66 269 объектов

Продаётся 3 комнатная квартира в центре города без кредита.
Продаётся 3 комнатная квартира в центре города без кредита. Каракалпакстан, Нукус
750 000 000 сўм
7 142 857 сўм за м²
3-комн 105 м² 2/4 эт

Продаётся 3 комнатная квартира в центре города на против Ташкент гостиницы если интересно звоните по номеру 907367773

Продаёться свой дом
Продаёться свой дом Ташкентская область, Чирчик
60 000 $
882 $ за м²
3-комн 68 м² 3/3 эт

Есть все условия, Ремонт, кондиционер, котёл, недавно сделан ремонт. Расположен в центре возле 15 школы вдоль центральной дороги.

Kvartira в Мирзо-Улугбекском районе Продается 2/6/16 на ЖК Дархан
Kvartira в Мирзо-Улугбекском районе Продается 2/6/16 на ЖК Дархан Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
59 900 $
1 302 $ за м²
2-комн 46 м² 6/16 эт

ПРОДАЁТСЯ НОВОСТРОЙКА ПОД КОТЛОВАН ‘' Дархан ‘' Ор-р: Метро Хамид Алимджан (Район Мирзо-Улугбекский) Отлично Локация Общая площадь: от 46 кв. м До 121 кв. м ЦЕНА: 59900

Shayxontohur tumani 3 xonali uy
Shayxontohur tumani 3 xonali uy Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
80 000 $
1 176 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

Shayxontohur tumani Chilonzor oq tepa Shayxontohur rovd oldida 3/4/4 Yevro remont gishli dom Shahar markazi lakatsasi zor Yoli yuzi maktab bogcha paliklinika magazinla pasportni stol samarqand darvaza makro 1 km yaqin Narxi 80.000$ 90 350 44 88 33 712 99 99

Кукон Шахар Алишер Навои Массив 5 Ойлавий Поликлиника тарафда
Кукон Шахар Алишер Навои Массив 5 Ойлавий Поликлиника тарафда Ферганская область, Коканд
36 900 $
473 $ за м²
3-комн 78 м² 2/4 эт

Безмаклер Зудлик Билан Сотилади Пул зарур булиб колгани учунгина сотиляпти Уй егаси узимиз Кукон Шахар Алишер Навои Массив Мулжал 5 Ойлавий Поликлиника 4 этажлик Гиштлик дом 2 этаж сквазной Заватиской 3 хона 4 хона килсаям булади 6 метрлик котта Веранда Акфа ром 1 этаж пасида Фойдалангани коттагина подвалихам бор Ремонти уртача Мухит жудаям тинч Кушнилар яхши Хужжатлари тозза Мурожат учун +998999337979 телеграмхам бор +998917475352

Продаётся 3-х комнатная Квартира
Продаётся 3-х комнатная Квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
90 000 $
1 125 $ за м²
3-комн 80 м² 4/4 эт

Продаётся 3-х комнатная квартира. 4этажный дом, квартира расположена на 4 этаже. При покупке за определённую сумму выдаётся гараж для Т/С.

Ko'p qavatli turar joydagi xonadon
Ko'p qavatli turar joydagi xonadon Джизакская область, Джизак
495 000 000 сўм
5 380 435 сўм за м²
3-комн 92 м² 3/7 эт

Мулк тури - Ko'p qavatli turar joydagi xonadon Умумий майдони - 92 кв. м. Ҳолати - Яхши Ушбу мулк егаси “Ipoteka bank” (Лот: 21796058) E-auksionda: Савдо бошланиши: 23.02.2026; Ютиб олиш учун минимал нарх: 495 млн сўм Манзил - Jizzax viloyati, Jizzax shahri, Mirzo Ulug'bek MFY, Temiryulchilar ko'chasi 1-uy 34-xonadon Қўшимча маьлумот учун +998 88 728 74 47 (Душанбадан-Жумагача соат 9:00 дан 18:00 гача мурожаат қилинг)

Ko'p qavatli turar joydagi xonadon
460 948 000 сўм
6 145 973 сўм за м²
2-комн 75 м² 4/7 эт

Мулк тури - Ko'p qavatli turar joydagi xonadon Умумий майдони - 75 kv.m Ҳолати - Яхши Ушбу мулк егаси “Ipoteka bank” (Лот: 12530817) E-auksionda: Savdo boshlanishi: 16.01.2025; Yutib olish uchun minimal narx: 460.948 mln so'm Манзил - Jizzax viloyati, Jizzax shahri, Mirzo Ulug'bek MFY, Temiryulchilar ko'chasi 1-uy, 64-xonadon Қўшимча маьлумот учун + 998 95 030 83 18; + 998 99 000 53 05; + 998 90 998 87 64 (Душанбадан-Жумагача соат 9:00 дан 18:00 гача мурожаат қилинг)

Срочно сотилади, булшга, кредитга квартира.
Срочно сотилади, булшга, кредитга квартира. Навоийская область, Учкудук
395 000 000 сўм
6 583 333 сўм за м²
3-комн 60 м² 3/5 эт

Срочно Сотилади нархини келшамз 60 кв. м 2 хона, (3 хона килинган) ремонтдан чикган, кучиб кетлади пул зарур, нархини келшамз ипотека булиш фарки йок. тел клила, (903403627) 909938028

2-xonali uy sotiladi / Продаётся 2-х комнатная квартира
2-xonali uy sotiladi / Продаётся 2-х комнатная квартира Навоийская область, Учкудук
250 000 000 сўм
5 319 149 сўм за м²
2-комн 47 м² 3/3 эт

Продаётся 2-х комнатная квартира на третьем этаже в трёхэтажном доме. Улица Мустакиллик дом-1

2 xonali kvartira
2 xonali kvartira Ташкентская область, Келес
49 700 $
1 156 $ за м²
2-комн 43 м² 2/2 эт

Kvartiraning paski qismida omborxona va avtomobil turar joylari ham mavjud. Kvartirani yonida 30 metr uzoqlikda maktab joylashgan. Katta yo'lga yaqin 100 metr masofada Ma'lumot uchun: Narxi suhbatda kelishiladi, uy ichidagi mebel gilamlar qoladi. Narxini suhbatda kelishib olish mumkin

Продается 4-х комнатная квартира!
Продается 4-х комнатная квартира! Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
120 000 $
1 091 $ за м²
4-комн 110 м² 8/9 эт

Продается большая просторная 4-х комнатная квартира на 8 этаже 9-ти этажного дома. Квартира с ремонтом 110 кв. м, имеется 2 санузла и свой Бойлер (обогрев воды) Дом образцовый, чистый, новый современный лифт, рядом развитая инфраструктура, школы, клиники и. д. Частично остается мебель и техника Адрес Массив Ниязова, 6 ор-р Акфа Медлайн клиника.

Продаётся 5- ком квартира
Продаётся 5- ком квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
70 000 $
769 $ за м²
5-комн 91 м² 2/4 эт

Продаётся 5-ком квартира, 77- серии, 2-этаж, мебель остаётся частично

Продаётся 3 х комнатная квартира 77церия
Продаётся 3 х комнатная квартира 77церия Ташкентская область, Кибрай
70 000 $
1 045 $ за м²
3-комн 67 м² 4/4 эт

Продаётся кирпичный квартира Продаётся 3 х комнатная квартира 77церия

3 хоналик квартира умумимайдони 49 квадрат
3 хоналик квартира умумимайдони 49 квадрат Андижанская область, Андижан
5 500 $
112 $ за м²
3-комн 49 м² 5/5 эт

Андижон вилояти жалакудук тумани жанубий оламушук кишлоги квартира 5 етаж 3 хоналик умуми майдони 49 квадрат ЯНГИ тураржой алокаучун +99891 620 40 54 +99893 785 55 54 5500$ ойига 6500000 сум кредити бор 20 ой кредити туланади

2-хонали уй сотилади
2-хонали уй сотилади Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
68 500 $
979 $ за м²
2-комн 70 м² 7/16 эт

Янгиҳаёт тумани 9-қурилиш ҳудудида 16-қаватли уйнинг 7-қаватида жойлашган 70,31 кв. метр хонадон сотилади.

Охангарон шахрида 3 хоналик квартира сотилади
Охангарон шахрида 3 хоналик квартира сотилади Ташкентская область, Ахангаран
40 000 $
533 $ за м²
3-комн 75 м² 4/4 эт

Охангарон шахрида 3 хоналик уй сотилади 4 этаж ремонти яхши шундок криб яшидиган хамма шаройит мавжут +998996130281

Продаю 3-х комнатную квартиру в Parkent Village (3/4/5)
Продаю 3-х комнатную квартиру в Parkent Village (3/4/5) Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
125 000 $
1 761 $ за м²
3-комн 71 м² 4/5 эт

Квартира для тех, кто ценит качество и свободу выбора. Предлагается 3-комнатная квартира площадью 71,5 м² в кирпичном доме, расположенная на 4 этаже из 5. Дом построен компанией Golden House - застройщиком с репутацией и проверенным качеством строительства. Интерьер выполнен в стиле минимализм и сохранён в базовом, нейтральном состоянии. Это осознанное решение: квартира не перегружена чужими идеями и полностью готова к реализации индивидуального дизайнерского проекта под вкус нового владельца. Ключевые преимущества: - надёжный кирпичный дом - охраняемая территория - парковочное место - сбалансированная и функциональная планировка Локация - за Паркентским базаром. Район с развитой инфраструктурой, удобной логистикой и устойчивой ценностью недвижимости. Цена: 125 000 у.е. Цена обсуждается с мотивированным покупателем. Контакты: +998 97 410-60-66 - Бобур +998 97 724-29-08 - Бахтиёр

Срочно продается квартира!
Срочно продается квартира! Бухарская область, Бухара
45 000 $
563 $ за м²
3-комн 80 м² 5/5 эт

Тоза шинам евроремонт килинган 3 хонали квартира сотилади, Узимиз яшашимиз учун ремонт килдик, Ховлига кучиб кетиш максадида сотаяпмиз! Колган маьлумотлар телефон оркали+998883083555

Garden housda 1xonali
Garden housda 1xonali Навоийская область, Кызылтепа
350 000 000 сўм
7 000 000 сўм за м²
1-комн 50 м² 4/5 эт

Garden housda 1xonali kvartera sotiladi 2 xona qilingan

Открыть карту Карта