66 269 объектов

Mirabad Avenue Продается 3 комнатная квартира ремонт Ул. Кунаева
Mirabad Avenue Продается 3 комнатная квартира ремонт Ул. Кунаева Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
269 000 $
4 076 $ за м²
3-комн 66 м² 6/9 эт

Продаётся 3-х комнатная квартира ЖК Mirabad Avenue Ориентир: Гостиница Россия, Госпитальный, ул. Кунаева 3-ая линия Комнат: 3 Этаж: 6 Этажность: 9 Общая площадь: 66 м2 Состояние: Дизайнерский ремонт Дорогая Мебель+Техника Franke Цена: 269.000 y.e. +998909946644 Улугбек

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Коканд
45 000 $
682 $ за м²
3-комн 66 м² 3/4 эт

Экстренный. Доктор хаус оркасида жойлашкан 138дом. Квартира 2хона 3хона килинган янги евро ремонт. Мебеллари колади. 8М Веранда. Газ, СУв, Свет муаммоси йок. Иситиш ва совутиш тизими мавжут (2х Контурный котел-Кондеционер)

Karimbek restaranga yaqin 2xona
Karimbek restaranga yaqin 2xona Сурхандарьинская область, Термез
190 000 000 сўм
3 392 857 сўм за м²
2-комн 56 м² 3/5 эт

Manzil karimbek restarani shesnatsad supsiydali uy oyiga 2.900 ming ciqadi 4 yildan kyn kutariladi malumot ucun +998902267070 ga tel qiling

Двухкомнатная квартира
Двухкомнатная квартира Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
11 538 462 сўм за м²
2-комн 39 м² 3/4 эт

Продается 2-х комнатная квартира в центре города Навоий

ТАШҚИ ДЕВОРИ ИККИ ҒИШТЛИ 3 хонали квартира хамма шароити билан.
ТАШҚИ ДЕВОРИ ИККИ ҒИШТЛИ 3 хонали квартира хамма шароити билан. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
100 000 $
1 471 $ за м²
3-комн 68 м² 3/7 эт

Сергели 6А дахаси мошина бозорни орқасида ТАШҚИ ДЕВОРЛАРИ ИККИ ҒИШТЛИ. ПИШГАН ҒИШТДАН. Потолок баландлиги 3 метр. Квартира ҳолати зўр. Бозор, метро ва супермаркет яқинида жойлашган. Янги 24 тали кондиционер, мягкая мебель, спальный гарнитур, стол стул, двухкамерный LG холодильник, 55 дюмли самсунг qled smart телевизор, 8 килоли LG кирмошиналари бор. Янги гиламлар тўшалган. Иситиш тизими - автоном двухконтор котел.

Квартира Сергели Янгихает 8 участка 3/2/7
Квартира Сергели Янгихает 8 участка 3/2/7 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
80 000 $
1 111 $ за м²
3-комн 72 м² 2/7 эт

Иш вактида телефон кутаролмасам телеграмда мурожат килинг!

Yashnobod evro remont kvartira
Yashnobod evro remont kvartira Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
85 000 $
1 164 $ за м²
3-комн 73 м² 2/4 эт

Продаётся отличная банковская 2-х комнатная квартира (переделана на трёх комнатную) по адресу: 2-даха Слонима 20 в Яшнабадский район. Квартира общей площадью 72,0 кв. м с кухней на 2-ом этаже 4-этажного дома с окнами. Дом 2009 года постройки расположен в районе, всего в 15 минутах от станции метро Дустлик. В шаговой доступности продуктовые магазины и торговый центр, остановки транспорта, средняя образовательная школа и детский сад. В доме установлено видеонаблюдение. Квартира теплая и уютная, удобная планировка, раздельные комнаты. Высота потолков 3,20 метров. Санузел в квартире раздельные установлены счётчики. Состояние квартиры новый, сделан евро ремонт. Продаётся вместе с бытовой техникой (состояние новое). Цена обговаривается…

Янгиюл Гулбахор 1 хонали уй
Янгиюл Гулбахор 1 хонали уй Ташкентская область, Янгиюль
30 200 $
774 $ за м²
1-комн 39 м² 3/5 эт

5 каватли дом. 3-кават 1 хона. Нархи келишилади. Новостройка. Топлый пол бор, отопление бор, двухконтурный ко́тёл бор. Банк о́ркали гаплашса бу́лади. +998942754125

Yangi hayot sputnik 16
Yangi hayot sputnik 16 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
75 000 $
1 103 $ за м²
3-комн 68 м² 4/5 эт

Bez makler 2 xona 3 xona qilingan Yevro remont Narsalari bilan qoladi Batafsil telefonda +998978039090

Срочна продаётса дом состаяня хароший
Срочна продаётса дом состаяня хароший Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
160 000 $
1 455 $ за м²
7-комн 110 м² 1/1 эт

Згридний дом от города юунс обода 5км внутри 10 сотх 7 комата жилой 5 2 каробка криша закрыт. Одделний фундамент для 5 конта гатова. Подвал есть. На бонус подарок внути дома дополнителни 1 ситх без дакумента

Sotiladi: 3 xonali 3-qavatdan gʼishtli qulay uy - Qarshi, Most yoni
Sotiladi: 3 xonali 3-qavatdan gʼishtli qulay uy - Qarshi, Most yoni Кашкадарьинская область, Карши
472 000 000 сўм
6 293 333 сўм за м²
3-комн 75 м² 3/7 эт

Sotiladi! Qarshi, Most yonida - 3 xonali uy (75 kv.m) - 3-qavat, liftli 7 qavatli bino - Derazalardan Saylgoh va Agora bozori manzarasi - 2 konturli kotyol, 500L yangi suv bachok, konditsioner Narxi: 6.3 mln/kv.m → 472 mln so‘m (kelishiladi) E'lon amal qiladi: 27.10.2025 Qo‘ng‘iroq: 99-664-20-14 / 99-665-20-14 Markazda yashash, qulaylik va sarmoya - bir joyda. Batafsil ma'lumot uchun: 99-664-20-14, 99-665-20-14

3 xonali joy sotiladi 4 meqrayun
3 xonali joy sotiladi 4 meqrayun Хорезмская область, Ургенч
35 000 $
455 $ за м²
77 м² 5/5 эт

Uy saxarani orqasida 3 xonali kvartira satiladi savola busa tel qilasizlar 5 etaj

Пентхаус в новостройке 192 кв метр 8-9 этаж
Пентхаус в новостройке 192 кв метр 8-9 этаж Самаркандская область, Самарканд
85 000 $
443 $ за м²
3-комн 192 м² 8/9 эт

Пентхаус 192 кв метр 8-9 этаж коробка, адрес озод шарк 50 дом

Продаётся 2к квартиру
Продаётся 2к квартиру Навоийская область, Зарафшан
33 000 $
471 $ за м²
2-комн 70 м² 4/4 эт

Полечудес якинида мактаб садик баниса мачит ёнида локацияси кулай жойда.

Apartment 3/7/7 with furniture and appliances in Yunus-Abad
Apartment 3/7/7 with furniture and appliances in Yunus-Abad Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
148 765 $
1 932 $ за м²
3-комн 77 м² 7/7 эт

Number of rooms: 3 (three-room) Yunus-Abad district, 7th quarter (section) For sale New building Favorite 3/7/7 Spacious kitchen, parent's bedroom, two children's bedrooms, pantry. Total area 77.73 sq.m. Fresh Euro renovation. We did high-quality renovations for ourselves with love, we are selling because we are moving to a private house. Furniture and kitchen equipment from Hofmann. Floor heating. The windows are equipped with blinds with a motor and a remote control panel. Landmark: American Embassy, Alphaganus Institute. Key on the day of registration. Nearby there are schools, pharmacies, Korzinka, Safia, FeedUp, LesAiles, Uzum, cafes, shops, and a bus stop. Convenient location in all respects. There is parking and a children's playground.

Kvartira в Шайхантахурском районе Продаётся 2/9/16 на ЖК Малика
Kvartira в Шайхантахурском районе Продаётся 2/9/16 на ЖК Малика Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
58 800 $
805 $ за м²
2-комн 73 м² 9/16 эт

Новостройки на этапе котлована От Застройщика Шайхонтохурский район Малая кольцевая дорога, 61 Ориентир: ТК "Малика" Цена: 800 у.е. за м2 Комнат: 3 Этаж: 9 Этажность: 16 Площадь: 73,5 м2 Оплата 100% +998983383336

Уй сотилади / Жиззах вилояти / Пахтакор тумани / Самарқанд МФЙ
Уй сотилади / Жиззах вилояти / Пахтакор тумани / Самарқанд МФЙ Джизакская область, Пахтакор
27 000 $
403 $ за м²
3-комн 67 м² 2/2 эт

3 хонали уй / Мехмонхона, 2 та ётоқхона, балкон ва ошхона алохида-алохида, душ ва ошхонада иссиқ/совуқ сув линия ўрнатилган. Хожатхона мавжуд ва канализатсиясига уланган. Уйда иситиш тизими (атаплена) йўқ. Кондитционер (12 талик) мавжуд. Мурожаат учун: +998911950094 Шахриддин +998943439569 Ханифа опа Нархи келишилади!

Недвижимость. Продажа квартир
Недвижимость. Продажа квартир Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
68 000 $
618 $ за м²
6-комн 110 м² 9/9 эт

Сергели Строительныйда 4 хона квартира сотилади. 6 хона килинган. Умумий майдон 110 кв/м. 4/9/9. Лифт енги. 12 метро бекатига 200 метр. Ипотека хам мавжуд. 68000. Ипотекага нарх узгаради. Келиишилади. 997633961

Kvartira sotiladi 109 kv srochna narxini kelishiladi
Kvartira sotiladi 109 kv srochna narxini kelishiladi Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
165 000 $
1 514 $ за м²
3-комн 109 м² 4/9 эт

Kvartira sotiladi mebili bn evro remont yangi odam yashamagan banksi yangi Dom, qogan malumotla telefonda

3xonali uy sotiladi
3xonali uy sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
41 000 $
513 $ за м²
3-комн 80 м² 1/5 эт

Manzil: Yashnabod 4 bekat olmos bekati ichkariga200metr kiriladi kadeshva bozoriga ham.yaqin iltifot mahalla yangi novostroyka dom etaj-1 hama sharoitlari bor xoxlasila ofis qisila boladi srocna pul kerakligini ucun sotilvot narxining kelish tirik beramiza bervoramza

Открыть карту Карта