66 707 объектов

Продаётся 3-х комнатная квартира на Ахунбабаевском массиве, до канала
Продаётся 3-х комнатная квартира на Ахунбабаевском массиве, до канала Ферганская область, Фергана
32 000 $
471 $ за м²
3-комн 68 м² 3/4 эт

3х комнатная квартира, 4х этажный дом 3 этаж, площадь 68 м2, балкон 3 метра, окна из акфы, двери из МДФ, газ, вода, свет работает бесперебоя, отремонтированная заезжай и живи, в квартире остаются кухонный гарнитур, в спальне шкаф-гардероб, занавески, жалюзи и т. д.

Andijon shahar 2mikr 1etaj 3xona qilingan SOTILADI yoki ijaraga berila
Andijon shahar 2mikr 1etaj 3xona qilingan SOTILADI yoki ijaraga berila Андижанская область, Андижан
31 000 $
525 $ за м²
3-комн 59 м² 1/4 эт

Barcha jihozlari bilan 31.000$ kami bor, ikkilamchi kreditga ham kelishamiz. oldindan 20.000 tepasini berganga variantga ham kelishamiz. Kirib yashashga tayyor jixozlangan. Avtomat kir moshina, xolodelnik ham bor faqat rasmda hali qoʻymagandik hozir bor. Qoʻshnilar zoʻr, tinch joyda. Yoʻl boʻyiga yaqin. Sentralniy zonada joylashgan. Barcha sharoitlar bor. Gaz, suv, svet zoʻr. Makler yoʻq oʻzimni uyim.

Uy sotiladi yangi
Uy sotiladi yangi Самаркандская область, Нурабад
328 000 000 сўм
4 259 740 сўм за м²
2-комн 77 м² 1/4 эт

Hamma sharoitlari bor yangitdan remont qilingan narxi yana kelishtiramiz

Уй сатылады, 22 м/р
Уй сатылады, 22 м/р Каракалпакстан, Нукус
330 000 000 сўм
4 342 105 сўм за м²
3-комн 76 м² 2/4 эт

22 м/р, 3 комнаталы, ортангы подъезд, 2 этаж квартира сатылада, локация жаксы жерде. Мектеп, садик касында Жд вокзалга 5мин, ремонт орташа, аристон, кондиционер, Бахасы 330млн. Келисимли. Тел. 975603432

Продается квартира,Xonadon sotiladi
Продается квартира,Xonadon sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
110 000 $
1 667 $ за м²
3-комн 66 м² 3/4 эт

Продается 3х комнатная квартира Массив Ялангоч Рядом Школа 190.187 Детский сад 2/3 Японская школа Ширин Базар Рядом всё находится Xonadon sotiladi 3 xonali remontlari yaxshi Maktab Bog'cha Bozorcha bor

Uy, dom, yangi Darxon 16/12/3
Uy, dom, yangi Darxon 16/12/3 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
68 000 $
932 $ за м²
3-комн 73 м² 12/16 эт

Srochno sotiladi pul kerakligi uchun arzonroq qlib beriladi.

Срочно Водник Своя кв 3х
Срочно Водник Своя кв 3х Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
63 000 $
1 050 $ за м²
3-комн 60 м² 2/2 эт

Продается СВОЯ квартира на Воднике, недалеко от центральной дороги. Трехкомнатная, переделанная в четырех, на втором этаже двухэтажного кирпичного дома. Балкон 2/6. Частично мебелерованна. Отопление и горячая вода, центральная. трубы паравого пластиковые Вблизи от медцентра. Зелёный двор, большая детская площадка. В пешей доступности, школа, садик, корзинка, базарчик, парк.

Квартира сотилади ўзимизани квартира
Квартира сотилади ўзимизани квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
69 500 $
1 053 $ за м²
3-комн 66 м² 4/4 эт

Юнус обод 6 -квартал 3-4/4/4 квартира сотилади маклер эмасман ўзимни яшап турган уйим нархи уй силага ёқса келишилади срочно сотилиши керак! 946355500

Sergili Dustlik 1, 1-49 3 xona
Sergili Dustlik 1, 1-49 3 xona Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
80 000 $
1 096 $ за м²
3-комн 73 м² 5/5 эт

Yevro remont xamma narsasin qoladi 5 etajli dom 5etaj tomi tunuka shefir bilan yopilgan Hechqanaqa muomo yuq sanuzel Razdelniy maktab bogʻcha oldida Orentir SHedever tuyxona

ЖК BINKAT 3/9/13 Yakkasaroy, новостройка
ЖК BINKAT 3/9/13 Yakkasaroy, новостройка Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
87 230 $
1 104 $ за м²
3-комн 79 м² 9/13 эт

Tezda sotiladi yangi va karobka xolatidagi uy, yana kelishiladigan joyi bor. Joylashgan joyi juda yaxshi maktab, bog'cha, shaxarga kirish yoki chiqib ketish ham juda qulay, zaprafkalar yaqin, temir yo'l vogzal va aeroport ham juda yaqin

Янгиер шахрида Уй сотилади
Янгиер шахрида Уй сотилади Сырдарьинская область, Янгиер
20 000 $
250 $ за м²
3-комн 80 м² 1/2 эт

Сирдарйо вилойати, Янгиер Шахри, (Гидрастрой), Темур Малик махалласи, Файзобод кочаси, 5-дом, 11-хонадон сотилади, Атапления бор, газ, свет, сувдан муаммо йок, маххала тинч кошнилар хам яхши.

3-х комнатная квартира
3-х комнатная квартира Навоийская область, Навои
690 000 000 сўм
11 500 000 сўм за м²
3-комн 60 м² 4/5 эт

3-х комнатная квартира в центре города. Ориентир ДК Фархад (Клубничка). Частично с мебелью и техникой. (Кухня с варочной поверхностью и духовым шкафом, холодильник, стиральная машина, кондиционер, шифоньер, детская кровать, стол, стулья)

Kvartira sotiladi yangi bozor 2xona 4-etaj galereyka dom
Kvartira sotiladi yangi bozor 2xona 4-etaj galereyka dom Навоийская область, Навои
550 000 000 сўм
8 730 159 сўм за м²
2-комн 63 м² 4/7 эт

Yangi bozor roʻparasida Gʻalaba shoh 127 4-qavat 2 xonali galereyni xonadon. Xonadon taʼmiri aʼlo darajada, balkon derazalari sifatli AKFA qilingan. Narxi 550 mln. Xonadon oʻzimniki, makler emasman. Murojaat uchun telefon raqamlarim: 90 194 63 38 99 212 19 85

Продажа 2 комнатные квартиры
Продажа 2 комнатные квартиры Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
40 000 $
727 $ за м²
2-комн 55 м² 1/2 эт

Квартира сотилади 55 кв. Опытный РТС Футситига якин Куйлик бозорга 6 км узокликда жойлашган. Комнат: 2 Этаж : 1 Этажность: 2 Цена: 40000 у.е. тел: +998887131505 Ипотекага хам берилади.

3 xonali uy sotiladi 55000$ bank ham qilib beriladi
3 xonali uy sotiladi 55000$ bank ham qilib beriladi Ташкентская область, Чирчик
55 000 $
786 $ за м²
3-комн 70 м² 5/5 эт

Sotiladi 3x xonali uy Lokatsiya Chirchiq shahar hokimyat oldida Arbat ro'parasidagi dom 5-etaj Remont yevro remont qilingan.Bank orqali ham qilib beramiz.Narxi 55 000 $. Hamma qulayliklar bor markazda joylashgan Qiziqqanlar tel qilsin:98300 8338

4 комнатная квартира
4 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
80 000 $
860 $ за м²
4-комн 93 м² 9/9 эт

Срочно продаётся квартира 4/9/9 все мебель и битовая техника остаётся аринтир метро юнусабад в долЬ дороги ипотека есть!

Продам свою 4 комнатную квартиру 8й этаж 8 этажного дома
Продам свою 4 комнатную квартиру 8й этаж 8 этажного дома Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
140 000 $
1 308 $ за м²
4-комн 107 м² 8/8 эт

Продам свою квартиру, теплый пол, 2 сан узла, четвертая комната - глухая (без окон), 107 квадратов, инфраструктура очень развитая, адрес: Паркент 170 (недалеко от паркентского базара)

Uy Sotiladi Yangi yaxshi uy shinam
Uy Sotiladi Yangi yaxshi uy shinam Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
70 000 $
1 250 $ за м²
2-комн 56 м² 3/3 эт

Assalomu alaykum UY SOTILADI,Chilonzor 26 kvartal, 6 Dom, 3 padez, 3Qavatda,56kvadrat,Balkon2/6 Maktab Boqcha yaqin Xujjati joyida Svet gazdan muommo yuq uy zur xolatda

Продаю свою Квартиру, В ипотеку тоже рассматриваю
Продаю свою Квартиру, В ипотеку тоже рассматриваю Ташкентская область, Янгиюль
28 000 $
538 $ за м²
2-комн 52 м² 2/2 эт

Тошкент вилояти Янгийўл тумани Бог куча 8.6

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
65 000 $
1 083 $ за м²
2-комн 60 м² 3/17 эт

Kvartira sotiladi hech yangi novostroyka Telefon:953326600

Открыть карту Карта