68 373 объекта

Navastroyka 57kv.m. Karobka. TJ.
Navastroyka 57kv.m. Karobka. TJ."Yangi yashnobod" Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
44 000 $
772 $ за м²
2-комн 57 м² 4/8 эт

Navastroyka 44.000$. karobka holatida. 57 kv.m/4-etaj/8 etajniy dom. Yashnobod tumani, Qo'yliq gumbaz ro'parasi. Ohangrabo ko'chasi. Metro yaqin. Compos T.C. TEL. Oydin. 97/543-11-77

Своя 3х ком. кв. Akfa Medline Орзу Беруни Фароби
Своя 3х ком. кв. Akfa Medline Орзу Беруни Фароби Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
140 000 $
1 750 $ за м²
3-комн 80 м² 2/9 эт

Продаю свою квартиру на втором этаже девяти этажного дома напротив Аква Медлайн. Перекресток Орзу. Свежий евроремонт. Продаю срочно всвязи с переездом. Кухонная мебель остаётся.

Продается квартира под офис
Продается квартира под офис Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
100 000 $
1 639 $ за м²
3-комн 61 м² 1/9 эт

Продается 1 этаж, 3 комнатная квартира на Бабура. Напротив клиники Ибатов. Имеется арендатор за 700$ в месяц (жилое) Идеальное место для офиса и перевода в нежилой фонд. Выход на улицу выведен. После перевода в нежилой фонд будет 80 кв. м

Продам свою квартиру
Продам свою квартиру Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
26 500 $
1 472 $ за м²
1-комн 18 м² 2/4 эт

Бывший общежития. Хамма Кулайлик ичида. Узимники. Ориентир: Ecco bozor. Кафе Тараканчик. Суфизода 6 А дом. Нархини келишамиз. Торг есть

Продаётся квартира в хорошем состоянии прямо центр города фестиваль
Продаётся квартира в хорошем состоянии прямо центр города фестиваль Ферганская область, Фергана
49 000 $
408 $ за м²
3-комн 120 м² 2/3 эт

Прямо центр города напротив фестиваль придётся торг уместен

2 хонали квартира сотилади Бешарик фаезиобод 142дом
2 хонали квартира сотилади Бешарик фаезиобод 142дом Бешарык, Олтин водий 142
15 000 $
150 $ за м²
2-комн 100 м² 3/4 эт

Зудлик билан 2 хонали уй сотилади Сув. Свет газ канализатса бор Ремонти уртали Нархи 15 минг$ Булибб тулашгахам келишорамиз

Kvartira sotiladi srochno
Kvartira sotiladi srochno Бухарская область, Ромитан
46 500 $
554 $ за м²
3-комн 84 м² 1/5 эт

Romitan sentrida joylashgan 84 kv padvali ham bor oldida boqcha maktab go'zallik salon super market bolalar uyingohi hamma qulayliklarga ega gaz suv svet hamma sharoitlari qilib remontlari bilan tayyor hali hechkim yashamagan fayzli xonadon sotiladi narxi 46.500$ yana kelishadigan joyi bor Tel:993201532

Uy sotiladi yoki kreditga beriladi.
Uy sotiladi yoki kreditga beriladi. Бухарская область, Бухара
48 000 $
716 $ за м²
2-комн 67 м² 5/8 эт

Yaxshi joydalashgan hamma tomonlama qulay. Lifti bor.

Uy sotiladi 4 kavotli uyni 4 qavati
Uy sotiladi 4 kavotli uyni 4 qavati Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
58 000 $
1 115 $ за м²
2-комн 52 м² 4/4 эт

Yunusobod 7 kv 22 dom orintir Amerika pasolsvasi

Chilonzor-19, texnika va mebellar bilan jihozlangan 2³/1/4
Chilonzor-19, texnika va mebellar bilan jihozlangan 2³/1/4 Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
66 000 $
1 294 $ за м²
2-комн 51 м² 1/4 эт

Chilonzor-19, 10-dom, 51-kvartirada joylashgan, umumiy maydoni 51 kv.m bo‘lgan 2 xonali, lekin 3 xona qilib qayta rejalashtirilgan uy sotiladi. To‘liq ta'mirlangan 1-qavat, podval bor Balkon (1,5 x 6 m) Ogorod (yashil hudud) Maklerlarsiz, egasidan to‘g‘ridan-to‘g‘ri Uy tayyor holatda, texnika va mebellar bilan birga sotiladi: 2 ta televizor Muzlatgich Kir yuvish mashinasi Konditsioner Oshxona mebeli Ikki yarusli krovat Yotoqxona mebellari Katta garderob shkafi Uy oldida bolalar maydonchasi bor. Hudud osoyishta va qulay yashash uchun juda mos. Yaqin joylar: Metro - 1.2 km Masjid - 200 m Supermarket - 200 m Avtobus bekati - 100 m Maktab - 600 m Bog‘cha - 900 m Bozorcha - 1 km Korzinka va savdo markazi - 1.2 km Poliklinika - 1.3 km Narxi: 66 000 USD Aloqa uchun: +998900987180 Ish kunlari: 19:00 dan 22:00 gacha Dam olish kunlari: istalgan vaqtda

Продаётся квартира: 2/7/7 Чорс Гуму
Продаётся квартира: 2/7/7 Чорс Гуму Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
74 000 $
1 138 $ за м²
2-комн 65 м² 7/7 эт

Срочно продаётся квартира 2/7/7 Чорсу Гум 65м² Состояние коробка!

Продажа 3x квартира. 3 xonali Kvartira Sotiladi
Продажа 3x квартира. 3 xonali Kvartira Sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
76 000 $
1 188 $ за м²
3-комн 64 м² 2/4 эт

ÒZIMNING UYIM. Maklersiz Chilonzor 18, 17-dom, 2-qavat tarsavoy emas, 3 xonali 64 kvadrat metr barcha mebil jihozlari bilan Sotiladi. Ipatekaga ham beriladi.

Яшнабад Новостройке продается квартира со всеми удобствами 3/4/8 64м2
Яшнабад Новостройке продается квартира со всеми удобствами 3/4/8 64м2 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
75 000 $
1 172 $ за м²
3-комн 64 м² 4/8 эт

#Яшнабад 3/4/8 64м2 Новостройка кирпич План раздельная С/у совмещенный Ремонт авторский проект Кухонный гарнитур + шторы Мебель + техника Кадастр все документы есть Ор-р улица Иззат-58 Цена 75000у.е. Тел +998908192828 Сардор Есть еще другие варианты Звоните буду рад !

Бел тепада 5 хонали евро ремонт кв сотилади
Бел тепада 5 хонали евро ремонт кв сотилади Ташкентская область, Келес
100 000 $
877 $ за м²
5-комн 114 м² 8/9 эт

Срочно Бел тепада 5 хонали кв сотилади евро ремонт срочно хамма кулайликлари мавжуд нархини келишамиз кушниларимиз ахил файзли жойла йул юзига якин шахарни барча жойларига транспорт катнови бор 90 952 34 03 90 902 62 09

Продается 3x комнатная квартира Срочно!
Продается 3x комнатная квартира Срочно! Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
160 000 $
1 600 $ за м²
3-комн 100 м² 2/8 эт

Продается квартира Новостройка Срочно! 3/2/8 С мебелью и техники С балконом Теплый пол Жакузи Заходи и живи Цена 160.000 торг Мирзо Улугбек р-н ул. Олтин тепа ориентир Макро +998974048118 +998885280333

Продам 4-х комнатную (97кв. м) в Яшнабадском р-е, метро Дустлик (Чкалова)
Продам 4-х комнатную (97кв. м) в Яшнабадском р-е, метро Дустлик (Чкалова) Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
105 000 $
1 082 $ за м²
4-комн 97 м² 5/10 эт

Яшнабадский район метро Дустлик (Чкалова) Комнат-3 в 4 Этаж-5 Этажность-10 Площадь-97 кв. м Кирпич Комнаты и санузел раздельные Ремонт, мебель, техника 105000 $ Звоните по номеру 903548866 Yashnobod tumanida 4 xonali uy sotaman, Mo'ljal metro Do'stlik Yashnobod tumani Mo'ljal metro Do'stlik Gishtdan qurilgan novostroyka Xonalarning soni: 3 xona 4 xona qilingan Qavati: 5 Qavatligi:10 Maydoni: 97 kv.metr Yangi ta'mirdan chiqqan xonadon, mebel va texnikalar bilan sotiladi Kvartiradagi barcha xonalar alohida, hammom juda keng, hojatxona alohida Keng koridor. Derazalarda xavfsizlik panjaralari o'rnatilgan Interkom, WI-FI Kirib yashah uchun xamma sharoitlar mavjud. Yangi keng lift,bir qavatda ikkita kvartira Narxi 98000$ Qo'shimcha ma'lumot olish uchun: +998903548866

3 хонали уй сотилади
3 хонали уй сотилади Кашкадарьинская область, Карши
380 000 000 сўм
3 454 545 сўм за м²
3-комн 110 м² 3/4 эт

Буюк турон кучаси аэропорт томонда уй сотилади. Кридети бор

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
70 000 $
1 029 $ за м²
2-комн 68 м² 3/7 эт

Новастройкага дом Яшнобод тумандан бартера хам берилади

2 xona Frunze massiv TATU yaqinida 2 хона Фрунзе массив ТАТУ якинида
2 xona Frunze massiv TATU yaqinida 2 хона Фрунзе массив ТАТУ якинида Ферганская область, Фергана
28 500 $
548 $ за м²
2-комн 52 м² 5/5 эт

Шинам икки хонали уй сотилади. (Уч хоналик килиш мумкин) Уйнинг умумий майдони 53,37 кв. м., яшаш майдони 28,87 кв. м., ошхона майдони 7,75 кв. м. квартирада алоҳида ҳаммом, 2х6 балкон мавжуд. Квартира яхши ҳолатда, қисман таъмирланган, сантехника ва электр ишлари 100% га бажарилган. Уйда янги пластик деразалар, икки контурли сув иситгич, радиаторлар ва мустаҳкам, замонавий кириш эшиги ўрнатилган. Барча мебель ва жиҳозлар уйда қолади. (Кондиционер, икки контурли сув иситгич, телевизор, кир ювиш машинаси, ошхона дудбурони, газ плитаси, Wi-Fi) Атрофи ва яқинида ТАТУ ФФ университети, мактаблар, болалар боғчалари, дўконлар, дорихоналар, поликлиника жойлашган. Марказга жуда ҳам яқин. Нархи 28,500 АҚШ доллари. Нархи келишилади. Уй ўзимимизники ва барча хужжатлари жойида. Телефон: +998 (50) 077-50-24. *** *** *** Продается уютная двухкомнатная квартира (можно сделать трёхкомнат. не торцевая). Квартира общей площадью 53,37 кв. м., жилая площадь 28,87 кв. м., кухня 7,75 кв. м. В квартире раздельный санузел, 2x6 балкон. Квартира в хорошем состоянии, частично сделан косметический ремонт (кафель), сантехника и электрика на 100% сделаны. Установлены новые пластиковые окна, двухконтурный котёл, радиаторы отопления, прочная, современная входная дверь. В доме остаётся вся мебель и техника. (Кондиционер, двухконтурный котёл, телевизор, стиральная машина, кухонная вытяжка, газовая плита, Wi-Fi) В шаговой доступности университет ФФ ТУИТ, школы, детские сады, магазины, аптеки, поликлиника. Находится в центральном районе. Цена 28 500 у.е. Возможен торг. Собственник и все документы имеются. Контактный телефон: +998 (50) 077-50-24.

Продаётся 3-х комнатная квартира
Продаётся 3-х комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
50 000 $
794 $ за м²
3-комн 63 м² 4/5 эт

Продаётся 3-х комнатная квартира на 4 этаже в 5-этажном здании. Без ремонта. 63 кв. м, квартира очень большая, есть 2 балкона, 1 кладовая, туалет и ванна раздельно. Цена 50000, торг уместен Ориентир: 63 школа Звонить с 9:00 до 21:00 +998902240439 Рая опа

Открыть карту Карта