68 210 объектов

Srochna sotiladi
Srochna sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
55 000 $
917 $ за м²
2-комн 60 м² 9/16 эт

Srochna sotiladi narxini kelishimiz murojaat uchun telefon +998 98 121 30 06

2 х комнатная квартира
2 х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
80 000 $
1 509 $ за м²
2-комн 53 м² 2/7 эт

Продается 2 х комнатная квартира в Яккасарайском районе. Развитая инфраструктура. 2 этаж. Новостройка. своя. можно в ипотеку

Срочна продаю квартиру
Срочна продаю квартиру Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
78 000 $
1 300 $ за м²
2-комн 60 м² 7/9 эт

Продается уютная 2-комнатная квартира с мебелью! Идеальный вариант для тех, кто ищет готовое решение! Просторная и светлая квартира с современным ремонтом. Полностью меблирована - заезжай и живи! Удобная планировка, качественная мебель и техника, встроенный шкаф-купе. Район с развитой инфраструктурой: школы, магазины, транспорт - все рядом. Успейте приобрести квартиру своей мечты! Звоните прямо сейчас, такие варианты долго не задерживаются!

Срочно продаётся на гаспиталке
Срочно продаётся на гаспиталке Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
145 000 $
2 197 $ за м²
3-комн 66 м² 8/9 эт

3/8/9 Общая плошадь 66м2 состояние Евро ремонт

2 honali uysoriladi novostroyka
2 honali uysoriladi novostroyka Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
55 000 $
948 $ за м²
2-комн 58 м² 7/8 эт

2 honali uy sotiladi novastroyka Beltepa 37 dom 7 etaj 8 etajkali dom

Sergeli 8 a 4/9/9 kvartira sotiladi.
Sergeli 8 a 4/9/9 kvartira sotiladi. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
78 000 $
876 $ за м²
4-комн 89 м² 9/9 эт

4xonali kvartira 6 xona qilingan. Kotta oila uchun ayni muddao Judayam yaxshi joy. Fayzli mahalla Maklersiz O'zimizni uy 995153588 901785868

Уй сотилади 2хонали 3хона килинган хамма шароит бор
Уй сотилади 2хонали 3хона килинган хамма шароит бор Ташкентская область, Чирчик
34 000 $
1 133 $ за м²
2-комн 30 м² 2/4 эт

Уй сотилажи 2хоналиг 4 микрайонда 2этаж 3хона килинган хамма шаройит бор атапленя бор исик сув бор тел килила тел: 882408686

Уй сотилади 2 хонали
Уй сотилади 2 хонали Кашкадарьинская область, Карши
36 000 $
621 $ за м²
2-комн 58 м² 4/4 эт

Узимизани уй тоза сакланган келишадигон жойи бор

Квартира 3хкомнатная
Квартира 3хкомнатная Ферганская область, Янги Маргилан
40 000 $
597 $ за м²
3-комн 67 м² 1/4 эт

3 комнаты, с ремонтом, есть место для машины с навесом, имеется подвал, wifi, мебель

Продаётся 1 комнатная квартира на 4этаже
Продаётся 1 комнатная квартира на 4этаже Бухарская область, Бухара
23 500 $
653 $ за м²
1-комн 36 м² 4/5 эт

Buxoro Shahar markazida joylashgan bir xonali kvartira soriladi.Toqimachi bozor roparasida you yoqasida joylashgan. Attofida bozor,restarant,Eko bog,maktab va boğcha joylashgan

Алохида 6 та хонали уй ва енида магазин билан билан
Алохида 6 та хонали уй ва енида магазин билан билан Сырдарьинская область, Гулистан
60 000 $
150 $ за м²
6-комн 400 м² 1/1 эт

Уй ва магазин бирга сотилади уйлардаги хонолар хаммаси алохида

Ширин шахрида срочно уй сотилади !
Ширин шахрида срочно уй сотилади ! Сырдарьинская область, Ширин
10 000 $
333 $ за м²
1-комн 30 м² 1/4 эт

Ширин шахри 2 блок 5 дом 63 квартира сотилади ! Аристон ва янги газ плитами бор ремонти расмдагидек

Sirochna kv sotiladi Zarafshon shahrida 5-1-10 2etaj 2xona 3 xona qili
Sirochna kv sotiladi Zarafshon shahrida 5-1-10 2etaj 2xona 3 xona qili Навоийская область, Зарафшан
550 000 000 сўм
6 470 588 сўм за м²
3-комн 85 м² 2/3 эт

Sirochna Zarafshon shahridan 2 xonali 3xona qilingan kv sotiladi manzil 5-1-10 kivarterada bor kanditsaniyer muzlatgich,oshxona mebilar, bor kivartera yevro remont qilingan uy o'zimniki kivadrati 85m 2 kolgan malumotlar telifonda tel 939630999 bekorchilar telifon qilmasin ipatika ham bor,2 etaj bor

Zarafshon shahar 3 mikrorayon 13 uyda 2 xonali uy sotiladi
Zarafshon shahar 3 mikrorayon 13 uyda 2 xonali uy sotiladi Навоийская область, Зарафшан
30 000 $
625 $ за м²
2-комн 48 м² 4/4 эт

Zarafshon shahar 3 mikrorayon 13 uyda 2 xonali uy sotiladi

Срочно Продаётся квартира городе Чирчик с мебелью и техникой
Срочно Продаётся квартира городе Чирчик с мебелью и техникой Ташкентская область, Чирчик
65 999 $
717 $ за м²
4-комн 92 м² 3/4 эт

Срочно продаю 4 комнатную квартиру городе Чирчик 9 микрорайон с ремонтом, мебелью и техникой всё остаётся

4-комнатная люксовая квартира | ЖК Infinity| центр
4-комнатная люксовая квартира | ЖК Infinity| центр Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
365 000 $
4 148 $ за м²
4-комн 88 м² 3/14 эт

ПРОДАЕТСЯ 4/3/14 НОВОСТРОЙКА ЖК Infinity Мирабадский район Ул. С. Азимова, Ц-1 Застройщик: Golden house Комнат: 4 Этаж: 3 Этажность: 14 Площадь: 88 кв. м. + большой балкон Состояние-новый ремонт С МЕБЕЛЬЮ И ТЕХНИКОЙ мебелью, сделана из шпона, бытовой техникой - Bosch 2 санузла Вид на город и во двор Цена: 365 000у.е. +998900070022

Хамро бобо туйхонасини оркасида 3 хонали дом сотилади
Хамро бобо туйхонасини оркасида 3 хонали дом сотилади Кашкадарьинская область, Карши
32 000 $
593 $ за м²
3-комн 54 м² 3/5 эт

Хамро бобо туйхонасини оркасида 3 этаж 3 хонали дом сотилади 54 кв метр кириб яшашга таёр мебилари кондиционер холадилник хаммаси бор

Новостройка продается
Новостройка продается Кашкадарьинская область, Карши
27 000 $
628 $ за м²
2-комн 43 м² 4/5 эт

BEZ MAKLER SOTILADI Qarshi shahar markazida joylashgan 2 xonalik 4-qavatda joylashgan dom srochno sotiladi. Korobka holatda. Желательно оламан деганлар алокага чикилар. Бекорчилар безовта килмасин.

Сотилади уй жой 3 хонали
Сотилади уй жой 3 хонали Ферганская область, Янги Маргилан
35 000 $
515 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

Уй 3 хонали котта, 4-5 хона килсахам булоради Эски планировка эмас янги планировка Газ, сув (иссик, совук), свет бор Кулай жойлашган 40.000$ (уступки-ками бор) Ремонт янги Электромонтаж янги (наружный-ташки) килинган Хужжати жойида Янги планировка-6 мертли веранда эни 2.5 метр Падез 2 та эшигли

Квартира. 3.1.2. Продаётся
Квартира. 3.1.2. Продаётся Бухарская область, Бухара
58 000 $
363 $ за м²
2-комн 160 м² 1/6 эт

Квартира в хорошем состоянии. 1 этаж. 2 комн.

Открыть карту Карта