66 269 объектов

4/1 2-xonali sharoitlari yaxshi evro remont
4/1 2-xonali sharoitlari yaxshi evro remont Ферганская область, Фергана
24 000 $
706 $ за м²
2-комн 34 м² 1/4 эт

манзил охунбобоевский массиф 24000 $ ming kami bor шароитлари яхши мебел, кир машина, аристон, газ плитаси билан бирга сотилади

куп каватли квартира
куп каватли квартира Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
53 000 $
841 $ за м²
2-комн 63 м² 7/7 эт

Тошкент вилояти Нурафшон шахар марказида жойлашган куп каватли квартира сотилади уй жихозлари ва маиший техникалари билан

Квартира, новостройка
Квартира, новостройка Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
77 000 $
1 283 $ за м²
3-комн 60 м² 3/7 эт

Квартира новостройка. Адрес Бел-Тепа 3/3/7 лифт, евроремонт. Рядом Строй март гипермаркет, школа, детский сад, поликлиника. кв 60 кадастр есть Цена 77000 y.e Свой 60 кв 1300y.e +998958898008

Продаётся квартира дуплекс
Продаётся квартира дуплекс Самаркандская область, Самарканд
95 000 $
380 $ за м²
6-комн 250 м² 5/6 эт

Продаётся квартира дуплекс 250кв/м 6-ком квартира. на 5-6 этаже Возможность: Вариант на ипотеку.

4 xonali uy + lodja. Sotiladi
4 xonali uy + lodja. Sotiladi Навоийская область, Навои
71 500 $
546 $ за м²
4-комн 131 м² 5/5 эт

4 xonali uy + lodja. Yevroremont. 4-maktabni yonida I.Karimov 130A domdan. Qulay va tinch hududda joylashgan. Hamma sharoit qilingan, katta oila uchun shinam uy. Uy yoqsa narxini kelishiladigan joyi bor. Ipoteka, plastik, pul ko'chirish qaysi qulay bo‘lsa.

Недвижимости turar joy
Недвижимости turar joy Ташкентская область, Мирабад
110 000 $
1 507 $ за м²
3-комн 73 м² 6/6 эт

Hamma qulayliklar mavjud 2 ta konditsaner alohida Vanna hojat hona va dushavoy kabinka

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Фергана
28 500 $
528 $ за м²
2-комн 54 м² 1/4 эт

Квартира сотилади ! Манзил: Фаргона шахар, фрунза массив А. Навоий 82/31 ориентир КИУФ универститети 4 каватли домнинг 1 - кавати, 2 хонали хонадон нархи 28 500$ келишилинади тел: +998910471236 тел: +998905371494

1 Xona 2 xona qilingan kvartera tezda sotiladi
1 Xona 2 xona qilingan kvartera tezda sotiladi Навоийская область, Навои
400 000 000 сўм
13 333 333 сўм за м²
2-комн 30 м² 5/5 эт

Manzil Islom karimov shox ko'cha 70-14 arentir 1-sonli musiqa maktabi yonida

Продаётся своя 3х ком. кв. Рядом есть школа и садик 50м, въезд для машин.
Продаётся своя 3х ком. кв. Рядом есть школа и садик 50м, въезд для машин. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
56 000 $
918 $ за м²
3-комн 61 м² 2/2 эт

Продаётся 3х Ком. Кв. Своя, мебель частично по желанию покупателей рядом есть садик и школа 50м до конечки автобусов, базарчика, почты, махали, центра поликлиники 150м. До куйлюка базара 9км До ярмарки сергели, 5 бекат метро 8км До FOOD Сити 6км. Есть въезд для машин. Комиссионных нет! цена 56000т.

Чилонзор д - 20 кв-л
Чилонзор д - 20 кв-л Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
75 000 $
1 071 $ за м²
3-комн 70 м² 4/9 эт

Srochna kvartira sotiladi ! Hujjatlari joyida 3 xona 4-qavat 9-qavatli uy Tel: (93)573-32-70 - telegram shu nomerda (94)619-37-14 oladiganlar tel qilsin Газ. плита установлена на балконе

Квартира 2/2/9 улучшенная
Квартира 2/2/9 улучшенная Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
58 000 $
967 $ за м²
2-комн 60 м² 2/9 эт

Узимизани уй ремонлари яхши падезлариям якинда ремонт килинган коган гапла телда гаплашилади

8 хонали уй сотилади
8 хонали уй сотилади Ферганская область, Фергана
62 000 $
214 $ за м²
8-комн 290 м² 5/5 эт

Фаргона шахар А. Яссвий 8 дом 5 этаж мансардали 8 хонали уй, пастки кавати 3 хона 2 та 7 метрли веранда 120 кв метр, мансард кисми 5 хона 170 кв метр. Мулжал фармуз туйхонаси орка тарафида. Лифт ўрнатилган. Қўшнилар кўчиб кирган. Уй ўзимиз номимизда.

2хонали уй сотилади
2хонали уй сотилади Навоийская область, Навои
550 000 000 сўм
10 576 923 сўм за м²
2-комн 52 м² 1/9 эт

2хонали квартира сотилади 9этажли домни 1чи этажи янги бозорга якин Зарафшон 11 кв. 6 Тожмахални оркаси шу номерга тел. килинг 905019377

4х комнатная квартира
4х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
65 000 $
596 $ за м²
4-комн 109 м² 2/3 эт

Продается 4 х комнатная квартира по улице Намозгох. На 2 ом этаже в элитном 3 х этажном доме. Кирпичный 109 м2. Частично мебелирована. Ориентир: Химчан. 982702270 987742325 934509498

Kadastrdan muamo yoʻq
Kadastrdan muamo yoʻq Ферганская область, Ташлак
27 000 $
169 $ за м²
2-комн 160 м² 1/1 эт

Suv gaz svet bor 16 sotik bogʻ ichida hamma meva bor kirib yashasa boʻladi agar oʻzizda xoxish boʻlsa boshqatdan oʻz planizga qarab koʻtarsez boʻladi keng joy

3 xonali 1 etaj, 4 etajli dom yangi yevroremont
3 xonali 1 etaj, 4 etajli dom yangi yevroremont Ташкентская область, Янгиюль
51 300 $
684 $ за м²
3-комн 75 м² 1/4 эт

3 xonali, 1 etaj 4 etajliy dom, 5 xona qilingan yangi remont hamma sharoiti bilan, gilam, 2 tatelevizor, xaladelnik, kir moshina, 2kontur, otopleniya va topliy pol qilingan, tarket, oshxona, prixoshka, spalniga garnitura, hamma joy mebeli bilan, akfa rom, eshiklar yengi. Elektr toki yevro montaj qilingan, wifi bor, kabelniy bor, kirib yashashga tayyor uy.

Срочно Сотилади ! 3 хонали квартира
Срочно Сотилади ! 3 хонали квартира Кашкадарьинская область, Карши
45 000 $
672 $ за м²
3-комн 67 м² 3/4 эт

Сотилади 3 хонали Квартира Адрес: Қарши ш, 4 митти туман, 5а ўй Мўлжал : Қарши ш хокимлиги, Дархон кафе атрофи Майдони: 67 м2 Хоналар: 3та Қават: 3 Қаватлар сони: 4 Мебель ва техника Евро ремонт Камера 24/7 Нарҳи: $50.000 келишамиз Тел: +99897 291 00 22

3 комн в ЖК
3 комн в ЖК "Simplex" (Электроаппарат) Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
80 000 $
842 $ за м²
3-комн 95 м² 5/5 эт

Продается 3х комнатная в ЖК Simplex Ориентир Электроаппарат, ЖК Greenwich 5-й этаж, без лифта Состояние квартиры среднее! 95 кв. м по документам! Соседи хорошие, большой двор и много свободного места для парковки! Звоните с 10:00 до 22:00

Срочно продается 4х комнатная квартира Куйлюк массив-5
Срочно продается 4х комнатная квартира Куйлюк массив-5 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
75 000 $
815 $ за м²
4-комн 92 м² 5/5 эт

Сергели тумани, қўйлиқ массив-5, 5-этаж, 4 хона, умумий майдони, - 92 кв. метр. Срочна сотилади. Нархи - 75.000$. Метро бекати дом ёнида, дом тагида поликлиника, атрофида мактаб, болалар боғчаси, кафе, магазин, Сергели тиббиёт техникуми.

Зудлик билан хонадон сотилади
Зудлик билан хонадон сотилади Хорезмская область, Караул
6 500 000 сўм
6 500 000 сўм за м²
3-комн 95 м² 7/7 эт

Янги курилган 7 Каватли лифтли уйни 7 каватида 95 м2 булган хонадон муддатли толов асосинда сотилади. Кадастр хужжатлари Евро ремонт Коммуникация

Открыть карту Карта