184 объекта

Дуплекс 5ти ком., квартира 5/3/3 155м2
Дуплекс 5ти ком., квартира 5/3/3 155м2 Ташкентская область, Келес
106 500 $
687 $ за м²
5-комн 155 м² 3/3 эт

Продается дуплекс квартира Ташкенский район 5/3/3 155м2 Количество комнат: 5 Этаж: 3 Этажность дома: 3 Ориентир: Ресторан " Замона " Планировка: Раздельная Санузел: 3 Меблирована: Да Цена: 106 500 y.e. WhatsApp Telegram имеется У нас еще есть другие варианты звоните!

2 xona 69 kv 8 chi etaj 69000 $ 3 xona 65 kv 9 chi etaj 65000 $ Varian
2 xona 69 kv 8 chi etaj 69000 $ 3 xona 65 kv 9 chi etaj 65000 $ Varian Ташкентская область, Келес
69 000 $
1 000 $ за м²
2-комн 69 м² 8/9 эт

2 xonali 3xonali bor 8 va 9 etajlarda Remot qilingan

Продается дуплекс квартира возле бетонке 6/3/3 165м2
Продается дуплекс квартира возле бетонке 6/3/3 165м2 Ташкентская область, Келес
115 000 $
697 $ за м²
6-комн 165 м² 3/3 эт

Продается дуплекс квартира Ташкенский район 6/3/3 165м2 Количество комнат: 6 Этаж: 3 Этажность дома: 3 Ориентир: Ресторан " Замона " Планировка: Раздельная Санузел: 3 Меблирована: Да Цена: 115 000 y.e. WhatsApp Telegram имеется У нас еще есть другие варианты звоните!

3-хонали уй сотилади
3-хонали уй сотилади Ташкентская область, Келес
66 900 $
999 $ за м²
3-комн 67 м² 4/4 эт

3-хонали уй сотилади ремонти яхш бемалол крп яшалади атрофида хамма нарса бор ховлига бартерга гаплашсаям болади

Продаются 3х комнатная квартира Кирпичный дом Келес 1 этаж с Огородом
Продаются 3х комнатная квартира Кирпичный дом Келес 1 этаж с Огородом Ташкентская область, Келес
55 000 $
786 $ за м²
3-комн 70 м² 1/2 эт

Продаются 3х комнатная квартира на 1 этаже с агородом Кирпичный дом Адрес Келес Цена 55.000$

новостройка 4 хона кадастр бор
новостройка 4 хона кадастр бор Ташкентская область, Келес
77 000 $
987 $ за м²
4-комн 78 м² 4/9 эт

Киров йол йузида Кадастр бор Майдони: 78 квадрат Хоналар; 4- Каввати; 4- Кавталий; 9- Санузел; Алохида Ремонт; Орта Хужатлари; Таййор Молжал; Киров Масжид Малумот; Мактаб, Богча Сумма; 77,000 $ тепасида гаплашамиз Колган малумот телда

2 xonali Kvartira sotiladi Ташкентская область, Келес
43 000 $
878 $ за м²
2-комн 49 м² 7/9 эт

Yangi kvartira sotiladi Manzil: Toshkent tumani Keles yoʻlida 2 xonali 43.000 $ Oktabrda bitadi

Zamona Dupleks 170kv
Zamona Dupleks 170kv Ташкентская область, Келес
115 000 $
676 $ за м²
6-комн 170 м² 3/3 эт

Zamona roparasida novostroyka Dupleks 3+4 etaj Honalar soni 6+1 Sanuzel 3 ta Maydoni 170 kv

Dom 2xona 43 kvadrat 3 etash
Dom 2xona 43 kvadrat 3 etash Ташкентская область, Келес
38 000 $
884 $ за м²
2-комн 43 м² 2/5 эт

Toshkent tuman keles novoi chuvalach 3 dom suv gaz svet dan momo yoq 38.000 $ kelishadigan joyi bor

Jar ariqda 4 xona 102kv
Jar ariqda 4 xona 102kv Ташкентская область, Келес
109 999 $
1 078 $ за м²
4-комн 102 м² 6/9 эт

Jar ariqda 4 xona 102kv yoli yuzi fayzli xonadon remonti alo 2 ta xojatxona kladofka Yon atrofida maktab bogcha karzinka hulas infrastruktura eng yaxshi joyda joylashgan qoni qoshnila ahil pasda alohida navesli parkovka joyiham bor. Telefon 99 825 08 57. 99 127 28 39

Navastroyka 3 xona srochna sotiladi kirivda 65kv
Navastroyka 3 xona srochna sotiladi kirivda 65kv Ташкентская область, Келес
65 000 $
1 000 $ за м²
3-комн 65 м² 2/9 эт

Hamma narsasi bilan srochni sotiladi 65kvdrat tayor remint mebil narsalari bilan

Квартира Дуплекст
Квартира Дуплекст Ташкентская область, Келес
60 000 $
600 $ за м²
4-комн 100 м² 1/4 эт

100кв. м Новостройка Аква ром, жлезный двери Новые

Kelesda Kvartira sotiladi
Kelesda Kvartira sotiladi Ташкентская область, Келес
55 000 $
809 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

Keles masofada dom sotiladi 4etajli 3hona 68kv Makler Masman ozimi uyim Sunnatiga otib beraman

СРОЧНА! Сергели-2 да 1 хонали уй сотилади.
СРОЧНА! Сергели-2 да 1 хонали уй сотилади. Ташкентская область, Келес
47 000 $
1 044 $ за м²
1-комн 45 м² 4/5 эт

Срочна! Сергели-2 да 5-этажка уйнинг 4-каватида 1-хонали уй сотилади. 1 хона 2 хона килинган. Умумий майдони: 45.67 Кулайликлари: газ, свет, сув доимо бор. Ванна-туалетлар раздельный. Ремонтлари яхши янги, кириб яшаш учун тайер. Йул юзида жойлашган. Ориентир: Бензин шахобчасини ёнида жойлашган. Нархи: 47.000 $ у.е. Факат шу номерга кунгирок килинг: 91 165 50 48 90 933 51 27

Келес. Уй сотилади
Келес. Уй сотилади Ташкентская область, Келес
50 900 $
848 $ за м²
4-комн 60 м² 4/4 эт

2 хонали 3 хона килинган 2/4/4 Евроремонт 971901979

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Келес
35 000 $
833 $ за м²
1-комн 42 м² 6/6 эт

Квартира в хорошем состоянии. Не кто не проживал

[U2] Тошкент туман Замона тойхонаси 1 этаж + подвал 1+1
[U2] Тошкент туман Замона тойхонаси 1 этаж + подвал 1+1 Ташкентская область, Келес
46 500 $
664 $ за м²
2-комн 70 м² 1/5 эт

Sotiladi! Yangi qurilgan uy (duplex) - qulay joylashuv! Betonkadagi zamonaviy to‘yxona ro‘parasida joylashgan yangi qurilgan 5 qavatli g‘ishtli domdan 2 xonali kvartira sotiladi. Uy haqida: 5 этажный кирпичный дом Duplex uslubida qurilgan 1-etaj + podval Umumiy maydoni: 70 m² (35 m² 1-etaj va 35 m² podval) 2 xonali kvartira Holati: chernovoy (qora suvoq) Shift balandligi: 3 metr Podvalga kvartiraning ichidan tushish imkoni bor Hujjatlar: Barcha hujjatlar joyida, tayyor Joylashuv: Betonkada, zamonaviy to‘yxona ro‘parasida Yangi qurilgan uylar hududi Narxi: 46 500 $ Qo‘shimcha ma'lumot: Batafsil ma'lumot telefon orqali beriladi. Kelib ko‘rsangiz, hammasini tushunib olasiz.

Keles hokimyat navastroyka 2 xona sotiladi
Keles hokimyat navastroyka 2 xona sotiladi Ташкентская область, Келес
62 000 $
1 240 $ за м²
2-комн 50 м² 2/9 эт

Sotiladi ! Keles Xokimiyatni yonida, 9- maktab roparasida. Yangi qurilgan dom 9 Qavatlik dom, 2- etaj, 2 xonalik uy, 50 kvadrat. Evro remont mebel, texnika. Tayyor uy oʻzimizniki. Xali xechkim yawamagan. Qulay joylawgan, yonida xamma narsa bor. Masjid, dokonlar, kafelar, bekat, maktab,. Narxi 62.000 divommiz keliwamiz

Келесда дом сотилади
Келесда дом сотилади Ташкентская область, Келес
50 000 $
833 $ за м²
2-комн 60 м² 2/4 эт

Келес шахарчасида икки хонали уч хонага переделка килинган уй сотилади болкон иккига олтилик хамма шарт шаройитлар бор сув газ свет учмиди енимизда богча мактаб ва туйхона магазин заправка паликлиника ва балница бор

Yangi qurilgan koʻp qavatli dom sotiladi
Yangi qurilgan koʻp qavatli dom sotiladi Ташкентская область, Келес
700 000 000 сўм
8 536 585 сўм за м²
3-комн 82 м² 6/6 эт

Yangi qurilgan dom sotiladi 82,8 kv 6 etaj 1 kv 8,5 milliondan karopka holatda keles tamojniyda liftlari bor

Открыть карту Карта