66 269 объектов

Продается пяти комнатная квартира
Продается пяти комнатная квартира Бухарская область, Бухара
65 000 $
556 $ за м²
5-комн 117 м² 4/5 эт

Кирпичный дом пятиэтажки элитный дом квартира на четвертом этаже пяти комнатная квартира

Квартира сатылады 3 ханалы
Квартира сатылады 3 ханалы Каракалпакстан, Нукус
450 000 000 сўм
5 696 203 сўм за м²
3-комн 79 м² 4/4 эт

Квартира сатылады 3 ханалы 79 кв/м 2012жыл салынган дом Евроремонт барлык колайлыкларга ийе Мебель техникалары менее бирге Адрес: 26 мкр Ориентир: Дунья тойханасы Бахасы: 450.000.000 Тел: 94-595-85-85 (61)224-31-77

Uchtepa 23 da 2 xona uy sotiladi. Ipotekaga yoq.
Uchtepa 23 da 2 xona uy sotiladi. Ipotekaga yoq. Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
60 850 $
1 170 $ за м²
2-комн 52 м² 5/5 эт

Uchtepa 23 da 2 xona 52 m2 uy sotiladi. Xonalari alohida qilingan. Oshxonaga karidordan kiriladi xonadan emas. Tom tunika bilan yopilgan, tarsavoy emas. 2×6 balkonli gishtli uy. Ipoteka yoq. Bazi bir mebel texnikalari qoladi

3 xonali uy sotiladi
3 xonali uy sotiladi Ташкентская область, Алмалык
34 000 $
436 $ за м²
3-комн 78 м² 5/5 эт

Zudlik bilan 3 xonali uy sotiladi hamma sharoit bor.5/2 103 dom 5 qavat. Bank orqalixam beriladi. +998938896868

Квартира массив Феруза
Квартира массив Феруза Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
90 000 $
1 111 $ за м²
4-комн 81 м² 5/5 эт

Квартира в хорошем районе 77 серии, чистая, лоджия 2х6, рядом школа 205, детский сад, все необходимое

Продажа квартиры от собственника
Продажа квартиры от собственника Ташкентская область, Кибрай
45 000 $
1 098 $ за м²
1-комн 41 м² 4/4 эт

1-4-4 кирпичная квартира, вторичный рынок, Ттз конечная, ориентир конечная остановка Ттз - автостанция. Хорошая инфраструктура: школа, садик, детская площадка, автобусная остановка, рынок Ттз, дорога в Чирчик. Юзрабад. Крыша не течет. Спокойные соседи.

3 комн 3-этаж новостройка
3 комн 3-этаж новостройка Ташкентская область, Дурмень
147 000 $
1 838 $ за м²
3-комн 80 м² 3/10 эт

Продаю 3 комн квартиру на 3 этаже 10 этажного дома 2021 г. строительство с мебель техникой, зеркальная планировка 2 санузла, общая квадратура 80м в этой квартире почти не жили так как мы живём в США, Пишите или позвоните только по Telegram + 1 646 404 0007

3/1/9 kvartira sotiladi
3/1/9 kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
100 000 $
1 333 $ за м²
3-комн 75 м² 1/9 эт

3 xonali 75 kv kvartira sotiladi. 1- etaj 9 qavatli dom, ham oldi ham orqarsida yopiq agarot mavjud. Manzil Uchtepa 12-kvartal, mo'ljal Farxod Bozori ro'parasida, SQB Banki orqasidagi 9 etajka. Remont o'rta, kirib bemalol yashasa bo'ladi. Bitovaya texnikadan tashqari hamma narsa qoladi. Orqa agarot 8 ga 15 metr va 8 ta mevali daraxti bor va toliq qoplangan. Uyning orqasida 3 ta boxcha va 3 ta maktab joyoashgan. Qolgan barcha savollarga 934947976 raqamiga qo'ngiroq qilib javob olishingiz mumkin.

Navastroyka 175 kv kotta oylala uchun
Navastroyka 175 kv kotta oylala uchun Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
150 000 $
857 $ за м²
3-комн 175 м² 1/5 эт

Kotta oylala uchun 88 kvadrati remontan chiqan qogan 88 kvadrati bolmgan kotta plashaatka bolib qogan uyni ichdan zinayam bor yana padez tomondan alohda zinadan eshi qoylgan adeni iktta kvartira qilsa boladi 88 kvadratan bekorchla bezoda qilmasin

Срочно дёшево продаётся квартира
Срочно дёшево продаётся квартира Самаркандская область, Самарканд
48 000 $
593 $ за м²
3-комн 81 м² 3/5 эт

СРОЧНО ДЁШЕВО ПРОДАЁТСЯ КВАРТИРА СУПЕР, БАМ В хорошем состоянии. Всё в шаговом доступе, школа, дет. сад, магазины, бассейн, футбольное поле. ЗАХОДИ ЖИВИ. Тел: 93 999 15 43

Uy sotiladi. 2xona 4etaj ZGG firma yangi dom
Uy sotiladi. 2xona 4etaj ZGG firma yangi dom Навоийская область, Навои
650 000 000 сўм
8 666 667 сўм за м²
2-комн 75 м² 4/5 эт

Sotiladi ! 2 xonali 4 etaj Jihozlari bilan birgalikda Narxi: 650 mln soʻm Yangi dom ZGG firmasi 75 kv m 22-maktab va sadikga bir qadam Yangi bozor bir qadam Uy o'zimniki Makler emasman Tel +998507711199

Dokanalda 2 xonali 3 xona qilingan uy sotiladi
Dokanalda 2 xonali 3 xona qilingan uy sotiladi Ферганская область, Фергана
25 000 $
463 $ за м²
3-комн 54 м² 2/4 эт

2 xona 3 xona qilingan 2 - qavat uy sharoitlari zor yevro remont kirib yashashga tayyor havo aylanib turadi salqin oshxona mebel ariston gaz plita qoladi

Квартира. 3хонали. 1этаж
Квартира. 3хонали. 1этаж Бухарская область, Гиждуван
40 000 $
500 $ за м²
3-комн 80 м² 1/5 эт

1 этаж 3 хонали. Кредити ёпилган Жихозлари билан бирга : спальни мебель, холодильник, кирмошина (автомат, самсунг), телевизор 55 дюйм, гиламлар. Евро ремонт : кухня мебель, раковина, унитаз, хаммасига янги коилган

Гияфизикада 77 кв 2 етаж 2 хона уй ремонт болган уй сотилади
Гияфизикада 77 кв 2 етаж 2 хона уй ремонт болган уй сотилади Самаркандская область, Самарканд
60 000 $
779 $ за м²
2-комн 77 м² 1/5 эт

Гияфизика свитафор олдид а навастройку 77 кв 2 хона уй сотилади ремонт килинган тайор уй. кадастри хали чикмаган

Квартира 3/4/9. Кара-Камыш 2/4
Квартира 3/4/9. Кара-Камыш 2/4 Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
79 000 $
1 097 $ за м²
3-комн 72 м² 4/9 эт

Продается квартира 3/4/9. Кара-Камыш 2/4. Частичный ремонт. Большой двор с большой стоянкой для авто. Дом рядом с дорогой, рядом магазины, остановка, базар. Площадь 68 кв. м. Цена 79 000 уе.

Qarshı shahar 4 mıkrarayon Anıs yon tomonida 3 xonali uy
Qarshı shahar 4 mıkrarayon Anıs yon tomonida 3 xonali uy Кашкадарьинская область, Карши
40 000 $
421 $ за м²
3-комн 95 м² 1/4 эт

Uy lakatsiyasi zoʼr joyda joylashgan. Yonida maktab bogʼcha doʼkon hamma narsa bor. Uyni remonti yoʼq.

Продаётся 3хкомнатяная
Продаётся 3хкомнатяная Бухарская область, Бухара
45 000 $
577 $ за м²
3-комн 78 м² 4/5 эт

Продаётся 3х-комнатная квартира хорошом состояние. На 4 этаже. Есть большой огород и подвал. Ориентир 5мкр базарчик

Продаётся 3-х комнатная квартира с обстановкой!
Продаётся 3-х комнатная квартира с обстановкой! Навоийская область, Зарафшан
46 000 $
648 $ за м²
3-комн 71 м² 1/5 эт

Продаётся 3х комнатная квартира с обстановкой. 2мкр 10 дом Этаж - 1 Есть благоустроенный подвал. Цена договорная!

Срочно 9 микр. Янги хаёт домидан 2 хонали 3-этажда
Срочно 9 микр. Янги хаёт домидан 2 хонали 3-этажда Навоийская область, Навои
390 000 000 сўм
5 820 896 сўм за м²
2-комн 67 м² 3/9 эт

9 бозори ёнида Янги хаёт доми, барча жихозлари билан. 260 млн. кредити колган. Сиз давом этасиз

Kartika sotiladi 1 etaj.Продается квартира сзади кафе
Kartika sotiladi 1 etaj.Продается квартира сзади кафе "Европа" Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
9 615 385 сўм за м²
2-комн 52 м² 1/9 эт

г. Навои Продаётся квартира на первом этаже по улице Нуравшон 18 За вопросами обращайтесь по номера: (93)-950-75-74 sh.Navoiy Kartika sotiladi 1 etajda Galyorka uyda, Europe remont qilingan. Narxi kelishiladi. Savollah bo'lsa (93)-950-75-74 nomerga tel qiling

Открыть карту Карта