65 430 объектов

Qarshi shahridan 3 xonali uy
Qarshi shahridan 3 xonali uy Кашкадарьинская область, Карши
610 000 000 сўм
5 596 330 сўм за м²
3-комн 109 м² 4/4 эт

Karopda dom shkaturka shpaklofka bugan santexnika 100% atapliniya gaz plita

Квартиры продажа
Квартиры продажа Ташкентская область, Мирабад
54 000 $
1 149 $ за м²
2-комн 47 м² 2/4 эт

2 хонали квартира Миробод тумани марказида транспортный институт тугрисида 2 этаж 2 хонали квартира сотилади. Раздельный. Кимга керак булса личкага езинглар срочно +998505009689

2в3/4/4. Ташсельмаш Яшнабод
2в3/4/4. Ташсельмаш Яшнабод Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
69 000 $
1 113 $ за м²
3-комн 62 м² 4/4 эт

Yshnabod 22 harbiy shaharcha 2 honalik 3 hona qilingan 4 etaj 4 etajlik uy. Balkon 3*6. Mebel va texnikasi bilan. 61,53 kv. Ashxabot park oldida. Õzimni uyim. +998990198003

6 honalik honadon (147 kv)
6 honalik honadon (147 kv) Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
155 000 $
1 054 $ за м²
6-комн 147 м² 2/9 эт

Shayhontohur tumani, Ibn sin 1, 20 uyda, 9 etajlik dom, 2 etajda joylashgan, 6 honalik uy sotiladi. Uyning qulayliklari va asosiy qisimlari: uyning remonti bor, uy ichida eshiklari toza mdf dan o'rnatilgan, ekopen romlari qo'yilgan, 2 ta sanuzil kafel qilingan qulay va katta, 4 ta balkon va unga shkaflar yasalgan, oshxona qismi 21 kv. metrdan iborat, ko'cha eshik toza temirdan yasalgan va ustiga mdf qoplatilgan. Uyda internet wi fi va telefon o'rnatilgan. Uy atrofida maktab, boxcha, oilaviy paliklinika, dexqon bozori, karzinka va aftobus bekatlari hamda transport qulayliklari yaxwi. Murojaat uchun tel.: +998985713444, +998994863444, +998998143444

квартира сотилади
квартира сотилади Навоийская область, Навои
360 000 000 сўм
11 250 000 сўм за м²
1-комн 32 м² 5/5 эт

квартира сотилади 1 хона 2 хона килинган вариантла бор

Продаётся ! Golden House 2021 3/6/6
Продаётся ! Golden House 2021 3/6/6 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
61 000 $
1 000 $ за м²
3-комн 61 м² 6/6 эт

Assalomu alaykum ! Uy sotiladi Yangi Sergili 11/7 Dom Media park yonida, DP zapravka orqasida yolni yuzida Golden House 2021 yil 3/6/6 Mebel va tehnikalri bilan sotiladi ! Ozimizni UY ! TELEFON QIVURILA 24/7 Продаётся ! Новый Сергили 11/7 дом Рядом с медиапарком, за заправкой ДП, на дороге. Golden House 2021 год 3/6/6 Продается с мебелью и техникой ! Своя позвоните 24/7

2хоналик уй сотилади
2хоналик уй сотилади Навоийская область, Навои
630 000 000 сўм
7 875 000 сўм за м²
2-комн 80 м² 3/5 эт

2хоналик уй сотинади 3хоналик килинган кухня балконга чикарилган евро ремонт 1 мактабни енида

3-х комнатная квартира
3-х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
120 000 $
1 290 $ за м²
3-комн 93 м² 8/9 эт

8 этаж с новым лифтом. Своя Большая 3-х комнатная квартира расположена напротив ГНИ Юнус-Абада и рядом с хокимиятом Юнус-абада. Локация супер! Только реальные покупатели.

Продаётся 2х комнатная квартира
Продаётся 2х комнатная квартира Сурхандарьинская область, Термез
25 000 $
446 $ за м²
2-комн 56 м² 1/4 эт

Термиз шахар 5 микрорайон богишамол махалласи А. Навоий кучасида жойлашган барча кулайликларга эга 2 хонали 3 хона килинган ошхона балконга чикарилган уй сотилади богча мактаб дуконлар кафе бар ресторанлар олдида

Продажа квартиры Дархан
Продажа квартиры Дархан Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
165 000 $
1 684 $ за м²
3-комн 98 м² 5/9 эт

Продается квартира с мебелью и техникой, своя не маклер. Дархан Мирзо Улугбекский район. 4/5/9 с евроремонтом. Квартира 4-х комнатная переделанная в 3-х. В квартире все удобства мебель, стиральная машина, посудомоечная машина, техника Bosch! Телевизоры. Дом находится в удобном расположении, до метро Хамида Алимджана 50 метров.

5 хонали уй сотилади
5 хонали уй сотилади Бухарская область, Бухара
50 000 $
500 $ за м²
5-комн 100 м² 1/4 эт

1-этаж 5хонали уй сотилади. Дом 4 этажлик. Мулжал: Пири дастгир масжид Чинор ресторан. Тел: 934770622

Uy sotiladi 5 xonaliy. SROCHNO
Uy sotiladi 5 xonaliy. SROCHNO Сырдарьинская область, Навруз
200 000 000 сўм
2 222 222 сўм за м²
5-комн 90 м² 1/2 эт

Sirdaryo viloyatida. Mirzobod T. Navruz MFY da 5 xonaliy uy sotiladi. tamiri ortacha. yotoqxona, sanuzel, balkoni bor sharoyitlari orta. realniy oladiganlar tel qilsin. NARXI YANA KELISHILADI. uy bosh holatda TELL: +998 91 809 67 67 +998 95 830 01 17

8 этажли бино 3 этаж 3к. 92 кв Фаргона текстиль Бурж аптекаси оркасида
8 этажли бино 3 этаж 3к. 92 кв Фаргона текстиль Бурж аптекаси оркасида Ферганская область, Фергана
55 000 $
550 $ за м²
3-комн 100 м² 3/8 эт

8 этажли бино 3 этаж 3 хонали 92 квадрат Фаргона текстиль Бурж аптекаси оркасида Нейро клиник тогрисида лифт мавжуд сув газ свет мавжуд нархи 55 000$ келишамиз +998951518424

Sharoiti zoʻr issiq suv sovuq suv gaz bor
Sharoiti zoʻr issiq suv sovuq suv gaz bor Бухарская область, Бухара
39 000 $
765 $ за м²
2-комн 51 м² 4/4 эт

Kvartira sotiladi remonti zoʻr hamma sharoiti bor paneli dom Buxoro shahri pridaskir koʻchasi 9/5 51 kv ikkilamchi kreditga beriladi

Nurobod tumanida 2xonali kvartira sotiladi bobur kuchasida
Nurobod tumanida 2xonali kvartira sotiladi bobur kuchasida Самаркандская область, Джума
21 000 $
350 $ за м²
2-комн 60 м² 4/5 эт

Nurabod tumanida 2xonali kvartira sotiladi tayyor faqat kirib yashash kerak hamma sharoitlari bor manzil bobur kuchasi telifon nomer +998917021307 Nurabod sentirda zelyonni zona

3 хонали шинам квартира сотилади
3 хонали шинам квартира сотилади Навоийская область, Навои
650 000 000 сўм
10 833 333 сўм за м²
3-комн 60 м² 1/4 эт

3-хонали яшашга тайер барча жихозлари мавжуд квартира сотилади. Уй яшашга тайер. Миллий банк ва вилоят шифохонаси рупарасида, жойлашуви кулай, кушимча маьлумотлар телефон оркали айтилади.

Продаётся 2- х комнатная квартира
Продаётся 2- х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
47 000 $
887 $ за м²
2-комн 53 м² 1/2 эт

Балкон 2*6 в квартире остаётся кондиционер и спальная мебель ул. Джаркурганская ориентир кожаный диспансер

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
40 000 $
1 026 $ за м²
1-комн 39 м² 6/6 эт

+998909040241 мачит якинида 40.000яна келишамиз 6 этажли дом 6 этаж 39,4кв. м Зангиота тумани Катта халка йули 110уй

Срочно 4-хонали Квартира сотилади
Срочно 4-хонали Квартира сотилади Ферганская область, Коканд
43 500 $
399 $ за м²
4-комн 109 м² 4/5 эт

Коканд - марварид - гео физика олдида. уз уйимни сотвоман 4-хонали 4 этаж 5 этажли домда- Балкон хам бор. Веранда хам бор квартира сотилвоти 4 -хонали уй таёр кириб яшашга. бу пулга, бу худуддан каробка хам бермайди.

Srochna 3 xonali kvartira sotiladi
Srochna 3 xonali kvartira sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
35 000 $
389 $ за м²
3-комн 90 м² 3/4 эт

Kvartira sotiladi Qarshi shahar 4 mikrayon Yevro remont boʼlgan harajati yoʻq. 3 xona 3-etajda joylashgan oʻrta podyezd ikkita balkoni bor gʻishtli polli Narxi 35000 ipotekaga ham sotiladi Telefon: 930707761 Aziz

Открыть карту Карта