64 930 объектов

2-xonali uy sotiladi srochna
2-xonali uy sotiladi srochna Ташкентская область, Алмалык
29 000 $
29 000 $ за м²
2-комн 1 м² 4/4 эт

2-xonali uy sotiladi srochna oydinda bozor tepasida malagabarit dom srochna sotamiz

3х комнатная квартира Юнусабад 9
3х комнатная квартира Юнусабад 9 Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
92 000 $
1 211 $ за м²
3-комн 76 м² 1/4 эт

Продается 3х комнатная квартира на юнусабаде 9 квартал, рядом находится школа, садик и т. д. есть все удобства Тел 97 4205002

Yangi yo'lda uy sotiladi !
Yangi yo'lda uy sotiladi ! Ташкентская область, Янгиюль
43 000 $
581 $ за м²
3-комн 74 м² 2/4 эт

Uy sotiladi! yevro remont Hamma sharoyitlari bor Svet, gaz, issiq va sovuq suvlar bor Joylashgan o'rni atrofida hamma narsalar bor Bog'cha, maktab, do'kon, litsey, bolalar, maydonchasi, ko'ngil, ochar joylar, yo'lga yaqin. keng xonalar. Hamma hujjatlari bor

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Зангиата
117 000 $
1 158 $ за м²
4-комн 101 м² 2/9 эт

Ассалому алайкум Янги хаёт (Сергили) туманида 10 худуда 2дом 2 этаж 4 хонали ремонт билан янги дом мебель ва техникаси билан 101кв сотилади автобус конечно мактаб богча метро якин Нархи: 117.000$ Тел: 990518115

Куп каватли уй сотилади
Куп каватли уй сотилади Ташкентская область, Янгиюль
45 000 $
500 $ за м²
5-комн 90 м² 4/4 эт

Акфа ромларини энг яхшиси куйилган люстралар пултда бошкарилади хамма ойнага ришоткалар куйилган Чиройли тоза озода янги хамма нарсалари мазза киб яшидигон уй асосиси таракан йук) )

Квартира без вложений.
Квартира без вложений. Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
95 000 $
1 118 $ за м²
3-комн 85 м² 5/5 эт

Продается трехкомнатная квартира с удвоенным залом, в связи с отъездом. Общая площадь 85,2 кВ. м. Квартира обставлена мебелью и техникой, с улучшенной планировкой. Сантехника чистая. Готовая для проживания.

22 Мкр Жд Вокзал жолдин бойи Хамме колайлыкаларга состояние зор 8/3
22 Мкр Жд Вокзал жолдин бойи Хамме колайлыкаларга состояние зор 8/3 Каракалпакстан, Нукус
349 000 000 сўм
4 653 333 сўм за м²
3-комн 75 м² 2/4 эт

Жагдайи жакси келисип беремиз катип Калган цена жокцентральный жерде жайласкан газ ток суудан проблема жок +998906530573

Срочно продается коттедж
Срочно продается коттедж Навоийская область, Зарафшан
75 000 $
75 000 $ за м²
3-комн 1 м² 1/1 эт

Шарк 1, 68 коттедж 3х комнатный, ремонт средний, имеются огород, сад.

Zamona to'yxona ro'parasida Novostroyka sotiladi
Zamona to'yxona ro'parasida Novostroyka sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
79 950 $
1 080 $ за м²
3-комн 74 м² 2/4 эт

Zamona to'yxona ro'parasida Novostroyka sotiladi Evro remont. Ozimmi uyim. Narhini kelishtirib beriladi. Uy zo'r joyi zo'r. Faqat nahtga. Ipoteka yoq. Продаётся квартира в новостройке напротив ресторана Замона. Evro remont. Только за наличку. Торг уместен Тел: +998901212202

Продаётся квартира Куйлюк массив 2
Продаётся квартира Куйлюк массив 2 Ташкентская область, Мирабад
87 000 $
1 243 $ за м²
3-комн 70 м² 2/4 эт

Квартира находится по середине дома, сам дом кирпичный, 2 этаж, 3 комнатная, санузел и душевая отдельна, имеются два балкона, квартира в хорошем состоянии после переезда можно сразу обустроиться и жить без ремонта, в одном конце дома имеется два садика а в другом конце две школы а также рядом есть корзинка, макро. Дом очень удобно расположен, звонить +998901287708 по этому номеру, продаю сам без маклера. Реальным клиентам уступим

Новостройка, без маклер
Новостройка, без маклер Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
85 000 $
1 037 $ за м²
4-комн 82 м² 5/6 эт

Chilonzonzor 20-kv 4 xona 5- etaj O'zimizni uy, безмаклер

Квартира срочно сотилади
Квартира срочно сотилади Ферганская область, Фергана
22 500 $
409 $ за м²
2-комн 55 м² 4/4 эт

Квартира срочно сотилади барча кулайликлар мавжуд Иссик сув отопления Манзил фаргона шахар ватный Л. Талистой 50/14 Мужал эски бизнес мактаб рупарасида 4-этаж угловой Ками бор срочно сотилади

Квартира 2-х ком 70 кв. Рядом Ашхабад парком новострой IT парк.
Квартира 2-х ком 70 кв. Рядом Ашхабад парком новострой IT парк. Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
110 000 $
1 571 $ за м²
2-комн 70 м² 11/16 эт

2-х комнатная квартира на новостройке 70-кв с мебелью обставленный рядом парк, магазины, школа, детский сад. Ориентир IT park. Жк беш чинор

Хива вогзол оркасида 3 хонали
Хива вогзол оркасида 3 хонали Хорезмская область, Хива
450 000 000 сўм
6 250 000 сўм за м²
3-комн 72 м² 1/1 эт

хива шахар вогзал орка тамонида 3 хонали дом сотила 1этожда

Квартира 2х 2-этаж
Квартира 2х 2-этаж Бухарская область, Бухара
35 000 $
625 $ за м²
2-комн 56 м² 2/5 эт

Бухоро ш/р. Орентр: Нихол калсо Гор газ. Тел 91 250 89 84 97 852 20 26

3 xonalik uy sotiladi
3 xonalik uy sotiladi Навоийская область, Навои
300 000 000 сўм
4 411 765 сўм за м²
3-комн 68 м² 4/16 эт

3 xonalik uy sotiladi. Kredetlik. 17 % lik. 300 mln naq berib, 300 kredetini davom ettirsa bo‘ladi. 600 mln bersa kredeti yopib beriladi. 16 etajlik domladan. 4 etaj. 2 ta lift bor. Makler emasmiz. 994129166

Продаётся квартира
Продаётся квартира Навоийская область, Зарафшан
290 000 000 сўм
4 754 098 сўм за м²
1-комн 61 м² 5/8 эт

Продаётся квартира в новостройке 61 кв. Можно сделать 2х комнатной. Дом из 8 ми этажей. Достроено до 8 этажа. Скоро сдадут. Коробка. Уличный балкон есть.

Продается ! Olmazor city Срочно! Продается
Продается ! Olmazor city Срочно! Продается Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
90 000 $
1 304 $ за м²
3-комн 69 м² 11/13 эт

Olmazor city новостройка готов для проживание есть мебель + бонус холодильник и телевизор

Уй сотилади. ор. Мошина бозор. 6 Хона. 3 эт. 144кв метр. Евро рем.
Уй сотилади. ор. Мошина бозор. 6 Хона. 3 эт. 144кв метр. Евро рем. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
125 000 $
868 $ за м²
6-комн 144 м² 3/4 эт

Уй сотилади. Новостройка орентир Мошина бозор Сергели. 5 Хона+Ошхона. 2 та Санузель. 3 ва 4- этаж. 144кв метр. 72кв +72 кв метр мансарда. Евро ремонт (Узимизни уй).

Янги квартира Новостройка 3/3/4 Шайхонтохур р-н. Ибн Сино 1
Янги квартира Новостройка 3/3/4 Шайхонтохур р-н. Ибн Сино 1 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
125 900 $
1 311 $ за м²
3-комн 96 м² 3/4 эт

Срочно сотилади 3/3/4. Шайхонтохур р-н. Ибн Сино 1 да янги курилган 4 этажлик домни 3 этажи, 3 хоналик квартира. Кенг коридорлик. 96,72 кв. м. Янги ремонт килинган. 2 та санузел. (биттаси ётокхонада). Кадастр 2024йил олинган (нархи келишилади) Ён атрофида магазин, аптека, Хавас, кафе, мактаб, богча, янги курилган ИбнСино гипермаркет бор. Ибн сино бозорчаси пиёда 5 минутлик йул.

Открыть карту Карта