66 722 объекта

4 xonali uy sotiladi
4 xonali uy sotiladi Ташкентская область, Алмалык
54 000 $
360 $ за м²
4-комн 150 м² 4/4 эт

Manzil: Raduga 23 maktabning yonida "4 xona " 4 etaj " Remonti zo'r. Tel: +998930975212

Продаётся квартира на Панельном 3:4:4
Продаётся квартира на Панельном 3:4:4 Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
68 000 $
1 030 $ за м²
3-комн 66 м² 4/4 эт

Продаю квартиру на Панельном з комнатная без ремонта не торцевая крыша не течёт свая звонить по номеру 909496155 Александр

Shahrisabz tumani Shamaton mahallasi dom sotiladi
Shahrisabz tumani Shamaton mahallasi dom sotiladi Кашкадарьинская область, Шахрисабз
24 000 $
421 $ за м²
3-комн 57 м² 4/4 эт

15000$ berib qolgan 105 mln kridetini davom ettirish imkoniyati mavjud.

2 хонали уй сотилади
2 хонали уй сотилади Кашкадарьинская область, Карши
335 000 000 сўм
3 383 838 сўм за м²
2-комн 99 м² 4/4 эт

Карши шахрида 2 митти туманда бозорни олдида 2 хонали барча кулайликларга эга уй сотилади

Dostlik 2 kvartira
Dostlik 2 kvartira Ташкентская область, Зангиата
68 000 $
872 $ за м²
3-комн 78 м² 3/9 эт

Yangihayot Dostlik 2 atrofda barcha qulayliklar mavjud uy tarsevoy emas balkon katta karta notori zangiota emas

Продается Своя 3х комнатная кв 3/2/4, М-Улугбекский р-н, 7-поликлиника
Продается Своя 3х комнатная кв 3/2/4, М-Улугбекский р-н, 7-поликлиника Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
105 000 $
1 615 $ за м²
3-комн 65 м² 2/4 эт

Продается 3х комнатная квартира в Мирзо-Улугбекском районе, ориентир 7-Поликлиника, университет им. Плеханова. 2 этаж с хорошим ремонтом, мебель и техника частично остаётся, удобное расположение

4 xonali Uy sotiladi
4 xonali Uy sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
98 000 $
1 140 $ за м²
4-комн 86 м² 6/9 эт

Manzil : Toshkent Shaxar Chilonzor Tumani Algoritim daxasi G35-13 dom- 60 xonadon Mo'ljal : Axmad Otlin Jo'ja restarani orqa tarafida 6 etaj 4 xonalik uy Remont xolati yaxshi narxi 98 000$ kelishiladiga joyi bor. +998 99 814 77 65 +998 90 189 65 77

Срочная продажа шикарной 3-х комнатной квартиры на Шайхантахур
Срочная продажа шикарной 3-х комнатной квартиры на Шайхантахур Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
95 000 $
1 188 $ за м²
3-комн 80 м² 6/12 эт

Срочная продажа шикарной 3-х комнатной квартиры на Шайхантахурском районе Ориентир: не далеко от Чорсу рынка 3 комнатная квартира Площадь: 80 кв. м. Этаж 6 из 12 Раздельный санузел Квартира с евроремонтом, что позволяет и упрощает заселение после покупки. Развитая инфраструктура. В шаговой доступности Метро, рынок. Цена: 95.000$ Торг +998990010807 +998935547500

Продаю свою кваритиру
Продаю свою кваритиру Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
110 000 $
1 122 $ за м²
4-комн 98 м² 1/9 эт

Продается квартира 4/1/9 с хорошем ремонтом, есть подвал для хронения всего с огоротом и стоятки машины очень удобном районе рядом супермаркет садик школа магазины недалеко метро есть полеклиника есть

Квартира 2х комнатная
Квартира 2х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
55 000 $
1 170 $ за м²
2-комн 47 м² 4/4 эт

На ипотеку 56000 у.е. За наличные 52000 у.е. 90 331 75 22 94 608 65 64 Продается 2х комнатная квартира на Чиланзар 31кв. 2/4/4. Балкон - 7,01 кв/мм Кладовая - 0,99 кв/мм Цена договорная. Ориентир: автосалон Квартира своя, не риелтор.

Продажа Квартира
Продажа Квартира Бухарская область, Бухара
32 000 $
640 $ за м²
1-комн 50 м² 6/8 эт

Квартира 50м². 6-етаж Ориентир: Фойзиобод Масжид, Ексковоторни.

7 19 24 квартира 2 этаж угловой
7 19 24 квартира 2 этаж угловой Навоийская область, Учкудук
300 000 000 сўм
6 250 000 сўм за м²
2-комн 48 м² 2/3 эт

7 19 24 угловой кв сотилади булиб бериш варианти! ипотека! тел. н килинг гаплашамиз) уй эгаси тел: 91 331 11 64

36 ойли муддатли тулов евазига новастройка Turkiston Avenue 1080
36 ойли муддатли тулов евазига новастройка Turkiston Avenue 1080 Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
485 000 000 сўм
8 818 182 сўм за м²
2-комн 55 м² 15/16 эт

TURKISTON AVENUE'да қурилаётган янги турар жой мажмуасида квартиралар сотилади Агар сиз қулай ва замонавий уй-жойни қулай жойлашувда излаётган бўлсангиз TURKISTON AVENUE - услуб сифат ва қулайликни қадрлайдиганлар учун идеал танлов Жами нархлар 100% тўловда 455.000.000 сум 2 хонали 55.5 м2 15 каватлар 549.450.000 сум Бошланғич тўлов 30% 164.835.000 сум 70% бўлиб тўлаш 36 ойга ойма-ой 10.684.000 сум дан Мажмуа ҳақида Турар жой синфи Комфорт плюс Қаватлар сони 16 қават Топшириш муддати 2027 йил II чораги Қурилиш материаллари Монолит ва газоблок Тузилиши 7 блок 11 подъезд Бино баландлиги 3 метр Майдони 1 гектар Қулайликлар ва инфратузилма Автомобиллар учун Ер ости парковкаси 180 ўрин Ер усти парковкаси 160 ўрин Хоналар комплектацияси Кириш эшик Ташқи ойна блоклари Девор бўлинмалари Ўрнатилган ҳисоблагичлар Умумий қулайликлар Яшил ҳудудларга эга ҳовли Жойлашув Ривожланган инфратузилмали қулай туман дўконлар таълим ва тиббиёт муассасалари яқинида TURKISTON AVENUE - бу шаҳарнинг энг истиқболли туманларидан бирида уй-жой эгаси бўлиш имконияти бу келажакка ажойиб сармоя Манзил: Юнусабод Уч кахрамон кругига йетмасдан (Сабзавот арка ) +998773701080

Jangox ц-15 2 xona 4 etaj
Jangox ц-15 2 xona 4 etaj Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
80 000 $
1 290 $ за м²
2-комн 62 м² 4/4 эт

Oʻzimi uyim 80.000$ kelishamiz toshkent shahar shayxontohur tumani jangoh ц-15 arintir abay karzinka Yonida: boxcha maktab karzinka paliklinika stamatoligiya klinika hammasi bor mebil texnikasi bilan remontli Iltimos oladiganla tel qilila omidiganla bezota qilinmasin ipotekaga berilmidi 993417878

Квартира 4 ком ЖК Мухташам, 123м² Юнусабадский р-н, Алайский рынок
Квартира 4 ком ЖК Мухташам, 123м² Юнусабадский р-н, Алайский рынок Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
285 000 $
2 317 $ за м²
4-комн 123 м² 6/10 эт

НОВОСТРОЙКА ЖК МУХТАШАМ Ориентир: Метро Минор, Алайский, Финансовый институт Комнат 4 Этаж 6 Этажность 10 Общая площадь: 123м2 Состояние: новый ремонт Мебель и Техника ЦЕНА: 285.000 y.e Прямой +998935700395

Jay satiladi kirpichniy
Jay satiladi kirpichniy Каракалпакстан, Нукус
325 000 000 сўм
6 500 000 сўм за м²
1-комн 50 м² 5/5 эт

1 xana, qizil gerbishli batir ata dom, remontlangan, barliq sharayatlari menen, kreditkede alsaniz boladi Barliq zati qaladi naqqa aniq pitetin bahasi 305 000 000 90 7000985

Срочно продается квартира на Алгоритм 31 4/6/9
Срочно продается квартира на Алгоритм 31 4/6/9 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
112 000 $
1 155 $ за м²
4-комн 97 м² 6/9 эт

Срочно продается квартира 4/6/9 на Алгоритм 31. Мебель и техника остаются.

Kvartira sotiladi Gurlan köchada narxozni dóg'risinda yólni ustinda.
Kvartira sotiladi Gurlan köchada narxozni dóg'risinda yólni ustinda. Хорезмская область, Ургенч
35 000 $
486 $ за м²
3-комн 72 м² 3/5 эт

‼️Srochno‼️ Kvartira sotiladi Gurlan köchada Narxo'zni dòg'risinda yòlni ustinda mesta zòr Mirza gamburgni ustinda 3-etaj ugolovoymas.

Kvartira sotiladi квартиру продам
Kvartira sotiladi квартиру продам Навоийская область, Навои
455 000 000 сўм
9 891 304 сўм за м²
2-комн 46 м² 1/7 эт

Kvartira sotaman Konchilik universiteti orqasida, tinchlik plaza mehmonxonasi yaqinida 7 qavatli sariq domda. 1 qavat, 2 xonalik kvartira 46 kv metr Pishgan gʻishtdan qurilgan 2019 yilda qurib bitkazilgan Qoʻshnilar, muhit juda zoʻr. Hamma tomonlama qulay joyda joylashgan kvartira Ofis va ishxona uchun juda qulay Almashtirish mumkin hovliga Narxi 455.000.000 933152345 Продам квартиру Сзади горного университета, около гостиницы Тинчлик плаза 7 этажный дом 1 этаж 2 комнатная 46 кв метров Из кирпича построен Год сдачи постройки 2019 Соседи и атмосфера очень хорошие и очень удобная локация Для офисов и бизнеса очень удобно Обменять можем на коттедж Цена 455.000.000 933152345

Продаётся 1 комнатная квартира в Алмазарском районе
Продаётся 1 комнатная квартира в Алмазарском районе Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
50 000 $
1 471 $ за м²
1-комн 34 м² 9/9 эт

Продаётся 1 комнатная квартира в Алмазарском районе, ор-р Алмазар Сити. 34,13 кв. м. С ремонтом, после ремонта никто не жил. Цена окончательная!

Открыть карту Карта