65 848 объектов

2 Хонали квартира тезда сотилади. ОР. Р 7 микр. н
2 Хонали квартира тезда сотилади. ОР. Р 7 микр. н Бухарская область, Бухара
34 500 $
595 $ за м²
2-комн 58 м² 6/7 эт

Квартира ғиштдан қурилган 7 қаватли домнинг 6-қаватида жойлашган. Лифт ўрнатилган. 2020 йилда фойдаланишга топширилган, янги. Атрофида мактаб, боғча, поликлиника, болалар ўйингоҳи жойлашган. Барча қулайликларга эга.

3 комнатная квартира
3 комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
62 000 $
827 $ за м²
3-комн 75 м² 7/8 эт

Срочно ! Продаётся ! 3х-комнатная квартира На 7-этаже, в 8-этажной Новостройке Площадь квартиры: 75 (м²) Сделан качественный Евроремонт Газ свет вода 24/7 Отличное местоположение С очень развитой инфраструктурой ! В шаговой доступности множество школ, детских дошкольных учреждений, магазинов, кафе/ресторанов и многое другое. Ориентир: Эркин Савдо Цена: 62 000 у.е. Торг уместен Наши контакты: +998915480770

Продается квартира 3-х комнатная квартира
Продается квартира 3-х комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
50 000 $
746 $ за м²
3-комн 67 м² 1/4 эт

Продается 3-х комнатная квартира. В районе вокзала, ориентир 49 школа. Первый этаж, дом кирпичный. В хорошем состоянии. Вся мебель на фото, входит в продажу. Из удобств: холодильник, микроволновая печь, пылесос, стиральная машинка, телевизор, кондиционер

Продаются квартира Юнусабад 13 квартал 3/4/4
Продаются квартира Юнусабад 13 квартал 3/4/4 Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
75 000 $
1 087 $ за м²
3-комн 69 м² 4/4 эт

Состояние чистая В квартире есть: телевизор, холодильник, кондиционер, стиральная машина, микроволновка и мягкая мебель Юунусабад 13 Ориентир 136 детский сад дом 35 квартира 23

Uy sotiladi srochni massiv 1da
Uy sotiladi srochni massiv 1da Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
50 000 $
1 042 $ за м²
2-комн 48 м² 4/4 эт

Uy sotiladi massiv 1 quyliqa comppsga 5minutlik yul metroga yaqin uyda sharoit bor mirobod tumaniga qaraydi 944389199 Bez makler maktab bogʼcha yonida srochni sotiladi 4 etajka Dom toʼrtinchi etajida

Продается ОТ СОБСТВЕННИКА 3-комнатная квартира.
Продается ОТ СОБСТВЕННИКА 3-комнатная квартира. Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
900 000 000 сўм
13 846 154 сўм за м²
3-комн 65 м² 1/4 эт

Продается своя 3-комнатная квартира на 1 этаже 4-ех этажного панельного дома. Расположение-Чиланзар, квартал 20. Ориентир-школа № 200. Общая площадь-65,93 кв. м. Жилая площадь-58,1 кв. м. Пишите в Телеграмм по номеру 90 974-94-19. Обязательно отвечу. Цена-900 000 000 сум. Телефон: 90 974-94-19

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ферганская область, Янги Маргилан
25 000 $
333 $ за м²
4-комн 75 м² 4/5 эт

Kvartira sotiladi 5qavatli donni 4qavatida joylashgan Òrta planirofka 3xonadan iborat 4xona qilingan Manzil Marğilon shahar yangi Margʻilon vadistroyda maʼlumot telda.93 9778875 936139372.

Asia house котельной Кадышева
Asia house котельной Кадышева Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
48 000 $
1 143 $ за м²
2-комн 42 м² 1/8 эт

Жилой комплекс: #izzat Застройщик: #asia house Состояние: #подключ Эксплуатация/Кадастр: Сдан/есть Заселение: 100% Ориентиры: Иззат улица Кадешева базар 2/1/8 40м2 Кирпичный дом Кадастр есть С ремонтом Упакованная Можно под офис или магазин. салон красоты. аренда на любой бизнес Цена: 48.000$ Контакт: 941991246

Новостройка 3-х комнатная
Новостройка 3-х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
165 000 $
1 650 $ за м²
3-комн 100 м² 8/9 эт

Продаётся полноценный 3-х комнатная новостройка в Яккасарайском районе. Квартира 100 квм в идеальном состоянии. Мебель и техника остаётся. Три полноценных комнат и 2 санузла и 2 балкона. Дом расположен в центре города в Яккасарайском районе возле 8 роддома.

Продается квартира в Ферганe
Продается квартира в Ферганe Ферганская область, Фергана
52 000 $
456 $ за м²
3-комн 114 м² 4/4 эт

Срочно продаю свою квартиру. С обстановкой. Дом в самом центре города. Год постройки 2000. Общая площадь 114 кв. м. В шаговой доступности ресторан "Green Club", кафе "Jumanji", супермаркет "Osiyomarket" и школа "Шодлик"

Қулай ва шинамгина уй ижарага берилади.
Қулай ва шинамгина уй ижарага берилади. Ферганская область, Фергана
254 000 000 сўм
4 535 714 сўм за м²
2-комн 56 м² 3/4 эт

Қулай ва шинамгина уй ижарага берилади. ФарПи Энергетика факультети ва талабалар турар-жойи билан ёнма-ён жойлашган 4 қаватли уйнинг 3-қавати. Бино атрофи баланд девор билан тўлиқ ўралган. Болалар учун замонавий ўйингоҳ, автомашиналар учун усти ёпиқ тураргоҳлар мавжуд. Кириш йўлаклари кенг, темир эшик ва акфа ромлари қўйилган. Электр, газ ва сув билан узлуксиз таъминланган. Ижрага берилади. 2,5 млн сўм. Қўшимча маълумот учун 907826808 га алоқа чиқилса, батафсил таништирилади.

4х комнатная квартира
4х комнатная квартира Каракалпакстан, Нукус
480 000 000 сўм
4 571 429 сўм за м²
4-комн 105 м² 4/5 эт

Квартира сатылады 4 комната 22 микрорайон да барлык условия бар сув ток свет проблема жок Вайфай, кондиционер аристон кател, кухонный шкаф столлар калады, прихожка мебель стиральная машинка автомат Ремонты таза

Квартирадан арзон коттедж сотилади
Квартирадан арзон коттедж сотилади Хорезмская область, Ханка
370 000 000 сўм
3 700 000 сўм за м²
5-комн 100 м² 1/2 эт

Хонка Шахар хонкинский кучасида (орисликда) квартирадан арзон. 2каватли 100кв. 3та спальни, далан, зал, кухня, санузел ва кичикрок ховлига эга болган катедж сотилади. 1кв метри 3.700.000сум. Газ, свет, сувдан муаммо йок. Кредитга хам берилади. Етмаганига озрок рассрочка хам бор.

Урганч тумани карман махалласи 4 кават 2 каватида 2 хонали 2кв янги до
Урганч тумани карман махалласи 4 кават 2 каватида 2 хонали 2кв янги до Хорезмская область, Ургенч
335 000 000 сўм
6 700 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 2/4 эт

Янги дом яшолмаган 50 кв нархи 335 млн келишилади тел 97 790 57 82

Kogon shaxar Kbshda 4 xonalik dom srochniga Sotiladi
Kogon shaxar Kbshda 4 xonalik dom srochniga Sotiladi Бухарская область, Бухара
35 000 $
361 $ за м²
9-комн 97 м² 3/4 эт

Kogon Shahar Kbshda joylashgan 3-etaj 4 xonalik dom Sotiladi. O'rtaliqda joylashgan. Tamirlangan barcha jixozlari bilan birga Sotiladi.

Uy sotiladi shaxarda
Uy sotiladi shaxarda Джизакская область, Джизак
380 000 000 сўм
7 600 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 2/6 эт

Qo'shimcha malumotlar uchun 995561306 ayrim jixozlari qolgan xolda sotiladi

Dom (kvartira) barcha sharoitlar bilan
Dom (kvartira) barcha sharoitlar bilan Самаркандская область, Самарканд
63 000 $
724 $ за м²
3-комн 87 м² 4/4 эт

87 кв. 63,000 доллар 3 хоналик 5 этажлик уйнинг 4 этажи. Самарканд шахар Рудакий кучаси (Кирпичка) хамма шароитлари бор

2 xonali uy sotiladi. Holati ideal. Manzil 2-20A. Shahar markazi.
2 xonali uy sotiladi. Holati ideal. Manzil 2-20A. Shahar markazi. Навоийская область, Зарафшан
350 000 000 сўм
8 750 000 сўм за м²
2-комн 40 м² 2/2 эт

Shahar markazida joylashgan. Barcha sharoitlarga ega. Yozda salqin, qishda issiq uy. Gʻishtdan qurilgan.

Продаётся 2х комнатная квартира 2этаж Горгаз Кирпичний дом с Ремонтом
Продаётся 2х комнатная квартира 2этаж Горгаз Кирпичний дом с Ремонтом Ташкентская область, Алмалык
25 500 $
392 $ за м²
2-комн 65 м² 2/2 эт

Продаётся 2х комнатная квартира 2этаж Горгаз Кирпичний дом с Ремонтом Ориентир: За Пожарний Цена: 26000$ Тел: +998935142547

Kivartera sotiladi
Kivartera sotiladi Навоийская область, Навои
430 000 000 сўм
9 347 826 сўм за м²
2-комн 46 м² 1/3 эт

Shodlikdan kivartera sotiladi 2xona urta eshik xonalari katta katta 1etaj

Открыть карту Карта