 м² 1/1 эт

Karmana tuman Ziyokor MFY Bahor massivi-11 xonadon, 3 sotixli, 4 xona (mehmonxona, detskiy spalniy, oshxona, spalniy, vanna, hojatxona, darvozaxona) ayrim jihozlari bilan birga sotiladi. Remonti òrtacha. Issiq sovuq suv, kanalizatsiya va kalodeslar mavjud. Otapleniya qilingan. Sharoiti Juda zòr. Yòlga yaqin. Orientr eski kompyuter Kolleji. Yangi ochilgan metan 777 zaprafkani ròparasida.

Квартира сотилади
Квартира сотилади Навоийская область, Навои
410 000 000 сўм
5 857 143 сўм за м²
2-комн 70 м² 4/4 эт

Срочно: 2 хона 4 этаж 10 мкр ( галорка). Ул. Ламаносова. Аринтир:. Жахонмаркет олдида. Ремонти яхши. Жихозлари колади. 7- 17 мактаб. Богча. Якен. Нархи: 410 милон сум. Тел: +998956568800

Квартира 2-хона, 5-этаж
Квартира 2-хона, 5-этаж Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
7 246 377 сўм за м²
2-комн 69 м² 5/5 эт

2 хона, ҳамма шароити билан. 10 мкр. Навоий кўча

Продажа квартиры
Продажа квартиры Навоийская область, Учкудук
380 000 000 сўм
6 129 032 сўм за м²
3-комн 62 м² 3/3 эт

3-х комнатная квартира по адресу Узбекистанская 12

Квартира сатылады базар стоянка карама карсысында
Квартира сатылады базар стоянка карама карсысында Каракалпакстан, Нукус
600 000 000 сўм
6 521 739 сўм за м²
3-комн 92 м² 3/5 эт

Квартира сатылады базар стоянка карама карсысында 92 мкв майданлы 3 ханалы, 3-этажда жайласкан ремонты люкс 650 млн сум ишиндеги хамме заты калады. 1 кир машын LG 2 кондиционер Haier 1 Холодильник LG 1 посуда жууыу машынасы Indesit 1 вытяжка haier 1 Газ плита настольный Haier 1 Электро духовка Haier хамме гилемлери менен 1 Телевизор Shivaki Байланыс ушын телефон 91 301-11-01

Квартира сотилади 10-микр-н Низомий 2а
Квартира сотилади 10-микр-н Низомий 2а Навоийская область, Навои
55 000 $
655 $ за м²
3-комн 84 м² 3/5 эт

Ремонт яхши, жихозлари билан бирга сотилади, хамма нарса колади, кладовкада озрок узимизга тегишли нарсалар олиб кетилади, бошка хамма нарса уз жойида колади, расм кандай булса шундай турибди! Олди тарафда хам балкон бор Квартира узимга тегишли, маклер эмасман

Квартира 3 хоналик
Квартира 3 хоналик Навоийская область, Навои
700 000 000 сўм
8 750 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 4/4 эт

4 палекленика ни олдида. Ремонт яхши. Мебели б. н сотилади. 700 млн. Нархи келишилади. Ипотека бор.

Продаётся квартира (своя) Сергелийский район. Авиагородак
Продаётся квартира (своя) Сергелийский район. Авиагородак Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
59 000 $
1 157 $ за м²
2-комн 51 м² 3/4 эт

Продаётся квартира (своя). 2х комнатная, на 3 этаже в 4х этажном доме. Евро ремонт (без мебели). Рядом расположен детский сад, поликлиника, недалеко от автобусной остановки. Просьба риэлторов не беспокоить.

Tezda sotiladi yevraremont qilingan
Tezda sotiladi yevraremont qilingan Бухарская область, Бухара
23 000 $
489 $ за м²
1-комн 47 м² 5/6 эт

6.etajli domning 5-etajida maktap boqcha juda yaqin

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
320 000 000 сўм
160 000 000 сўм за м²
3-комн 2 м² 1/2 эт

2 ETAJLI DOMLADAN 50 50 maktab oldiginasi Eski shahar 1 etaj. xamma sharoitlarga ega issiq sovuq suv.ataplena bor mevali daraxtla bor.

Квартира сотилади. Тез ва арзон.
Квартира сотилади. Тез ва арзон. Навоийская область, Навои
80 000 $
667 $ за м²
3-комн 120 м² 7/7 эт

Тинчлик офиси ёнида жойлашган Тинчлик доми. 7 этажлик дом. 7 этажи сотилади. 120 кв метр. Ипотека хам гаплашамиз. Сквазняк жойлашган. Нархи 80 минг. Тел: +998931550841

Uy Sotiladi 3 xonali
Uy Sotiladi 3 xonali Каракалпакстан, Турткуль
24 500 $
12 250 $ за м²
3-комн 2 м² 1/1 эт

Tortkol shahri markazida 3 xonali uy sotiladi 2 etajli domni ikkinchi etajida Yevra remont qilingan Gaz svet issiq suvdan muammo yoq Hamma sharoiti bor Narxi 25.000$ kelishiladi Moljal Lelin kocha Dilkash kafe yonida Murojat uchun tel +998992199190 +998907006780

Открыть карту Карта