68 186 объектов

Kavartira sotilafi
Kavartira sotilafi Бухарская область, Бухара
34 000 $
680 $ за м²
1-комн 50 м² 7/8 эт

Kavartira sotiladi 1 xonali maydoni 50 kvadrat.Yevro remont qlngan barcha montajlari tayyor.Narxi:34000 dollr

Срочно! Продается своя 4х на ком. Квартира Динамо рынок с
Срочно! Продается своя 4х на ком. Квартира Динамо рынок с Бухарская область, Бухара
647 500 000 сўм
7 194 444 сўм за м²
4-комн 90 м² 4/5 эт

Хоналар сони: #4х Кават: 4 Уйнинг каватлар сони: 5 Манзил: Динамо Бозорча Курилиш тури: Панелный Хоналар жойлашуви: Алохида Умумий майдони: 90кв Холати: Евро Нархи: 50000$ +998906113223

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Самаркандская область, Самарканд
52 000 $
897 $ за м²
2-комн 58 м² 6/6 эт

Samarqand shahar Vakzal hududi saodat restorantı orqasidan yangi yashil 8-etajlik domning 6-etajida joylashgan hamma jihozlari bilan sotiladi +99893 343-83-43

2 хонали уй сотилади НАРХИ КЕЛИШИЛАДИ ! !
2 хонали уй сотилади НАРХИ КЕЛИШИЛАДИ ! ! Сурхандарьинская область, Термез
400 000 000 сўм
9 523 810 сўм за м²
2-комн 42 м² 2/2 эт

Локация чудаям кулай Яшил дунё бозоридан 1км тепарода Сохилда жойлашган НАРХИ ЯНА КЕЛИШИЛАДИ!

2 хоналик Уй сотилади
2 хоналик Уй сотилади Навоийская область, Навои
420 000 000 сўм
6 363 636 сўм за м²
2-комн 66 м² 3/5 эт

2хоналик Уй дом белый шпаклёвка электромонтаж килинган новостройка

Nazarber sanatoriysi da joylashgan
Nazarber sanatoriysi da joylashgan Ташкентская область, Назарбек
65 000 $
677 $ за м²
4-комн 96 м² 8/8 эт

9 etajli dom 8 qavatida 4 honali uy balkon oʻtiradigan Joy qilingan 998939334.

Продается квартира на Юнусабаде 17 квартал своя с хорошим ремонтом
Продается квартира на Юнусабаде 17 квартал своя с хорошим ремонтом Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
83 000 $
892 $ за м²
3-комн 93 м² 5/5 эт

Продается своя 3 комнатная квартира с удвоенным залом 93 кв. м с хорошим ремонтом и частично мебелью цена договорная реальным клиентам есть уступка

Подаётся Новостройка или.; Янгихаётский район, 10 - строителей участ
Подаётся Новостройка или.; Янгихаётский район, 10 - строителей участ Ташкентская область, Зангиата
75 000 $
1 027 $ за м²
3-комн 73 м² 8/9 эт

Продаётся Новостройка или обмен Уступка ест

Kvartira продается 2/3/26, на ЖК Венеция
Kvartira продается 2/3/26, на ЖК Венеция Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
79 300 $
1 300 $ за м²
2-комн 61 м² 3/26 эт

Продается Квартира с террасой Новостройке ЖК Венеция (Юнус абадский район) Ориентир: Мичет Минор Комнат : 2 Этаж : 3 Этажность : 26 Общая площадь : 61 Состояние: Коробка сдача 2027 год конец Цена 1300 у.е. за 1м2 при 100% оплаты +998933233336

Продаётся Своя квартира на Себзаре 2/6/9
Продаётся Своя квартира на Себзаре 2/6/9 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
85 000 $
1 441 $ за м²
2-комн 59 м² 6/9 эт

Квартира находится в 5 минутах от метро, возле дороги, откуда маршруты идут в разные стороны города, рядом есть ТЦ, супермаркеты, детские сады, школы. В подъезде новый современный лифт, домофон, кодовый замок

Sergeli Choshtepa kvartira
Sergeli Choshtepa kvartira Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
105 000 $
991 $ за м²
3-комн 106 м² 17/17 эт

Sergeli Choshtepa Yangi qo'shnilar uylari 1 metro bekati oldida 17 etajka uy 17 etaji 3 ta katta xona 4 xona qisa bo'ladi Yangi remontdan chiqan aboy qilingan Dakumentda 106m² Asli 110m²+40m² mansard balkoni bor 970930077 Narxi 105.000 $

Юнусобод 15 КВ. Боходир астановка
Юнусобод 15 КВ. Боходир астановка Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
102 000 $
1 020 $ за м²
5-комн 100 м² 4/5 эт

Юнусобод 15 КВ. 5/4/5 Боходир астановка. Атрофида: Мактаб, богча, магазин, Евос, Билиссимо питса хамма нарсала бор ! Уй узкими. 933839150 Дилшод

Срочно продаётся 1 комнатная квартира.
Срочно продаётся 1 комнатная квартира. Ташкентская область, Чирчик
25 000 $
758 $ за м²
1-комн 33 м² 3/4 эт

Toshkent viloyati Chirchiq shahri, nur mahallasi, Sharof Rashidov koʻchasi 1 dom 25 kv. Oldida karzinka, makro, havas, chirchiq bozor, bogʻcha, maktab, Orentir 2- maktab Uydan kerakli narsalar olinadi. Narxi kelishiladi Murojaat uchun: +998995332704 Mirzohid Срочно продаётся 1 комнатная квартира. Чирчик, новои. Рядом есть школаи детский сад, карзинка, макро, хавас, чирчик базар пешком 15 минут. Ориентир: школа 2 Цена договорная Дополнительно информация звонит: +998995332704 Мирзохид

Продам свою квартиру 3-4 8/8,улица Бабура, недорого
Продам свою квартиру 3-4 8/8,улица Бабура, недорого Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
93 000 $
1 134 $ за м²
4-комн 82 м² 8/8 эт

Продам свою квартиру по улице Бабура, в красивом, живописном месте, удобная локация все в шаговой доступности, в тихом, перспективном месте, покупайте не пожалеете, хозяин квартиры

Квартира 3/3/9 ориентир Дархан авеню
Квартира 3/3/9 ориентир Дархан авеню Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
110 000 $
1 467 $ за м²
3-комн 75 м² 3/9 эт

Продаю свою квартиру 3/3/9 в нормальном состоянии, на Дархане. Ориентир Дархан авеню, детская площадка есть, рядом с центральной дорогой, метро, магазины. Или меняю на 2х комнатную в новостройке с ремонтом и обстановкой с доплатой

Қибрай центрда квартира сотилади, нотурар жой қилиб фойдалансаям бўлади
Қибрай центрда квартира сотилади, нотурар жой қилиб фойдалансаям бўлади Ташкентская область, Кибрай
59 999 $
1 071 $ за м²
2-комн 56 м² 1/4 эт

Квартира Қибрай центрда, 2 ҳонали файзли хонадон, ортиқча расҳоди йўқ, кириб яшашга тайёр, нежилой жой сифатида ҳам фойдаланишга яхши вариант, дом 1- леня шундо котта йўлни юзида жойлашган

новостройка дом квартира novastroyka
новостройка дом квартира novastroyka Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
53 500 $
1 138 $ за м²
2-комн 47 м² 4/9 эт

olmos mahallada metro trassa magazin hammasi yaqin atrofida 2 xona yashash uchun tayyor 4 etaj 9 etajli dom gaz suv svet hujjatlari joyida narxi 53500 min dollar keliwamiz srochna

1 комнатная квартира в бывшем общежитие
1 комнатная квартира в бывшем общежитие Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
18 000 $
1 059 $ за м²
1-комн 17 м² 3/4 эт

Продается 1 комнатная квартира в бывшем общежитие, превотизирована, собственник Семейное общежитие 1 комнатная 3 этаж 4х этажный кирпичный дом средний Ремонт делали для себя, акфа рамы, современные радиаторы, Жилая площадь 15м2 сан узел и кухня не в квартире Ориентир: Авиасозлар-3 Дворец на против Ок тепа лаваш, Сарик бола пицца Торг есть ! Подробно по телефону 935951404 Гуля опа 1 xonali bivshiy obshejitia sotiladi uy uzimniki ichida shkaf duxovka pelisos xolodilnik xontaxta deyarli xamma kerakli narsa qoladi oshxona v dush obshiy (Orintir dvores oqtepa lavash, sariq bola pitsa,. boshqa malumotlar telefon orqali +998935951404 Gulya opa

Kvartira sotiladi 3 xonali
Kvartira sotiladi 3 xonali Ташкентская область, Алмалык
48 000 $
533 $ за м²
3-комн 90 м² 2/4 эт

Kvartira sotiladi yangi remond qilingan xechkim yashamagan 3 xonali 2 etaj 4 etajli dom, atrofida 28,31,32bolalar bogchasi agmk 20,19 maktab, apteka,market, restaranlar bor tinch maxalla, 50 000$ tel 94 474 55 59

3xonali dom sotiladi
3xonali dom sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
150 000 000 сўм
2 500 000 сўм за м²
3-комн 60 м² 2/2 эт

Dom sotiladi. Xonalar soni 3ta Sevet gaz ichimlik suvidan mommo yuq. Qolgan malumot tel: 90 895-31-71

Открыть карту Карта