65 848 объектов

Квартира продаётся сотилади. Янгийўл шахар Перрсидский
Квартира продаётся сотилади. Янгийўл шахар Перрсидский Ташкентская область, Янгиюль
48 000 $
500 $ за м²
3-комн 96 м² 3/4 эт

Продаёться 3 комнатная квартира Город Янгиюль Персидская 337 около уз~маркета ремонт хороший. Цена договорная 3 этаж 4 этажного дома. 932439977 932528833. 983377107

Продам свою 2-х ком кв Учтепинский р. фархадский рынок Г9А дом 1
Продам свою 2-х ком кв Учтепинский р. фархадский рынок Г9А дом 1 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
59 000 $
1 341 $ за м²
2-комн 44 м² 3/4 эт

Учтепинский р. Г9А квартал Дом вдоль дороги Ор. фархадский рынок, OAZIS 2/3/4 Общая площадь 44м Техника Мебель новая Тип строения Панельный Раздельная планировка Сан. узель Смежная Мебель Да Техника Да Цена 63000 Телефон Telegram +99 833 921 08 08

Қорасаройда 3хона сотилади2этажли уц
Қорасаройда 3хона сотилади2этажли уц Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
60 000 $
1 071 $ за м²
3-комн 56 м² 2/2 эт

Қорасаройда 3хона сотилади узимники ремонти уртача 2этажли до6мни 2чи этажи тинч жойда жойлашган бузиладиган жой енги уй беради пул зарил сотвомман

Уй сотилади срочна
Уй сотилади срочна Ташкентская область, Янгиюль
55 000 $
786 $ за м²
5-комн 70 м² 1/1 эт

4 этажли гиштли уйни 1-этажида, 3 хонали 5 хонага айлантирилган, янги евро ремонт килинган 70 кв² лик уй сотилади. Уйда: 2 та хаммом ва туалет 2 та кондиционер Gree 12 талик 1 та автомат кир ювиш машинаси 8 кг Двухконтурный печь Теплый пол Акрылдан кухонный мебель Турецкий газ плита+вытяжка Сув насос Wi-fi+уй телефони Уралган ховлича+сури Мевали дарахтлар Уй ичидан подвалга тушилади Кирасизу яшайсиз расходи йук Личкага ёзсангиз расм ва видео юбораман. Ориентир: Янгиюль табака+Хавас маркет +998992640030 +998901232121

Сергели. 4 хона. ДУПЛЕКС. Новостройка
Сергели. 4 хона. ДУПЛЕКС. Новостройка Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
115 000 $
1 018 $ за м²
4-комн 113 м² 2/3 эт

Сергелида 3 қаватли ғиштли новостройка (2021 йилда қурилган). Қават 2-3. ДУПЛЕКС! Хоналар сони 4та + ошхона. Умумий майдони 113 кв. м. Санузеллар сони 2та. Евроремонт. Мебель ва техника. Метрогача 600 метр. (4-бекат) Ориентир: Сергели хокимияти, Малика тўйхонаси. Сергели-8 рўпараси.

продаются две квартиры на одном этаже на квартале конструкторове
продаются две квартиры на одном этаже на квартале конструкторове Ташкентская область, Чирчик
48 000 $
706 $ за м²
3-комн 68 м² 2/4 эт

Продаются две квартиры 2х и 3х комнатные на втором этаже на одной площадке, в кирпичном доме 77 планировки, Рядом набережная и парк в городе Чирчике 3 х комнатная квартира площадь 68 м", 2х комнатной 58 м". Цена 3 х комнатной 48000 $ 2х комнатной 42000$. Также рассматриваем обмен на квартиру в Ташкенте

Продаётся 4 комн. Квартира
Продаётся 4 комн. Квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
93 000 $
1 177 $ за м²
4-комн 79 м² 3/4 эт

Срочно п родаётся своя 4-комн квартира на массиве Феруза 1. Ремонт средний. Кухня очень большая Есть балкон. Реальному покупателю небольшой торг. Тел. +998 90 961 72 53 +998 90 186 18 78

Kvartira 2 xonali Superda 52 kv
Kvartira 2 xonali Superda 52 kv Самаркандская область, Самарканд
35 500 $
683 $ за м²
2-комн 52 м² 2/2 эт

Kvartira 2 xonali 52 kv Samarqand shaxar superda femili parkga 4 km yaqin joyda joylashga Kvrtira jixozlari bilan odam yashamagan

Uchtepa tumani 23 mavze 69 uy
Uchtepa tumani 23 mavze 69 uy Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
110 000 $
1 196 $ за м²
4-комн 92 м² 3/9 эт

Uy sotiladi Tuman:Uchtepa Mavze:23 Uy:69

Продаю 3/4 комнатеую
Продаю 3/4 комнатеую Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
75 000 $
872 $ за м²
4-комн 86 м² 12/12 эт

Продаю свою 3*4 комнатную квартиру. На алгоритме 30 квартал. Комнаты раздельные. Все в шаговой доступности. Базарчики, школы, урикзар не далеко. Стоит новый лифт. Вся подробная информация по телефону. +998998879651 +998900395077

Кушбеги 1-этаж+ подвал
Кушбеги 1-этаж+ подвал Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
121 000 $
1 494 $ за м²
3-комн 81 м² 1/9 эт

Кушбеги 1-этаж+подвал+ огород+ балкон нежилоега яхши вариант Реални оладганла тел ксн 944023222

3 хонали уй 5 этажка
3 хонали уй 5 этажка Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
80 000 $
1 212 $ за м²
3-комн 66 м² 3/5 эт

Adres: 23-28-20 agar kelish sak mebelardiyam qoship beraman

Срочно продаётся коттедж
Срочно продаётся коттедж Бухарская область, Бухара
75 000 $
500 $ за м²
5-комн 150 м² 3/3 эт

Коттедж сотилади хамма жихозлари билан бартер уй мошина билан хам булади Орр: 18 автобаза

Квартира юнусабад 15 кв
Квартира юнусабад 15 кв Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
100 000 $
1 163 $ за м²
5-комн 86 м² 3/5 эт

Квартира Юнусабад 15кв 5 хонали уй 86.2 м2 Мебеллари билан сотилади Мурожаат учун телефон +998909664779

! СРОЧНО! Продается квартира
! СРОЧНО! Продается квартира Ташкентская область, Мирабад
70 000 $
1 228 $ за м²
3-комн 57 м² 1/4 эт

! СРОЧНО! Продается квартира в тихом районе, ориентир саракулька Американская школа. Четырех этажный кирпичный дом. Первый этаж. Полноценная двушка (77 серия) переделанная в 3х комнатную. Центр города, двор очень спокойный и дружелюбный. Имеется два огорода, собственный подвал. Средний ремонт. Все в шаговой доступности.

2 honali uy sotiladi
2 honali uy sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
59 000 $
1 054 $ за м²
2-комн 56 м² 5/9 эт

2 honali dom sotiladi manzil Uchtepa tuman 18 avtobus saroyi ro'parasida Tel 998853922 998150668

Zangata meskambinat
Zangata meskambinat Ташкентская область, Уртааул
27 000 $
844 $ за м²
1-комн 32 м² 1/4 эт

Assalomu alaykum 1xonali uy sitiladi.27ming deyapmiz kami bor

Карши шахрида дом сотилади 2 хонали
Карши шахрида дом сотилади 2 хонали Кашкадарьинская область, Карши
370 000 000 сўм
4 868 421 сўм за м²
2-комн 76 м² 1/2 эт

Яшаш учун барча шароитлар мавжуд ва кулай жойда жойлашган дом сотилади.

Srochni sotiladi
Srochni sotiladi Ферганская область, Фергана
18 500 $
343 $ за м²
1-комн 54 м² 2/5 эт

Birhonali uy Oxinbabayski masif zakanal sotiladi

2 хоналик 71.4 кв. м
2 хоналик 71.4 кв. м Бухарская область, Бухара
395 000 000 сўм
5 486 111 сўм за м²
2-комн 72 м² 4/6 эт

Канечка бозор ради. 6 каватли домни 4 каватида. Лифт бор ишга тушган. Коробка, электр ишлари булган. 17 йиллик 18% кредити булиб хозирда 208.000.000 колдиги бор. Канака вариант булса келишилади.

Открыть карту Карта