67 609 объектов

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
45 000 $
1 552 $ за м²
1-комн 29 м² 4/5 эт

Продается квартира в кирпичном доме на 4 этаже пяти этажного дома

Шахар марказидан Дом сотилади
Шахар марказидан Дом сотилади Кашкадарьинская область, Карши
35 000 $
354 $ за м²
3-комн 99 м² 1/4 эт

Шахар Марказидан барча кулайликларга эга Евро усулда тамирланган 2 хона, 3 хона килинган уй, ичидаги барча жихозлари билан биргаликда сотилади сотилади. Уй 1 каватда жойлашган, ташкарисида 1,5 сутик ери бор. Мевали дарахтлар экилган, машина кирадиган жойи бор. Подвал ва Кладовкаси хам мавжуд. Уйда коладиган жихозлар: 42 LJ телевизор, Аристон, LJ автомат кир мошина, Холодильник яп янги ва уй жихоз мебеллари. Уйга шундай кириб яшайсиз хамма нарсаси тайёр. Мулжал: Пахтазор-1 мфй, Яшил Бозор орка тарафида. Тел: +998912116526

Уй сотилади 3 хонали 430 млн
Уй сотилади 3 хонали 430 млн Кашкадарьинская область, Карши
430 000 000 сўм
5 810 811 сўм за м²
3-комн 74 м² 4/4 эт

Карши шахар пахтазордан 3 хонали 4 этаждан уй сотилади нархи 430 млн тел 918148898

Квартира сотилади тез ва арзон
Квартира сотилади тез ва арзон Бухарская область, Вабкент
35 000 $
368 $ за м²
4-комн 95 м² 1/2 эт

Уй сотилади тез ва арзон болницани оркасида

Срочно продается 3х комнатная квартира город Каган
Срочно продается 3х комнатная квартира город Каган Бухарская область, Каган
16 500 $
204 $ за м²
3-комн 81 м² 1/4 эт

Срочно продается 3х комнатная квартира в город Каган Площадь 81 кв Квартира своя. Адрес: город Каган улица Ватанпарвар дом 37 квартира 1 Ориентир: 4-школа в город Каган Телефон: +998777776066; +998977547233.

1 хонали уй срочно сотувда
1 хонали уй срочно сотувда Сурхандарьинская область, Термез
250 000 000 сўм
6 097 561 сўм за м²
1-комн 41 м² 4/4 эт

5-микро района 1 хонали уй срочно сотилади уйда отопления, Аристон бор уй ремонт талаб Уйни эгасиман маклер йук

4 мавзеда дукон сотилади
4 мавзеда дукон сотилади Сырдарьинская область, Гулистан
30 000 $
750 $ за м²
2-комн 40 м² 2/2 эт

Зудлик билан 4 -мавзеда дукон сотилади келишилган холда

Карасу 6 базарчик 3+1/1/5
Карасу 6 базарчик 3+1/1/5 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
93 000 $
1 011 $ за м²
4-комн 92 м² 1/5 эт

+998946216341 +998998877550 продажа квартиры в Мирзо-Улугбекском районе ортир на массиве Карасу 6 3 комнаты +1

Продаеться Квартира в новостройке
Продаеться Квартира в новостройке Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
78 000 $
987 $ за м²
3-комн 79 м² 9/10 эт

Продаётся квартира в новостройке жилого комплекса Гулобод -дуплекс двухъярусная этаж 9+10. Потолки полноценные 3.3 на 10 этаже. Квадратура 79 кв. м. Коробка. Без ремонта. Дом новостройка в хорошем районе Шайхонтохур. С видом на Ташкент Сити. Рядом есть магазины, метро, школы, дет сады, больница. Базар всё в шаговой доступности. Тел. 99-860-21-71

Продажа квартира на Юнусабаде 14 квартале
Продажа квартира на Юнусабаде 14 квартале Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
95 000 $
1 033 $ за м²
4-комн 92 м² 4/5 эт

Продаёться 4- комнатная квартира на Юнусабаде 14 кв. 4/4/5 доме. цена 95000$ маклеры не беспокоит тел: (97)7007951.

2 xonali uy 4 qavat 56.31 kv.m
2 xonali uy 4 qavat 56.31 kv.m Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
850 000 000 сўм
15 178 571 сўм за м²
2-комн 56 м² 4/5 эт

Kelishib olsa boʻladimi. Sal kelishsa boʻladimi

Продажа недвижимости квартиры
Продажа недвижимости квартиры Ферганская область, Фергана
15 500 $
258 $ за м²
2-комн 60 м² 8/8 эт

Фаргона шахар ваи чоррахасида янги курилган домди кридетли субсидияга чиккан 8этажлик домди 8 этажида 2 хонали 60кв 1 йил кридети туланган ойлик 3400000 мингдан 15500$ келишилади вариянтгаям келишилоради 97 665 56 00

Продается квартира
Продается квартира Ферганская область, Кувасай
15 000 $
417 $ за м²
1-комн 36 м² 1/4 эт

Продается теплая и уютная однокомнатная квартира в городе Кувасае. К квартире прилагается ухоженный сад с огородом и плодовыми деревьями.

Kvartira sotiladi srochniy
Kvartira sotiladi srochniy Андижанская область, Андижан
55 000 $
688 $ за м²
4-комн 80 м² 1/3 эт

Zudlik bilan uy sotiladi, stalinka Orientir, Toshkent premium toyxona

Продаю 3х комнатную КВ на 3-этаже г Каган
Продаю 3х комнатную КВ на 3-этаже г Каган Бухарская область, Каган
32 500 $
451 $ за м²
3-комн 72 м² 3/3 эт

Продоеться 3х комнатная КВ на 3 этаже 72квадрат год постройки 1993, кирпичный Все удобства есть заходи живи 90% мебель остаёться есть огород парковочное место на 3 машины + тапчан Зелёный двор, рядом парк расположение очень хороший элитный тихий район. 10 лет назад делали ремонт качественно

Зудлик билан Андижон шахар марказида жойлашган 2 хонали уй сотилади
Зудлик билан Андижон шахар марказида жойлашган 2 хонали уй сотилади Андижанская область, Андижан
35 000 $
648 $ за м²
2-комн 54 м² 5/5 эт

Андижон шахар марказида толик тамирлан чикган хамма шароитлари мавжуд булган 2 хонали уй сотилади. Хамма жизолари мавжуд тезникалари хам янги урнатилган. 2 конторли иситиш тизими урнатилган. Уй узимники тугридан тугри келишиладиган жойи бор

Продается 2 комнатная квартира, 87,17 КВ. м, за кв. м 8млн. сум
Продается 2 комнатная квартира, 87,17 КВ. м, за кв. м 8млн. сум Самаркандская область, Самарканд
56 000 $
644 $ за м²
2-комн 87 м² 6/7 эт

Новостройка, дом заселен, удобное место расположения

Prodayu dom dvor.
Prodayu dom dvor. Самаркандская область, Самарканд
2 000 000 000 сўм
333 333 333 сўм за м²
8-комн 6 м² 1/1 эт

Prodayu dom 6,2 sotika podrobno po tel 905036526.

1 хонали уй Ангор туман Дехқон бозоири орқасида
1 хонали уй Ангор туман Дехқон бозоири орқасида Сурхандарьинская область, Ангор
205 000 000 сўм
5 540 541 сўм за м²
1-комн 37 м² 4/5 эт

Ангор тумани Дехқон бозор олдида 1 хонали уй сотилади 5 қаватли уйнинг 4 қаватида жойлашган. Хеч ким яшамаган. Хамма нарсаси бор янги турипти ишлатилмаган, қолдириб кетилади. Уйнинг майдони 37 кв метр. 235 милн, ЕТМАЙ ҚОЛСА КУТИШГА КЕЛИШАМИЗ, Олиб сотарники эмас. Қарздорлиги, кредити йўқ. Иккиламчигаям келишамиз

2x комнатная квартира срочно продается
2x комнатная квартира срочно продается Сырдарьинская область, Сырдарья
27 000 $
250 $ за м²
2-комн 108 м² 1/2 эт

жудахам срочни сотилади 2хонали дом собир рахимовда 3дом 2кв алока учун +998950457008

Открыть карту Карта