67 609 объектов

2 xonali kvartira sotiladi
2 xonali kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
250 000 000 сўм
4 310 345 сўм за м²
2-комн 58 м² 1/2 эт

Kumushkonda 1-qavatda joylashgan 2 xonalik kvartira sotiladi. Remonti yaxshi holatda krediti yoq. Narxi:250mln Tel:998906198820

Продаётя новостройка на Узмакон
Продаётя новостройка на Узмакон Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
83 000 $
1 844 $ за м²
2-комн 45 м² 6/14 эт

Продаю свою 2-х комнатную квартиру в новостройке Узмакон. отличная локация, центр города. сдача объекта в конце года.

5 xonali kvartira SOTILADI
5 xonali kvartira SOTILADI Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
115 000 $
983 $ за м²
5-комн 117 м² 4/9 эт

Toshkent shahri, Shayhontoxur tumani, Beltepa mavzesi 11-uy 4-qavatda joylashgan 5 xonali uy sotiladi. Uyning umumiy maydoni 117 kv, 2 ta katta zal va 3 ta xona, 2 ta sanuzel va katta balkon va oshxona umumiy 5 ta xonadan iborat. Balkon 26 kv.dan iborat ikki qismga bolingan, oshxona va tapchan qilib yashash uchun moljallangan. Sanuzel 2 ta. Atrofda ko'plab masjid, bog'cha, maktab va do'konlar bor. Uyning manzili xar tomonlama qulay. Uyning shundoq yonida avtodarojniy kasb-xunar kolleji va yon tomonida katta IBN SINO savdo majmuasi (GIPERMARKET) joylashgan sentabr oyida ochiladi bu mujmua. 20 yildan buyon oilaviy yashab kelayotgan uyimiz. Qolgan ma'mumotlar telefon orqali +99897 450-34-50, +99890 828-58-00

3 хоналик уй сотилади
3 хоналик уй сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
120 000 $
1 791 $ за м²
3-комн 67 м² 5/9 эт

Шайхонтохур тумани ц 15 жангох махалласида 9 к, аватли уйнинг 5 к, аватида 3 хоналик квартира сотилади. Ремонти урта хаммом хожатхона енги кафел булган хамма шароитлари бор. Масжид бозор супермаркет поликлиника богча мактаб метро хаммаси бор. Машиналар учун турар жой хам мавжуд. Транспорт йуналишлари буйича к, улай жойлашган. Лифт енги нархи келишилади

Продается квартира в яккасарайском районе
Продается квартира в яккасарайском районе Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
180 000 $
1 714 $ за м²
3-комн 105 м² 2/4 эт

Продается 3-х комн. квартира в яккасарайском районе, высокополочка, кирпичный, раздельный

4-х комнатная квартира, 4 этаж, в Чирчике, 9 микрорайон
4-х комнатная квартира, 4 этаж, в Чирчике, 9 микрорайон Ташкентская область, Чирчик
68 000 $
819 $ за м²
4-комн 83 м² 4/4 эт

Хорошая локация по центральной дороге, напротив пед института

Yangi qurilgan g'ishtli uy, kadastri bor
Yangi qurilgan g'ishtli uy, kadastri bor Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
120 000 $
1 091 $ за м²
3-комн 110 м² 3/9 эт

+998990281144 Yangi qurilgan g'ishtli uy, kadastri bor Yangi hayot, sergeli metro bekatidan 500 m masofada

Срочно ПРОДАЁТСЯ 2ком квартира на ЖК Nest one вид на Хумо арена 52м2
Срочно ПРОДАЁТСЯ 2ком квартира на ЖК Nest one вид на Хумо арена 52м2 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
165 000 $
3 173 $ за м²
2-комн 52 м² 11/51 эт

ПРОДАЁТСЯ КВАРТИРА НОВОСТРОЙКА ЖК "Nest one" A-Блок Комнат: 2 Этаж: 11 Этажность: 51 Вид на Хумо арена ОБЩАЯ ПЛОЩАДЬ 52кв. м СОСТОЯНИЕ: коробка Адрес: Шайхантахурский район Ориентир: Ташкент сити Цена: 165000 у.е. мини торг Агентство недвижимости: „JZ STAR ESTATE” График работы; от 10:00 до 19:00. Дополнительная информация по Номеру +998910107779 Если не отвечают на звонки напишите пожалуйста по Telegram! Благодарим за понимание. realestateJamshid

Продаётся новостройка NRG Maftun Makon Янги Узбекистан 2/4/4
Продаётся новостройка NRG Maftun Makon Янги Узбекистан 2/4/4 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
100 000 $
1 471 $ за м²
2-комн 68 м² 4/4 эт

Новостройка от NRG проект Maftun Makon на улице Янги Узбекистон проект на стадии сдачи можно сделать договор переуступки квартира 2-х комнатная 65 кв. м. + 3 кв. м. лоджия

Kvartira (podofis) tezkor sotiladi. Прадается (подофис) квартира срочн
Kvartira (podofis) tezkor sotiladi. Прадается (подофис) квартира срочн Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
95 000 $
1 557 $ за м²
2-комн 61 м² 1/4 эт

Kvartira tezkor sotiladi. Yaxshi joyda joylashgan remonti yo'q. Xonalar soni 2ta 61kv balko‘n 6metr. Manzil: Yunusobod tumani 15-mavze turkiston metro dan shundoq chiqganda. Tel: +998950721510 +998507090979

Uoy sotiladi 2x 2-etaj Qoraqamish 2/1 Alo toyhona yonda.
Uoy sotiladi 2x 2-etaj Qoraqamish 2/1 Alo toyhona yonda. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
98 000 $
1 400 $ за м²
2-комн 70 м² 2/5 эт

Uy kirib yashashga tayyor mebel texnikalari bilan. Maktab bogcha palikilinka yaqin.

СВОЯ ДЕШЕВО ПОД ОФИС срочно центр ДАРХАН 1 этаж Новомосковский рядом
СВОЯ ДЕШЕВО ПОД ОФИС срочно центр ДАРХАН 1 этаж Новомосковский рядом Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
126 000 $
2 377 $ за м²
2-комн 53 м² 1/8 эт

ПРОДАЖА ПОД ОФИС ЦЕНТР ГОРОДА 1 этаж ориентир салон 2012, РЕМОНТ СРЕДНИЙ ТОРЦЕВАЯ ЧАСТЬ ДЕШЕВО СРОЧНО центр Дархан 1 (2) 1 комн в перед 2 комн Новомосковский для аренды пишите в телеграмм Интернет Телефон Холодильник Телевизор Кондиционер Кабельное ТВ Стиральная машина Кухня Балкон ОКОНЧАТЕЛЬНО 125 000 под офис! дом номер 81. торцевая удобно под офис элитный район Дархан

3 xonali dom sentrdan
3 xonali dom sentrdan Кашкадарьинская область, Карши
600 000 000 сўм
6 000 000 сўм за м²
3-комн 100 м² 2/4 эт

Istiqlol mahalla 6-mikra rayon 1/7 dom 2-etaj, no 3xonalik 4xona qilingan, hamma hujjatlar joyida, shaharni sentr joyi

Продаётся квартира галерейного типа трёх комнатная
Продаётся квартира галерейного типа трёх комнатная Навоийская область, Зарафшан
40 000 $
769 $ за м²
3-комн 52 м² 1/4 эт

Продается квартира на первом этаже трёх комнатная

9 бозор оркасида коробка квартира сотилади
9 бозор оркасида коробка квартира сотилади Навоийская область, Навои
400 000 000 сўм
6 153 846 сўм за м²
2-комн 65 м² 4/7 эт

9 бозор оркасида новостройка 7 каватли уй, 4-этаждан 2 хонали каробка уй СОТИЛАДИ! Нархи келишилади. Номер: 99.474.64. 04

Срочно ПРОДАЁТСЯ 2ком квартира на ЖК Nest one 58м2
Срочно ПРОДАЁТСЯ 2ком квартира на ЖК Nest one 58м2 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
175 000 $
3 017 $ за м²
2-комн 58 м² 16/51 эт

ПРОДАЁТСЯ КВАРТИРА НОВОСТРОЙКА ЖК "Nest one" Комнат: 2 Этаж: 16 Этажность: 51 ОБЩАЯ ПЛОЩАДЬ: 58кв. м СОСТОЯНИЕ: коробка Кадастр есть Адрес: Шайхантахурский район Ориентир: Дружба Народов Цена: 175000 у.е. торг есть Никаких переплат и НДС оплачен Агентство недвижимости: „JZ STAR ESTATE” График работы; от 10:00 до 19:00. Дополнительная информация по Номеру +998910107779 Если не отвечают на звонки напишите пожалуйста по Telegram! Благодарим за понимание. realestateJamshid

1-xonali kv Maxmud tarobiyda joylashgan
1-xonali kv Maxmud tarobiyda joylashgan Навоийская область, Навои
420 000 000 сўм
6 774 194 сўм за м²
1-комн 62 м² 5/5 эт

Narpay yuliga ketishda Ruslar mazori yonida Yangi Hayot yonida joylashgan 5 qavatli dom 5 qavatida joylashgan xona +998997565637

СРОЧНО ПРОДАЁТСЯ 2ком квартира на ЖК Nest one вид на Хилтон 13-этаж
СРОЧНО ПРОДАЁТСЯ 2ком квартира на ЖК Nest one вид на Хилтон 13-этаж Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
110 000 $
2 750 $ за м²
2-комн 40 м² 13/23 эт

ПРОДАЁТСЯ КВАРТИРА! НОВОСТРОЙКА ЖК "Nest one" Комнат: 2 Этаж: 13 Этажность: 23 Вид на Хилтон ОБЩАЯ ПЛОЩАДЬ: 40кв. м СОСТОЯНИЕ: коробка Кадастр есть Адрес: Шайхантахурский район Ориентир: Tashkent city Цена: 110000 у.е. СРОЧНАЯ ПРОДАЖА Агентство недвижимости: „JZ STAR ESTATE” График работы; от 10:00 до 19:00. Дополнительная информация по Номеру +998910107779 Если не отвечают на звонки напишите пожалуйста по Telegram! Благодарим за понимание. realestateJamshid

СРОЧНО! Продаётся 3/7/7 квартира в ЖК Ташкент Сити BOULEVARD REDIDENCE
СРОЧНО! Продаётся 3/7/7 квартира в ЖК Ташкент Сити BOULEVARD REDIDENCE Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
480 000 $
4 706 $ за м²
3-комн 102 м² 7/7 эт

СРОЧНО! Продаётся квартира 3/7/7 в Жилом Комплексе Ташкент Сити Boulevard Шайхантахурский район Этаж: 7 Этажность: 7 комнат: 3 Площадь: 102.07 м2 + 30 м2 терасса Цена: 480.000 Подробности по телефону +998915567666

Продаётся 3-комната 85 000 y.e. алгортм31 3/6/9
Продаётся 3-комната 85 000 y.e. алгортм31 3/6/9 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
85 000 $
1 181 $ за м²
3-комн 72 м² 6/9 эт

Kvartira sotiladi 3 xona 6 etaj 9 etajkali dom. Uchtepa algoritm 31 - kvartal 52 dom.fransuszkiy planirofka. õzimni uyim +998903276614

Открыть карту Карта