64 930 объектов

Qora qamish 2/4 3/4/4
Qora qamish 2/4 3/4/4 Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
105 000 $
1 235 $ за м²
4-комн 85 м² 3/4 эт

Кара камыш 2/4 3/4/4 Чистая квартира 998045225

23 мкр, дом 1/24. 4 ханалы, 5-этаж.
23 мкр, дом 1/24. 4 ханалы, 5-этаж. Каракалпакстан, Нукус
450 000 000 сўм
5 232 558 сўм за м²
4-комн 86 м² 5/5 эт

Ремонты таза, полланган, аристон котел, су насос, кондиционер, вай-фай бар, айырым мебеллер калады.

продается квартира 3-х комнатная
продается квартира 3-х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
110 000 $
1 410 $ за м²
3-комн 78 м² 1/4 эт

Продается квартира Алмазарский район, массив Олимпия. 3-х комнатная квартира евро ремонт Тел : 90-033-88-69 98-127-31-96

Квартира 3/5/5 3х комнатная на 5ом этаже, ремонт имеется
Квартира 3/5/5 3х комнатная на 5ом этаже, ремонт имеется Ташкентская область, Чирчик
44 000 $
564 $ за м²
3-комн 78 м² 5/5 эт

Трёхкомнатная квартира в городе Чирчик в 10 микрорайоне. Помещения: -Коридор -Зал -Спальня -Детская -Балкон -Кухня -Ванна -Туалет Цена договорная.

Malumot uchun tel
Malumot uchun tel Навоийская область, Навои
58 000 $
806 $ за м²
2-комн 72 м² 3/5 эт

yangidom sputnikda joylashgan 4padizli 5qavatdan iborat 3 etaj xonalar soni 2ta 72 kv 3xona qilsa buladi telfon 93.315.22.11

2 xonali uy 2-etajda sotiladi
2 xonali uy 2-etajda sotiladi Бухарская область, Бухара
30 000 $
545 $ за м²
2-комн 55 м² 2/5 эт

2 xonali uy sotiladi 2-etajda dom vetrinniy uglavoy emas Adres: piridastgir koʻchasi 9/4 uy Muljal: 34-maktab orqasida Murojat uchun telefonlar: 1)907183557 2)905131838 Срочно продаётся двухкомнатная квартира на втором этаже дом ветринный не угловой Адрес: пиридастгир 9/4 дом Ор: зади 34- школа Тел: 1)907183557 2)905131838

1-xonali ko'p qavatli uy sotiladi
1-xonali ko'p qavatli uy sotiladi Самаркандская область, Самарканд
33 000 $
1 100 $ за м²
1-комн 30 м² 4/4 эт

1-xonali ko‘p qavatli uy barcha qulayliklarga ega.

Нукус цетрда кв сатылады
Нукус цетрда кв сатылады Каракалпакстан, Нукус
450 000 000 сўм
5 056 180 сўм за м²
4-комн 89 м² 3/5 эт

Битон дом 5 этажлы 4 Комта 3 этажда жайласкан ремонт орташа аринтир 3 магазин МВД ипотека банк бахасы келисимли

Кора Камиш 2/4 Срочна 4/1/4 аринтир Тансихбойев бозор
Кора Камиш 2/4 Срочна 4/1/4 аринтир Тансихбойев бозор Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
120 000 $
1 250 $ за м²
4-комн 96 м² 1/4 эт

Рядом есть: Школа, Супермаркет, магазины, Парк, зелёная зона, Больница, поликлиника, Стоянка, Остановки, Детский сад, Рестораны, кафе, Детская площадка, Развлекательные заведения

Uy sotiladi. 500-m2. 6 xonali.Gaz va svetdan muammo yo'q !
Uy sotiladi. 500-m2. 6 xonali.Gaz va svetdan muammo yo'q ! Хорезмская область, Гурлен
800 000 000 сўм
1 600 000 сўм за м²
6-комн 500 м² 1/1 эт

Gaz va svet bor! Sentralniy yo'lga yaqin.

Зомона Туйхонаси Новостройка Уй Сотилади
Зомона Туйхонаси Новостройка Уй Сотилади Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
77 000 $
1 000 $ за м²
2-комн 77 м² 2/2 эт

Зомона туйхонаси рупарасида 2 хонали евро квартира Сотилади Евро ремонт Хоналари разделни Ўзбек махала частний парковка ичкари ховлиси бор

Uy sotilad: Uchquduq tumanida 2 xonali
Uy sotilad: Uchquduq tumanida 2 xonali Навоийская область, Учкудук
32 000 $
2-комн 5/5 эт

Uchquduq 2 xonali uy sotiladi Remonti zur Narxi: Kelishiladi

2 Xonali uy sotiladi
2 Xonali uy sotiladi Ташкентская область, Чирчик
33 200 $
593 $ за м²
2-комн 56 м² 2/5 эт

чирчик шахарда 2 хона. Сотилади зудлик бн 4 / 2 / этажи. Уртада жойлашкан уй ичида коладиган нарса Кухний Газ+ плитаси банк сурамела нахтга сотилади. Узими номимда аринтур метан газ. Паваротти. Тибиёт. Техником. Оркаси 10 дом Тел 990526206

Тупраккала тумани обод махалласи 5 домда 2 этаж 3 хонали эвро ремонт
Тупраккала тумани обод махалласи 5 домда 2 этаж 3 хонали эвро ремонт Хорезмская область, Питнак
31 000 $
596 $ за м²
3-комн 52 м² 2/4 эт

Тупраккала тумани обод махалласи 5 домда 2 этажда 3 хонали эвро ремонт килинган барча жихозлари билан сотилади

Квартира сотилади 3 хонали
Квартира сотилади 3 хонали Самаркандская область, Джамбай
26 000 $
371 $ за м²
3-комн 70 м² 2/2 эт

Квартира сотилади 3 хонали 2-этаж Ремонти яхши газ, свет, сув бор Манзил жомбой центр

Срочно продаётся
Срочно продаётся Самаркандская область, Самарканд
120 000 $
2 400 $ за м²
4-комн 50 м² 1/1 эт

Срочно продам Заправку Адрес Чалак Шахри Звонить реальном покупателем для иформации тел; 98 137 07 74

Srochna Termiz shaxrida 2 xonali yevro remont uy sotiladi
Srochna Termiz shaxrida 2 xonali yevro remont uy sotiladi Сурхандарьинская область, Термез
550 000 000 сўм
7 857 143 сўм за м²
2-комн 70 м² 3/3 эт

Termiz shaxar Istiqlol kuchasi 78 dom 5 etajli domning 3 etajidagi 2 xonali uy sotiladi Umumiy narxi 550 000 000 sum shundan 150 000 000 mlnni sumi subsidiyali kredit 400 000 000 mln naqt berilsa ham buladi hohlasa kreditni tulab ketsa ham buladi.

Квартира Гулистон поворот Бизнес фундамент уйлари
Квартира Гулистон поворот Бизнес фундамент уйлари Навоийская область, Тамдыбулак
240 000 000 сўм
5 853 659 сўм за м²
1-комн 41 м² 5/5 эт

Гулистон поворот Бизнес фундамент уйлари срочно сотилади кимники маклер хизматли йук

Uy sodiladi 3honali dom
Uy sodiladi 3honali dom Ташкентская область, Эшангузар
75 000 $
1 042 $ за м²
3-комн 72 м² 9/9 эт

Dom sodiladi 3 xonali uy sharoiti bor. Algoritm 31 kvartalda. 9 Chi etaj yenvi lift.

Дом квартира Жай
Дом квартира Жай Каракалпакстан, Нукус
263 000 000 сўм
5 260 000 сўм за м²
1-комн 50 м² 3/5 эт

Гогил мектеп касинда ак дома кв тира сатилади 263 млн келисимли тел 913872005 ге хабарласин

Открыть карту Карта