66 269 объектов

уй сотилади арентор Гунча кинотеатор 9 этажлини 7-этажи.
уй сотилади арентор Гунча кинотеатор 9 этажлини 7-этажи. Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
110 000 $
1 486 $ за м²
3-комн 74 м² 7/9 эт

мурожат учун телфонлар: +99894 243 95 27 +99890 024 82 09 манзил: Ц 27 Бог куча 2-уй 38-хонадон

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Навоийская область, Учкудук
350 000 000 сўм
2-комн 2/3 эт

Квартира сотилади Адрес: узбекистан 5.5 Ремонт: орта Хамма кулайликларга ега холодильник, кирмошина, телевизор, кондиционер, микравалновка, +2 та тикув машинаси бн битаси ф4 жак битаси оверлок 2 сихам йанги Нархи 350 милион Тел: 99 380 3250

4/6/9 Дворец Авиастроителей
4/6/9 Дворец Авиастроителей Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
95 000 $
950 $ за м²
4-комн 100 м² 6/9 эт

- Звоните или пишите в Telegram: BoychenkoBogdan - Telegramda qo'ng'iroq qiling yoki yozing: BoychenkoBogdan Рус. : Продается 4-х комнатная квартира напротив Дворца Авиастроителей, недалеко от базара Кадышева (бывшая улица Лисунова 1). Большая квартира: общая площадь - 100кв. м, кухня - 11кв. м., большой зал - 25кв. м., высокие потолки - 3.30м. Хорошее расположение: в доме есть банк, во дворе - 166 школа, рядом - много фастфуда и кафе. Отличный двор - крытые парковки, искусственное поле, детские площадки, аккуратные подъезды. Преимущества: - благоустроенный двор (бесплатный доступ для жильцов) : искусственное футбольное поле, крытые парковки, детские площадки. - отличная инфраструктура: во дворе дома находится 166 школа, рядом - разные точки питания (Evos, Oqtepa lavash и др. ), частные и государственные больницы, банк, парк возле дворца авиастроителей. - большая квартира: 100 кв. м., высота потолков - 3.20 м., отлично подойдёт под ремонтный проект. Uz.: Aviasozlik saroyi qarshisida, Kadishev bozori yaqinida (sobiq Lisunov ko'chasi 1) 4 xonali kvartira sotiladi. Katta kvartira: umumiy maydoni-100 kv.m, oshxona-11 kv.m., katta zal - 25 kv.m., baland shiftlar-3,30 m. Yaxshi joy: uyda bank, hovlida 166 maktab, yaqin atrofda ko'plab tez ovqatlanish va kafelar mavjud. Ajoyib hovli-yopiq to'xtash joylari, sun'iy maydon, o'yin maydonchalari, toza kirish joylari. Afzalliklari: - obodonlashtirilgan hovli (aholi uchun bepul kirish): sun'iy futbol maydoni, yopiq to'xtash joylari, o'yin maydonchalari. - ajoyib infratuzilma: uyning hovlisida 166 ta maktab, yaqin atrofda turli xil ovqatlanish joylari (Evos, Oqtepa lavash va boshqalar), xususiy va davlat kasalxonalari, bank, samolyot ishlab chiqaruvchilar saroyi yaqinidagi Park mavjud. - katta kvartira: 100 kv.m., ship balandligi - 3,20 m., ta'mirlash loyihasi uchun juda mos keladi.

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ферганская область, Маргилан
22 500 $
331 $ за м²
2-комн 68 м² 3/4 эт

Kvartira sotiladi! Kambinatda 3-etaj 2xonalik jixozlari bilan birga narxi 22 500$ mo'jal 6-Poliklinika yonida

Tezda 3xonali kvartira sotiladi 1-etaj
Tezda 3xonali kvartira sotiladi 1-etaj Бухарская область, Бухара
50 000 $
568 $ за м²
3-комн 88 м² 1/4 эт

Buxoro shahar Mustaqillik 56/3-uy 41-xonadon tezda sotiladi.1-etaj 3xonali 2tarafi agorot 4xonali qilingan padvali bor remonti o'rtacha g'ishtli uy

Uy sotiladi. Sayiljoy mahallasi.
Uy sotiladi. Sayiljoy mahallasi. Джизакская область, Джизак
29 000 $
330 $ за м²
3-комн 88 м² 5/5 эт

Uy sotiladi. Narxi 29.000$ Kelishamiz. Chiroyli narxda.

24микрайонда еки болмели дом асты усти болек сонын биринши этаждагы
24микрайонда еки болмели дом асты усти болек сонын биринши этаждагы Каракалпакстан, Нукус
210 000 000 сўм
3 818 182 сўм за м²
2-комн 55 м² 1/1 эт

24мик районда еки болмели дом сатылады 210милонга беремин арты алдында жери бар биринши этажда кирпичный дом

4 xonalik kvartira sotiladi. Olmazor tumani Nurafshon ko'chasi. Sebzor
4 xonalik kvartira sotiladi. Olmazor tumani Nurafshon ko'chasi. Sebzor Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
160 000 $
1 168 $ за м²
4-комн 137 м² 5/5 эт

Toshkent shaxar, Olmazor tumani, Nirafshon ko'chasi, Riviera savdo markazining ro'parasida. 4xonali kvartira sotiladi. 5qavatli uy 5-qavatda. 137kv.

Продается Спутник 15 1/2/5
Продается Спутник 15 1/2/5 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
550 000 000 сўм
13 414 634 сўм за м²
1-комн 41 м² 2/5 эт

-Продается однакомнотная квартира -спутник 15 второй этаж -Санузел совмещенный -Отличное расположение -В шаговой доступности: Дед сад, магазины, школы, паликлиника. -Общая площадь 41.39 кв. м -Тип строения: панельный

Своя квартира, 43 этаж, Супер вид в город ЖК PIRAMIT TOWER Коробка 4/4
Своя квартира, 43 этаж, Супер вид в город ЖК PIRAMIT TOWER Коробка 4/4 Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
330 000 $
3 143 $ за м²
4-комн 105 м² 43/48 эт

Своя квартира, 43 этаж, Супер вид в город, Срочно продаю Piramit Tower с прекрасным видом на город. Яккасарайский район Жк Piramit Tower Продается коробка срочно Монолитный дом Кадастр скоро 4/43/48 104,48м2 Цена-330,000$ Все остальные подробности по телефону Торг уместен!

Srochna Uy sotiladi 1 xonali navastroyka
Srochna Uy sotiladi 1 xonali navastroyka Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
39 000 $
1 114 $ за м²
1-комн 35 м² 5/8 эт

1 xonali uy yangi qurilgan kadastri bor 8 etajli dom 5 etajda joylashgan qoshnila kochib kelib bogan atrofida bog'cha, maktab, magazin, paliklinika, balnitsa masjid bor yasha uchun zor joylashgan lokatsa kokcha

Срочна уй сотилади
Срочна уй сотилади Ташкентская область, Паркент
35 000 $
467 $ за м²
3-комн 75 м² 2/2 эт

Паркент тумани бузилган дарвозада 3 хонали квартира сотилади. Хамма шароитлари бор. Колган малумотлар телефонда 994992318

Toshkent viloyati Yangiyoʻl shahar
Toshkent viloyati Yangiyoʻl shahar Ташкентская область, Гульбахор
420 000 000 сўм
8 750 000 сўм за м²
2-комн 48 м² 3/4 эт

Yangiyoʻl shahar artikova da 2 xonali uy sotiladi narxi 32 000 $ keliwamiz.4 etajkali dom 3 etaj remont yaxshi sharoitlar bor maktab bogʻcha bolalar oʻyingohi mavjud

Продаю СВОЮ 3х ком-ую квартиру СРОЧНО с первых рук
Продаю СВОЮ 3х ком-ую квартиру СРОЧНО с первых рук Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
59 500 $
735 $ за м²
3-комн 81 м² 2/2 эт

Квартира очень теплая, имеется свое индивидуальное отопление. Вся Мебель остаётся, телевизор, холодильник, полностью ВСЕ. Рядом вся инфраструктура развита. 2,5 км рядом центральный рынок Food city. Стартовая цена 59500 тыс у.е. Звоните по номеру +998909683123 Вера

Yangi Darxon 2 land haus Navastroyka
Yangi Darxon 2 land haus Navastroyka Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
67 000 $
817 $ за м²
3-комн 82 м² 13/16 эт

Yangi darhon 2 da 3 hona uy 82 kvadrat xonalari adelna Kadasrti chiqqan tayyor xonalari adelna shundoq kirib yashidigan uy kadastr o'zimi nomimda uyi ipateka qb osezam bo'ladi

2 хонали кирпичный 6 метр веранда Уй сотилади
2 хонали кирпичный 6 метр веранда Уй сотилади Ферганская область, Янги Маргилан
20 000 $
267 $ за м²
2-комн 75 м² 4/4 эт

2 хонали, 6 метр веранда + газхона + хамом, ( 3 хонали килса болади), 50 метр да Давлат богчаси, 70 метода оилавий поликлиника, 100 метода мактаб жойлашган, котта йулдан 50 метр ичкарида, магазин, парковка, боллар майдончаси хуллас хамма шароит 1000% бор. комунал таминоти Зур, Уй файзли ва баракали хонадон.

Срочнооо продаётся на паркентском жк
Срочнооо продаётся на паркентском жк Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
170 000 $
1 133 $ за м²
4-комн 150 м² 3/8 эт

Продаётся квартира с авторским ремонтом! Квартира полностью меблирована + техника. 4 спальня 2 сан узла и кладовая! общая кВадратура 150

Продаётся двух комнатная квартира без ремонта своя. 6 этаж
Продаётся двух комнатная квартира без ремонта своя. 6 этаж Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
72 000 $
1 143 $ за м²
2-комн 63 м² 6/9 эт

Двух комнатная своя квартира. без ремонта. этаж-6.панельный дом. комнаты раздельные.

Квартира на Юнособаде 6
Квартира на Юнособаде 6 Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
70 000 $
1 167 $ за м²
2-комн 60 м² 3/4 эт

Продам квартиру на юнусобаде 6 возле американского посольства. 2/3/4. кирпич спец план тел 971117556.

Продаётся квартира из сергили 1
Продаётся квартира из сергили 1 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
53 000 $
1 000 $ за м²
2-комн 53 м² 5/5 эт

Продаётся 3-ком кв евро ремонт без маклерa. 2 xona 3 xonali qilingan evro remont maklersiz narxi kelishiladi

Открыть карту Карта